• 60 59:57
    8:9
    (Riebauer)

Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:9
branky: 5. Jan Louvar, 19. Marek Soukup, 43. Dušan Přívara, 46. Marek Soukup, 52. Ondřej Richtr, 57. Dušan Přívara, 59. Jan Řehoř, 60. Dušan Přívara - 18. Šimon Kuczera, 23. Petr Trulík, 30. Filip Hrabal, 34. Šimon Kuczera, 45. Wojciech Malajka, 48. Jiří Šebesta, 49. Matěj Erbs, 53. Michal Sládek, 55. Jiří Šebesta; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 21, Max Andreas Minev 3 - Štěpán Laja 21; po třetinách: 2:1, 0:3, 6:5
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Smetáka: Utkání jsme nezačali dobře, byli jsme všude pomalejší, hlavně v osobních soubojích. Po první třetině jsme změnili rozehrávku a začlo to fungovat, bohužel v poslední třetině jsme v posledních pěti minutách měli ruce nahoře ale nakonec z toho bylo drama. Byli jsme tu pro důležité vítězství a to odvážíme a plníme cíl, který jsme si dali před sezonou.
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Zlepšený výkon oproti předešlým dvěma zápasům, přesto především do obrany nemůžeme být pořád spokojeni.
59:57 GÓL Kanonýři Kladno! 8:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #19 Ondřej Riebauer (8:9)
59:57 Dušan Přívara přidává svůj třetí gól a Kladno v šesti zase úspěšné!!!
59:50 Diváci jsou napnutí! Hra nabírá obrovské obrátky, jedna střela Kladna za druhou!
59:15 Soukup se pokusil vystřelit, střílel však do bloku.
58:20 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:20 GÓL Kanonýři Kladno! 7:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Jan Řehoř, asistoval #85 Jan Louvar (7:9)
58:20 Gól! Řehoř namířil svůj kanón přímo do branky soupeře a dává Kladnu naději na vyrovnání!
58:00 Střelu do prázdné brány jen tak tak zachytil Nushart a Kladno zakládá slibný útok.
57:00 Po chvilce bránění se tým domácích opět vrací k ofenzivě.
56:28 GÓL Kanonýři Kladno! 6:9
55:36 Timeout Kanonýři Kladno
55:36 Domácí si vzali oddechový čas. Nastupují v šesti.
54:21 Střídání brankáře. Nový brankář #78 Max Andreas Minev družstva Kanonýři Kladno
54:21 Šanci v brance dostal talentovaný junior Max Minev! Velká gratulace, Maxi!
54:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Jiří Šebesta, asistoval #23 Filip Hrabal (5:9)
52:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #87 Matěj Erbs (5:8)
52:49 Riebauer sice obral Sládka o míček, ale nezískal ho pod kontrolu, tak si ho Sládek vzal zpět a vsítil nádherný gól.
51:30 GÓL Kanonýři Kladno! 5:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #4 Ondřej Slivka (5:7)
51:30 Únava omrzela, prosadil se kapitán Ondřej 'Čombe' Richtr, který se rychle zorientoval pár metrů před bránou a dokázal zkorigovat skóre!
51:00 Na Kanonýrech už je trochu vidět únava.
48:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #18 Dominik Klimscha (4:7)
48:46 Smeták zametl přízemní střelu do brány Cmírala.
47:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
45:12 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Marek Soukup, asistoval #19 Ondřej Riebauer (4:5)
45:12 Riebauer se vytočil od mantinelu, našel Soukupa na druhé straně, ten nabral míček a krásnou střelou, která olízla břevno asi jako kočka sobě chlupy, vsítil nádherný gól.
44:45 Ostravský kapitán Zbořil se právem naštval, když jeden z Kanonýrů zboořil ostravského hráče.
44:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #22 Jiří Šebesta (3:5)
44:21 A Ostrava svou příležitost využila.
44:18 Ostrava má příležitost při standartní situaci z velkého brankoviště.
42:19 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #44 Tomáš Nushart (3:4)
42:19 Dušan Přívara se konečně prosadil! Po dobře načasované přihrávce od Řehoře a rychlém sprintu od půlky trefil přesně levý růžek!
41:39 Kladno hraje přesilovku s klidem a na míčku.
40:30 Střídačku kladenského A-týmu si právě zkoušejí i 2 současní junioři, Max Minev a Lukáš Sedláček
40:01 Za druhou třetinu mělo Kladno pouze 6 střel, Ostrava měla dvojnásob.
39:00 Hrabal (Ostrava) se snažil zahrabat, ale nehrabal dost hluboko, aby dokázal překazit rozehrávku Kanonýrů.
38:02 Tyč strefil Truhlík (Ostrava)!
34:35 Nushart šel střídat na místě, kde střídačka rozhodně není a spoustu ostravských hráčů se hlasitě vyjádřilo.
34:00 Celá hala na okamžik naprosto ztichla, kladenským fanouškům naběhla 'husina' a ostravským přeběhl mráz po zádech, když míček pomalu letěl a doskákal nakonec těsně vedle brány.
33:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Šimon Kuczera, asistoval #87 Matěj Erbs (2:4)
33:33 Teď už se ale Ostrava nemýlila, po krásné kombinaci vstřelil gól Kuczera a navyšuje tak náskok Ostravy.
32:27 Další promarnění ostravské šance zařídil Eichner, kladenští fanoušci děkují.
30:43 Slivka (Kladno) spadl na polovině a pro fanoušky udělal něco jako parodii na kotoul.
29:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #9 Wojciech Malajka (2:3)
29:42 Holčák s Cmíralem se nedohodli, z čehoož těžila Ostrava a přebírá dalším gólem kontrolu nad zápasem.
28:11 Přívara ještě asi není po zranění zvyklý na hokejku, sjelo mu totiž už pár střel.
27:00 Míček se přesouvá z jedné strany na druhou, je to téměř jako sledovat tenis, akorá mnohem atraktivnější!
25:00 Fantasticky okouzlující zákrok předvedl Cmíral (Kladno), který v poloskoku chytil střelu do naprosto odkryté brány!
24:12 Kladno vždy dlouho drží míček, ale po jedné až dvou minutách ho zadarmo odevzdá Ostravě, která má z rychého protiútoku velkou šanci.
22:59 Gesto fair-play předvedl kladenský hráč, který se přiznal, že tečoval míček při jeho cestě za mantinel.
22:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík, asistoval #2 Igor Macháček (2:2)
22:13 Tým hostí vyrovnává, jejich hrdinou je Trulík, který po bekhandové kličce dává gól.
21:10 Kanonýři se snaží o trpělivou rozehrávku a postupně se dostávají na polovinu Ostravy.
20:00 Střely po první třetině 12:11
19:45 Na závěr třetiny se málem prosadil i bývalý junior Kanonýrů Lojza Burian, bohužel pro něj nebyl perfektní, Laja však ano.
18:35 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Marek Soukup, asistoval #8 Jan Řehoř (2:1)
18:35 Odpověď přeci jen přišla! Řehoř po krásné individuální akci podél mantinelu naservíroval luxusní přihrávku Soukupovi do prázdné brány!
17:40 Přívara i Slivka (Kladno) se snažli chybu rychle napravit, Laja však předvedl dva úchvatné zákroky!
17:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Šimon Kuczera, asistoval #17 Marek Lípový (1:1)
17:03 Ostrava se po hrozně dlouhé době dočkala svého gólu!
15:22 Další promarněná šance Ostravy! Fanoušci si už musí říkat, že to snad ani není možné.
14:42 Oba týmy dělají spoustu obranných faulů.
13:37 Kanonýři se málem dopustili velké chyby, když střídali během hry, ku prospěchu Kladna vše proběhlo v pořádku.
12:00 Ostravští hráči měli opět svazeček šancí, žádnou bohužel pro ně nedokázali proměnit.
11:20 Louvar zkoušel tečovat před bránou, míček však skončil záhadně za mantinelem, následovalo vhazování.
11:00 Ostrava se dobrou rozehrávkou dostává na polovinu Kanonýrů s lehkostí jako horký nůž máslem.
09:23 Ostrava střílí a střílí, ale stále nic! Ohromnou šanci měl Smeták (Ostrava), ale nenaložil s ní zrovna nejlépe.
08:52 Hned po skončení oslabení ohrozil Ostravu Slivka (Kladno) tvrdou střelou golfem z půlky.
07:45 Kladno má v přesilovce spoustu šancí, jednu velikou však promarnil Holčák, který byl sám na velkém brankovišti a sotva trefil míček.
06:51 Míček do vzduchu si vyhodil Nushart (Kladno) a Hromádka (Ostrava) po něm sáhl rukou a je tedy vyloučen na 2 minuty.
06:07 U míčku je více Ostrava, která si i vytváří více šancí.
04:06 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #27 Marek Soukup (1:0)
04:06 Louvar se vytočil od mantinelu až na střed, odkud vypustil prudkou střelu nad nohu!
02:36 Kladenští odolávali v oslabení, dostali se do pá šancí, ale více jich stále měla Ostrava.
00:36 Holčák (Kladno) úplně zbytečně zajel do ostravského hráče a vysloužil si 2 minuty za hrubost.
00:01 Vhazování vyhrála Ostrava.