3:7
    Oxana ŠAMANINA
    (Uimonen)

Crazy girls FBC Liberec - TIGERS FK Jižní Město 3:7
branky: 7. Martina Dostalíková, 56. Adriana Kronychová, 59. Oxana Šamanina - 19. Dagmar Surá, 19. Barbora Zabavská, 25. Denisa Billá, 28. Dominika Kubišová, 39. Dominika Kubišová, 39. Dominika Steinbachová, 51. Lucia Jelínková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 47 - Karolína Červová 23; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Horáčka P.: V první třetině jsme dokázali se soupeřem držet krok a předváděli jsme dobrou hru. O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy jsme nedokázali reagovat na tlak Herbadentu a nechali jsme si nasázet branky. Ve třetí třetině jsme se dostali zpět do zápasu, ale bohužel jsme nedokázali výsledek zápasu zvrátit. Děkuji soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenérky hostů Štéglové M.: S většinou zápasu jsem spokojená, hráčky byly aktivní a vytvářeli jsme si převahu. Podcenili jsme pouze první třetinu a konec třetí, kdy jsme měly problémy se hrou, kterou předváděly domácí hráčky.Jsem ráda za získané 3 body. Děkuji soupeři za hru.
60:00 Hráčky zápasu - Domácí: 23 Štěpánová Marcela ; Hosté: 23 Kubišová Dominika
60:00 Střely celkem - Domácí: 26 Hosté: 54
60:00 Střely na branku - Domácí: 9, Hosté - 21
59:23 Výborný dvojzákrok Štěpánové.
58:19 Domácí hráčky nyní zvýšily tempo a snižují skóre.
58:18 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Oxana Šamanina, asistoval #12 Hana Uimonen (3:7)
57:25 Hráčka hostí nyní orazítkovala tyčku.
56:56 Dobrou střelu vyslala Leierová, bohužel letěla těsně mimo.
56:25 Skvělým zákrokem podržela svůj tým Štěpánová.
55:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #20 Adriana Kronychová, asistoval #16 Michaela Klánová (2:7)
53:59 Střelu Pilíkové z bezprostřední blízkosti zlikvidovala Štěpánová.
53:13 Dobrou střelu nyní vyslala Kabeláková, ale hostující brankářka chytá.
51:58 Hubáčková se sama řítila na branku hostí, na straně měla ještě osamocenou Dostalíkovou, rozhodla se ale zakončovat sama a hostující brankářka chytá.
50:49 Standartní situaci skvěle zužitkovala Košturiaková, domácí obrana nevystoupila a střílející hráčka uklidila míček do horního rohu branky.
50:48 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:7
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #15 Martina Skořepová (1:7)
49:20 Hostující hráčky nyní uzamknuly domácí celek před jejich brankou a rychle kombinují.
48:22 Pekárková si míček skvěle vybojovala a následně i zakončila, k její smůle byla hostující brankářka připravena.
47:20 Nyní podržela dobrým zákrokem svůj tým Štěpánová.
46:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale vážnější příležitosti si zatím vytváří jen hráčky hostí.
44:30 Nyní domácí celek dvakrát ztratil míček, ze ztrát vzešly rychlé protiútoky, které naštěstí nebyly proměněny.
43:10 Domácí celek má nyní smůlu, míčky odskakují úplně jinam, než by hráčky potřebovaly.
42:01 Domácí hráčky se nyní usídlily v útočném pásmu.
40:53 Zblokovaná střela Pekárkové téměř zapadla za záda hostující brankářky.
40:21 Domácí hráčky vybojovaly míček a kombinují na vlastní polovině.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny získaly hráčky domácího týmu.
40:00 Střely na branku - Domácí: 9, Hosté: 21
39:13 Domácí hráčky se nyní snaží o snížení náskoku hostí, bohužel se nedaří.
38:25 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:6
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #13 Dominika Steinbachová bez asistence (1:6)
38:25 Skvělou individuální akci zakončuje branou hostující hráčka.
38:04 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:5
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová bez asistence (1:5)
37:23 Liberci se nyní nedaří kombinace, hra je plná nepřesností.
36:31 Dobrý dvojzákrok Štěpánové.
35:42 Na domácí branku se nyní řítily 2 hráčky soupeře. Skvěle zakročila Hubáčková.
34:56 Proti střele Kubišové skvěle zakročila Štěpánová.
34:04 Herbadent se nyní usadil před domácí brankou a snaží se o navýšení vedení.
32:14 Koníčková - Dostalíková - Šamanina, krásná kombinace, kterou vyšperkovala otočkou zakončující Šamanina. Bohužel střela ztroskotala na hostující brankářce.
31:55 Dobrá kombinace domácích hráček vyzněla do prázdna.
30:32 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu ale již delší domu jsme neviděli žádnou příležitost.
29:10 Nyní na delší dobu zavřely domácí hráčky své soupeřky v útočném pásmu.
28:08 Hra domácích je plná ztrát a nepřesností, z kterých pramení nebezpečné šance Herbadentu.
27:35 Nejprve skvělým zákrokem podržela Štěpánová. O 10 vteřin později ale už tolik štěstí neměla a míček skončil v síti.
27:34 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:4
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #64 Adéla Polívková (1:4)
26:22 Druhá třetina je opravdu zajímavá pro naší zdravotnici, která byla již počtvrté v pohotovosti.
24:55 Herbadent je nyní aktivnější a hrozí nebezpečnými útoky.
24:30 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:3
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #44 Barbora Zabavská (1:3)
23:30 Dvě nebezpečné šance zlikvidovala Štěpánová.
22:24 Herbadent je nyní aktivnější a snaží s eo navýšení vedení.
21:50 Míček dobře zatáhla Leierová a vyslala střelu na branku.
21:30 Herbadent ožil a nebezpečně zahrozil.
20:21 Domácí hráčky nastoupily do zápasu aktivně a snaží se o vyrovnání.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získaly hráčky domácího týmu
19:45 Domácí hráčky se ocitly ve skvělé šanci, do prázdné branky ale míček nedokázala dopravit Loudová.
19:35 Herbadent se dostal na koně a tlačí domácí celek.
18:52 A máme tu rychlý obrat. Toto byl opravdu smolný gól. Míček se odrazil do branky o záda Štěpánové.
18:51 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:2
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #14 Denisa Billá (1:2)
18:22 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:1
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #17 Dagmar Surá, asistoval #23 Dominika Kubišová (1:1)
17:21 Domácí hráčky ztratily míček a Herbadent šel do rychlého protiútoku.
16:55 Obrana Herbadentu nyní zazmatkovala a nabídla šanci Libereckému týmu.
16:13 Hubáčková se nyní ocitla těsně před brankou zcela osamocená, ale přestřelila.
14:25 Hubáčková ztratila a útočnice hostí se hnala na branku. Svou chybu ale obránkyně domácích napravila a dostihla útočící hráčku.
13:40 Koníčková se hnala na branku a vyslala dobrou střelu, která jen těsně minula brankovou konstrukci.
13:13 Krásná individuální akce Šamaniny s výborným zakončením zachytila brankářka.
12:40 Dobrý zákrok Štěpánové.
11:30 Šamanina skvěle vybojovala míček a ohrozila branku hostí.
10:32 Libereckou ztrátu míčku téměř potrestala hostující útočnice.
09:10 Oba týmy si vytváří šance a hrají velmi aktivně. zatím sledujeme atraktivní utkání.
08:25 Zpoza branky se pokusila Štěpánovou překvapit Billá, ale neuspěla.
07:34 Hubáčková provětrala obranu soupeře krásnou individuální akcí.
06:20 Po krásné kombinaci vyslala skvělou střelu do šibenice Dostalíková.
06:19 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková, asistoval #4 Zuzana Hubáčková (1:0)
05:55 Liberecké hráčky postupnou kombinací přecházejí do útoku,
05:09 Dobrou střelou prověřila hostující brankářku Leierová.
04:20 Při domácích hráčkách stálo velké štěstí, Procházková promáchla před prázdnou brankou.
03:40 Štěpánová nyní zlikvidovala nebezpečnou střelu a následnou dorážku Pražské útočnice.
02:58 Hra se přelévá ze strany na stranu bez větších příležitostí.
01:58 Dobře se vytočila Pekárková vyslala hezkou střelu. Před brankou dorážela Loudová.
01:09 Hráčky Herbadentu se nyní snaží postupnou kombinací dostat do šance.
00:30 Domácí hráčky začaly velmi aktivně. První pokus směrem na branku vyslala Hubáčková.
00:01 Úvodní buly zápasu získaly hráčky domácího týmu.