7:6
    Monika SLAVÍKOVÁ
    (Rybičková)

FbŠ E.P. Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:6p
branky: 1. Veronika Zittová, 16. Hana Poláková, 24. Veronika Zittová, 26. Veronika Zittová, 48. Veronika Zittová, 60. Iveta Jedličková, 65. Monika Slavíková - 14. Martina Řepková, 16. Dominika Tůmová, 43. Magdalena Klímová, 49. Gabriela Tožičková, 53. Tereza Urbánková, 57. Tereza Urbánková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 658; zásahy brankářů: Jitka Omelková 34 - Kristýna Provázková 25; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:4, 1:0
64:59 Střely celkem: 27:37.
64:59 Hráčkami utkání Zittová a Urbánková.
64:59 Komentář trenérky hostů Michaely Marešové: Gratulujeme soupeři k vítězství. Náš florbal snesl parametry slušné hry maximálně poslední třetinu. Hráčky musejí přidat.
64:59 Komentář trenéra domácích P. Krbce: Všichni hrajeme florbal pro zážitek a my jsme dnes prožili jeden z nejlepších zážitků v našich kariérách. Tohle jsou zápasy, které dělají sport sportem. Děkuji soupeři za zápas a děkuji divákům za skvělou atmosféru.
64:48 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 7:6
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #39 Veronika Rybičková (7:6)
64:48 Slavíková rozhoduje utkání!
64:22 Domácí podržela brankářka.
63:45 Slavíková se točila s míčkem před brankou, ale byla zablokována obránkyní.
62:07 Tožičková přestřeluje.
61:48 Bohemka většinu času na míčku.
60:00 Jdeme prodlužovat.
60:00 Střely: 8:13
59:30 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 6:6
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #96 Veronika Zittová (6:6)
59:19 Timeout FbŠ E.P. Bohemians
58:47 Domácí se snaží v poslední minutě uhrát gól a zařídit prodloužení.
56:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková bez asistence (5:6)
56:55 Patakyové sjel míček, což se možná domácím stalo osudným, jelikož se ho ujala Urbánková a poslala Chodov do vedení.
55:46 Bohemka tlačí na chodovské, ale nemůže se dostat ke střele.
53:27 Slavíková míjí z krásné přihrávky.
52:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #9 Nela Jiráková (5:5)
52:05 Urbánková proběhla kolem obrany podél mantinelu, přehodila míček na forhend a neměla problém překonat brankářku.
50:00 Jiráková z půlky míjí branku jen o kousek.
49:20 Plášková zkouší další střelu, ale vedle.
48:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #16 Tereza Urbánková (5:4)
47:33 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (5:3)
47:33 Zittová připravila obranu o míček na polovině a o pár kroků dál si troufla na střelou, kterou vzdaluje Bohemku od Chodova o dva góly.
45:57 Chodov se usadil na domácí polovině a zkusil ji prostřelit, ale nepovedlo se mu to.
43:53 Hosté promýšlí, jak dostat míček přes domácí obranu, která je nehodlá nechat projít.
43:01 Domácí ostřelují branku, ale buď mimo, nebo brankářka vyráží.
42:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #12 Magdalena Klímová, asistoval #16 Tereza Urbánková (4:3)
42:00 Iveta Hyršlová chtěla dorazit míček do branky, ale sklouzl jí po čepeli.
41:25 Třetí třetina zatím nenabídla žádné velké akce, domácí nechtějí ztratit vedení.
40:00 Nad Centrálním kurtem vysvitlo sluníčko a my se chystáme na závěrečných 20 minut.
40:00 Střely: 9:16
38:37 Domácí brankářka předvádí neskutečné zákroky.
38:15 Velice nadějná střela hostů šla mimo.
36:18 Domácí ubránily, hrají opět v pěti.
34:51 Domácí se zatím brání a střely hostů jdou všechny mimo branku.
33:54 Bohemka rozehrávala za brankou, ale nakonec se Preisslerové do cesty připletla obrana hostů
33:08 Golmanka zaléhává další pokud hostů o srovnání.
29:59 Bočanová z rozehrávky zkouší pálit, ale netrefuje.
29:00 Řepková zkusila vypálit, ale míček se svezl po noze brankářky.
28:52 Domácí se drží zuby nehty na útočné polovině.
28:19 Urbánková zkusila z první.
26:21 Chodov vstřelil branku, která však kvůli předcházejícímu faulu neplatí.
25:38 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #78 Lucie Semeráková (4:2)
24:59 Vránová nedoběhla míček před soupeřčinou bránou, přeskočila brankářku a branku povalila. Hraje se dál.
24:30 Míček u branky domácích.
23:11 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #11 Eva Preisslerová (3:2)
23:11 Preisslerová vytáhla míček, před bránou se s ním otočila a Zittová už ho pak dorazila.
22:20 Chodovská obrana zakládá akci, ale domácí je nepouštějí přes půlicí čáru.
21:36 Kašparová z běhu vpálila míček brankáře do ruky.
20:56 2. třetina začala v rychlém tempu, domácí už stihly vystřelit.
20:00 Střely za 1. třetinu: 10:8.
19:00 Běží poslední minuta utkání, hra se zpomalila.
17:12 Zittová pálí na branku, ale míček se odrazil od boty.
15:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Dominika Tůmová, asistoval #12 Magdalena Klímová (2:2)
15:40 Vrbová z poloviny poslala míček útočnicím před branku a Tůmová ho dorazila za záda brankáčky.
15:20 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #16 Monika Slavíková (2:1)
14:42 Bočanová zkusila nahodit míček do chumlu před brankou, ale obrana ho z něj dostala
13:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková bez asistence (1:1)
13:30 Domácí po tvrdším zákroku rozehrály od mantinelu.
12:41 Beránková bekhendem vyzkoušela pozornost brankářky, která se ale nenechala zaskočit.
10:40 Nguyenová poslala míček před branku, ale skončil v rukách brankářky.
08:47 Řepková utekla domácím obranářkám a vystřelila, ale vedle.
06:41 Řepková vyběhla sama proti brance, nahrála před ni, ale nebyl nikdo, kdo by míček do sítě doklepl.
06:07 Na míčku většinou domácí. Nguyenová s Novou zklidňují v obraně situaci.
05:45 Domácí rozehrávají z rohu za brankou hostů.
04:00 Domácí se dostaly před bránu a Kašparová zkouší zvýšit náskok, ale brankářka má míček pod kontrolou.
02:46 Bojuje se zatím především od mantinelu k mantinelu, výraznější střela od trefy Zittové nepřišla.
00:55 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #28 Nela Havlíková (1:0)
00:55 Oba týmy už vystřídaly a Bohemce se to vyplácí!
00:00 Hráčky nastoupily na plochu a jsou připraveny na první buly pod širým nebem.