58
  • 58 57:29
    Židenice

K1 Florbal Židenice - Crazy girls FBC Liberec 3:4
branky: 3. Linda Hyksová, 7. Linda Hyksová, 28. Jitka Drápalová - 20. Nikol Pekárková, 35. Zuzana Hubáčková, 36. Hana Uimonen, 49. Martina Dostalíková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Marcela Velzelová 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Starého: Vyrovnaný zápas ve kterém oba týmy věděly že jde o hodně. Ani jeden ze soupeřů si nevtvořil moc šancí a rozhodovaly drobnosti. Soupeř byl dnes šťastnější, gratuluji k výhře.
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Horáčka (2): Od té doby byl zápas hodně vyrovnaný a vyhecovaný z obou stran. Bylo to jen o tom, kdo dá rozhodující gól. Štěstí bylo na naší straně. Soupeřům děkuji a věřím, že tento vyrovnaný zápas se líbil dívákům.
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Horáčka (1): První třetina se nám moc nevyvedla, byli jsme pomalejší, nedostupovali jsme souboje a soupeř z protiútoků dokázal skórovat a dostal se do vedení. Na konci první třetiny se nám povedlo po chybě domácích snížit. Do druhé třetiny jsme šli aktivněji, chtěli jsme co nejdříve vyrovnat, ale po individuální chybě skórval opět soupeř. To nás nepoložilo začali jsme být důraznější v soubojích, což se vyplatilo, dokázali jsme během pár minut vyrovnat.
60:00 Střely ve 3. třetině: K1 Florbal Židenice - 6, Crazy girls FBC Liberec - 5
59:26 Domácí to zkouší v šesti. Dernerová našla an křídle Indrovou, ale její ránu z první výborným přesunem zlikvidovala Štěpánová
58:51 Halou to jen zahučelo. Tečovaná střela Hyksové proletěla centimetry vedle tyčky. Štěpánová si pořádně oddechla.
58:30 Liberec zkušeně ´drží míčku a nepouští domácí do závěrečného tlaku
57:29 Timeout K1 Florbal Židenice
56:40 Tradiční akce Liberce. Dostalíková našla do mantinelu nabíhající Šamaninu, ale ta tentokrát minula vzdálenější tyčku
54:00 V obrovské šanci se sama před Příleskou objevila Loudová, ale domácí gólmanka teď dvakrát podržela šance Židenic na vyrovnání
53:30 Parádní rána Bartošové z poloviny hřiště, ale Příleská na poslední chvíli vymrštila ruku a pokryla levou šibenici
52:40 Tentokrát se z rohu vymotala Pospíšilová, ale Štěpánová opět výborně vykryla úhel a tentokrát pravou rukou zlikvidoval šanci domácích
51:10 A Štěpánová proti Hyksové v krátkém sledu podruhé úspěšná. Domácí útočnice se uvolnila z rohu do předbankového prostoru, zkusila to na vzdálenější tyčku, ale liberecká gólmanka pohotově vykopla
50:12 Štěpánová sebrala rychlým vyjetím šanci Hyksové, která čekala na dlouhý lob z vlastní poloviny
49:54 Příleské vypadl z rukou dalekonosný pokus Pekárkové, ale žádná z hostujících hráček se k dorážce neprotlačila
48:13 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková, asistoval #77 Oxana Šamanina (3:4)
48:13 A krásná akce i od Liberce. Šamanina se výborně uvolnila a parádní přihrávkou ze vzduchu našla zcela nehlídanou Dostalíkovou, která z brankoviště poslala Liberec poprvé v utkání do vedení
47:43 Velký závar na brankovišti způsobily dobrým napadáním Pekárková a Dlouhá, ale ani jedna z nich nedokázala dopravit míček do domácí branky
45:01 Dostalíková našla od mantinelu v dobré pozici Šamaninu, ale ta v plném běhu nezkoordinovala dobře mířidla a minula bližší tyčku
40:20 Leierová hezky přiťukla Dostalíkové, která ale nebyla připravená a v dobré pozici promáchla. Míček se nakonec ještě vrátil ke Koníčkové, ale její sražená střela skončila mimo
40:00 Pro Mlejnkovou dnešní utkání bohužel skončilo. Zranění kolene je zřejmě vážnější. Budeme držet place brzkému uzdravení.
39:48 Šamanina to dobře zkusila střelou mezi nohama obránkyně, ale Příleská předvedla rychlý reflex a závěrečnou šanci druhé třetiny zlikvidovala
38:12 Další pěknou kombinaci domácích zakončila Hyksová ranou těsně vedle
37:47 Indrová našla křižnou žabkou Grufíkovu, ta chtěla napálit míček z první, ale promáchla
37:12 Liberci se daří držet míček na florbalkách a ukrojil pořádnou porci ze svého oslabení
36:41 Tečované střela Dernerové těsně proskákala kolem vzdálenější tyčky
35:31 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #10 Klára Veselá (3:3)
35:31 Další šance už končí úspěšně pro Liberec, Koníčková po hezkém seběhu dotlačila míček za Příleskou
35:27 Liberec je po vstřelené brance na koni, z další akce trefila z bezprostřední blízkosti Leierová břevno, míček se ještě vracel do brankoviště, ale tam ho dokázala z před brankového prostoru odpálit rukou Příleská
34:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #4 Zuzana Hubáčková, asistoval #10 Klára Veselá (3:2)
34:21 Leierová zpoza branky hledala na brankovišti číhající Šamaninu, ta však promáchla a tak míček bekhednem pohotově napálila Hubáčková a ten prošel mezi nohama přesouvající se Příleské až do sítě
33:30 Dlouhá teď vztekle máchla rukou po nepovedné střele z dobré pozice. Je pravda, že z toho se dalo vytěžit víc...
31:52 Pekárková je dnes při chuti. Nejdříve postrašila Příleskou střelou od mantinelu a sama se ještě protlačila k dorážce, kterou nasměrovala opět jen do domácí gólmanky
30:30 Po rychle rozehraném volném úderu z rohu se na brankovišti ocitla Kabeláková, ale proti její pohotové bekhendové zadovce se postavila levá noha Příleské
28:30 Liberec zůstal na útočné polovině a z další kombinace vytěžil nebezpečnou střelu Koníčkové, proti které na poslední chvíli zasáhla přesunující se Příleská
28:10 Po rychlé akci Liberce nedosáhla Šamanina na míček, který se kutálel před prázdnou brankou domácích
27:45 Veletová vrátila rozehrávku z volného úderu na Pravcovou, která jen těsně minula odkrytou branku
27:04 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #88 Andrea Dernerová (3:1)
27:04 Krásná akce Židenic. Vývodová z vlastního rohu poslala prudkou nahrávku po mantinelu na útočnou polovinu na Dernerovou, která z první našla nabíhající Drápalovou a ta z brankoviště jen usměrnila míček za bezmocnou Štěpánovou
26:00 Pekárková se hezky uvolnila z rohu a předložila míček do nebezpečného prostoru na brankoviště, ale ani jedna z libereckých hráček nedokázala protlačit míček do branky domácích
23:54 Hubáčková pěkně našla Šamaninu, která střelou z první protáhla Příleskou
23:02 Pekárková to zkusila nebezpečně z otočky od mantinelu a míček jen prosvištěl kolem vzdálenější tyčky
21:15 Liberec začal druhou třetinu náporem, ale nakonec z něj vytěžil jen nahození Dostalíkové, které v klidu sebrala Příleská
20:00 Střely v 1. třetině: K1 Florbal Židenice - 6, Crazy girls FBC Liberec - 5
19:53 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Nikol Pekárková, asistoval #14 Adéla Dlouhá (2:1)
19:53 Dlouhá dobrým napadáním vybojovala míček pro Pekárkovou, která osamocená před Příleskou chladnokrevně zakončila
19:43 Mlejnková zůstává ležet před střídačkou domácích a rozhodčí přerušují hru, vypadá to na zranění kolene. Uvidíme jestli se vrátí do druhé třetiny
18:34 Finková vystihla rozehrávku Liberce a zůstala sama na středu, ale nedokázala nadvakrát trefit skákavý míček
17:21 Pravcová tvrdou ranou napálila před brankou clonící Vývodovou, ta se ještě dostala k dorážce, ale Štěpánová si dobře pohlídala prostor u bližší tyčky
15:15 Žádnému z týmů se teď nedaří dotáhnout své akce k přímému ohrožení branky, přesto sledujeme zajímavé utkání 'nahoru dolů'
11:51 Liberec dobrým napadáním vybojoval míček na útočné polovině, k zakončení se dostala Dostalíková, která ze vzduchu těsně minula vzdálenější tyčku
09:12 Nahození Vývodové vypadlo Štěpánové před odkrytou branku, ale číhající Dernerová nedosáhla na opuštěný míček
08:14 Koníčková to v situaci 3 na 2 vzala na sebe, ale přízemní střelu v pohodě sebrala pozorná Příleská
07:20 Osamocená Šamanina tvrdě napálila odražený míček, ale těsně přestřelila branku domácích
06:13 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #10 Anna Grufíková (2:0)
06:13 Grufíková v situaci 2 na 2 našla žabičkou Hyksovou, ta první střelou minula branku, ale míček se od mantinelu vrátil zpět do nebezpečného prostoru a z dorážky už se Hyksová nemýlila
04:45 Koníčková nejprve skrytou střelou pořádně protáhla Příleskou a vzápětí na druhé straně v pozici posledního překazila přečíslení domácích 2 na 1
02:59 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
02:59 Šamanina faulovala v samostaném úniku Hyksovou a vypadalo to, že uvdíme trestné střílení, ale brněnská útočnice dokázala ještě z těžkého úhlu propasírovat míček za Štěpánovou
01:45 V první nebezpečné příležitosti Liberec. Dostalíková napálila pohotovou ranou přímo dobře postavenou Příleskou