59
  • 59 58:08
    Ostrava

FbŠ E.P. Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:2
branky: 1. Hana Poláková, 21. Hana Poláková, 25. Adéla Bočanová, 40. Adéla Bočanová - 3. Pavla Kajfoszová, 8. Zuzana Šuranyiová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jitka Omelková 24 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích P: Zápas se odvíjel přesně podle mých předpokladů. Ostrava hrála tvrdý, celoplošný florbal s aktivním napadáním, který nám zatím dělá problémy. Klasická první třetina - prohra. Ve druhé třetině jsme se zmátořili a dali jsme krásné tři góly. Ve třetí třetině jsme se zbytečně dostali pod tlak soupeře, ale již jsme neinkasovali a uhráli jsme zasloužené tři body. Děkuji divákům a soupeři.'
60:00 Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka: 'Od nás konečně adekvátní výkon. Dneska holky zaslouží pochvalu - konečně. Výsledek mě v současné chvíli až tolik nezajímá, protože snad konečně pochopily, jakou cestou se musí vydat. Bohemka nás dnes porazila díky perfektně řešeným protiútokům, ale jinak si troufnu říct, že jsme byli o kousek lepší a jen Naše impotence Nás dneska stála body.'
60:00 Střely ve třetině: Bohemians 5 - Ostrava 10.
59:25 Na zemi zůstává Poláková. Vypadá to an zranění kotníku.
58:08 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:11 Ostrava zkouší v šesti.
56:25 Obří šance Ostravy. Míček tancoval po brankové čáře, domácí obrana ale zahasila.
54:31 Ostrava má teď více ze hry, ale nedaří se jí střelecky prosadit.
53:19 Pastušková netrefila odkrytou branku.
52:20 Šindelářová likviduje nohou nahození Ostravy a zakládá protiútok.
51:24 Omelková opět drží svůj tým proti osamocené útočnici Ostravy.
48:42 Slavíková ve zdi obětavě zakousla balonek.
45:42 Série obrovských šancí Bohemky. Holky si tak dlouho dávaly přednost, až jim balonek sebrala obrana Ostravy.
44:44 Vrlíková v brejku zastavena až Omelkovou.
43:40 Rybičková zůstala na pár okamžiků ležet na zemi, ale vypadá to, že bude v pořádku.
42:41 Preisslerová zbourala soupeřky v rohu a rozhodčí si ji pozval 'na kobereček'.
41:11 Standardka Bohemky od poloviny hřiště. Klokanky si nevytvořily golovou šanci.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Ostrava 4.
39:21 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #39 Veronika Rybičková (4:2)
38:47 Dlouhý balon na vysunutou hráčku Ostravy zpracovala obrana Bohemky.
38:06 Za faul na Polákovou míří na trestnou lavici opět Škopková.
37:34 Bohemka kombinuje za brankou Ostravy, ale ke střele se nedostala.
36:10 Standardka Bohemky od mantinelu končí jen ve zdi Ostravy.
35:31 Přečíslení Ostravy končí nepřesnou přihrávkou v rohu hřiště.
33:35 Bezzubá hra na obě strany nelahodí oku fanouška ani jednoho z týmů.
31:20 Šindelářová se na polovině hřiště pustila do odvážné kličky.
28:19 Slavíková na poslední chvíli zastavila přihrávku před prázdnou branku.
26:07 Šrotová orazítkovala tyč Omelkové.
24:59 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #10 Iveta Jedličková (3:2)
24:59 Přečíslení 3 na 2 učebnicově zakončila Bočanová.
20:20 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (2:2)
20:20 První útok Bohemky rozebral obranu Ostravy a Poláková střílela do prázdné branky
20:01 Hosté tentokrát úspěšnější na buly.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 12 - Ostrava 12.
18:20 Omelková podržela Bohemku proti přečíslení Ostravy.
15:45 Bohemce se nedaří přejít s rozehrávkou přes polovinu.
13:25 Bohemka dobře kombinuje na polovině Ostravy, ale ke střele se hráčky nedostaly.
10:25 Patakyová natáhla od mantinelu, Tomšová se štěstím zasáhla.
09:32 Poláková poskytla masáž svým soupeřkám u mantinelu.
07:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Zuzana Šuranyiová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (1:2)
06:30 Zittová prověřila Tomšovou ze střední vzdálenosti.
05:37 Preisslerová nastřelila tyč Ostravy.
05:13 Šrotová tahem od mantinelu vyslala tvrdou, ale zbytečně vysokou ránu.
02:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #12 Zuzana Šuranyiová (1:1)
02:53 Kajfoszová prostřelila skupinu těl, včetně toho domácí brankářky.
02:36 Ostrava z protiútoku pálí jen do bránící hráčky.
00:26 GÓL FbŠ E.P. Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #10 Iveta Jedličková (1:0)
00:26 Hyršlová ze středu posunula na Polákovou, která s přehledem prostřelila hostující brankářku.
00:01 První buly pro domácí zásluhou Bočanové.