(Kiecková)
55
  • 55 54:54

ELITE PRAHA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:8
branky: 2. Katarína Klapitová, 5. Ivana Šupáková, 8. Denisa Ferenčíková, 14. Zuzana Šponiarová, 17. Nikola Černá, 23. Anna Niemcová, 47. Karin Madeleine Ellilä, 50. Adéla Pantělejevová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martina Gécová 51 - Šárka Vávrová 12; po třetinách: 0:5, 0:1, 0:2
60:00 Komentář asistentky trenéra hostů Tamary Hašové: 'Dvě třetiny jsme hrály v docela vysokém tempu, pak jsme začly přemýšlet nad tím, jak být produktivnější. Doufám, že na to do úterý přijdeme. Děkujeme pořadatelům, že na nás nespadla střecha a soupeřkám za zápas.'
60:00 Komentář trenérky domácích Marcely Urbanové: Bohužel se nám nepodařil chytit začátek zápasu a v 1. třetině jsme obdržely dost gólů. Od 2.třetiny začaly hráčky plnit taktické pokyny a nedošlo k radikálnímu navýšení skóre. I přes velkou marodku jsme odehrály solidní zápas. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Máme za sebou konec zápasu, ve kterém jasně dominovaly hostující hráčky týmu Vítkovic,které si své vítězství plně zasloužily. Na druhou stranu hráčky Vítkovic pouze potvrdily svou roli favoritek a rozšírily svou sbírku vítězství o další triumf. Doufám,že se někdy v blízké budoucnosti uvidíme u dalšího online přenosu.
57:48 Backhandová střela Vítkovické hráčky bohužel skončila pouze na tyčce,jinak by to byl krásný gól z obtížného úhlu
56:48 Vítkovice sice držely tlak,avšak gól se jim vstřelit nepodařilo
54:54 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #30 Karin Madeleine Ellilä.
54:54 Střele z nájezdu chyběl kousek,avšak levá šibenice zůstala bez ujmy
53:30 Hráčky Elite již aspon vypadají lépe při blokování střel,avšak rychlostně jsou na tom stále velice lépe hráčky Vítkovic
51:59 Rozehrávka standartní situace týmu Elite skončila bohužel neúspěchem,trefiy pouze nohu bránící hráčky
49:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Adéla Pantělejevová, asistoval #9 Romana Kiecková (0:8)
49:16 První brejk za velice dlouhou dobu od hráček Elite,který však skončil tragédií v podobě gólu hostujícího týmu
49:00 Hráčky Elite stále nezvládají schopně rozehrát a jsou pod stálým tlakem,,který na ně vytvářejí stále čerstvě a svižně vypadající hráčky Vítkovic
46:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Karin Madeleine Ellilä bez asistence (0:7)
45:10 Hráčky Elite v přesilovce ani nevystřelily na branku soupeřek
44:34 Na hřišti vůbec není vidět, že by měly hráčky Elite nějakou početní výhodu,spíše to vypadá tak,že se utkání konečně vyrovnalo
43:10 Máme zde první vyloučení zápasu! Hráčka Ivana Šupáková místo na zemi měla svou hokejku ve vzduchu,kde se zrovna nacházela i hlava hráčky Elite...Spravedlivá dvojka
41:38 Vítkovice,jako obvykle, začaly třetí třetinu v své útočné třetině a Elte se nemohou probít přes jejich obrannou třetinu a kupí chybu za chybou
40:01 Máme zde začátek třetí třetiny.Úvodní vhazování vyhrály Vítkovice
39:59 Máme za sebou již druhou třetinu dnešního zápasu,ve které jasně dominovaly hráčky Vítkovic,které nepustily Elite k žádnému vážnějšímu ohrožení branky,ba ani vstupu do jejich útočného pásma. Hráčky Elite již vypadají velice unaveně,uvidíme, jak budou hrát 3.třetinu
38:06 Hráčky týmu Vítkovic jen zvyšují jejich tlak na domácí branku,pokud to ještě vůbec je možné...Hráčky týmu Elite se ani nehnou z jejich obranného pásma a to je stojí velice sil
35:32 První střela týmu Elite v této třetině, avšak brankářka Šárka Vávrová ještě neusnula
34:00 Hráčky domácího týmu působí velice unaveně a nestíhají tempo hostujícího týmu,který má však bohužel zatím velkou smůlu na vstřelené branky v této třetině,lví podíl na tom má brankářka Martina Gécová,která tuto třetinu chytá opravdu skvěle
32:55 Denisa Ferenčíková opět trefila pouze brankovou konstrukci,krásná střela z bezmála 15 metrů,jen štěstí nebylo na její straně
31:30 Brankářka domácího týmu Martina Gécová se dnes opravdu nenudí a jen její zásluhou zatím není gólová prohlubeń mezí Elite a Vítkovicím o mnohem větší,než je nyní.
29:15 Kapitánka Vítkovic,Denisa Ferenčíková nyní promrhala hned dvě velké šanci,nejdříve při samostatném průniku trefila pouze brankářku a při dorážce trefila pouze tčku,veliká smůla
27:50 Obrana Elite působí velice nejistě a nezvládají obsazovat hostující hráčky,které hrají krásný,kombinační florbal
26:47 Hráčka číslo 12. Katarína Klapitová nyní vstřelila tyčku,zase jí chyběl kousek ke gólu....
25:21 Náhravky týmu Elite jsou velice nepřesné a létají více vzdušnou čarou,než po zemi
23:37 Pokud by nyní hráčce číslo 12 Kataríně Klapitové neujel míček z hokejky,mohl by být zase vstřelený další gól
22:34 hráčky domácího týmu působí nedůrazně a dávají hráčkám Vítkovic hodně prostoru pro jejich hru
22:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Anna Niemcová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:6)
20:30 Vstupujeme do druhé části zápasu ve které začaly opět dominovat hostující hráčky
19:59 Máme za sebou první třetinu,která byla jasně pod taktovkou týmu Vítkovic,které nepustily domácí hráčky k žádnému vážnějšímu ohrožení branky a byly většinu svého času v útočné třetině. Pokud takto budou hrát domácí hráčky nadále,můžeme čekat velkou gólovou nadílku
18:36 Hráčka číslo 25 Ivana Šupáková nyní jen velice těsně minula branku po nádherném crossu přes celou útočnou třetinu domácích hráček.
17:30 Poukázal bych na velkou gólovou rozmanitost hráček Vítkovic, každý gól byl vstřelen jinou hráčkou
16:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nikola Černá, asistoval #7 Zuzana Halfarová (0:5)
16:00 Hráčky Elite vypadají velice zmateně a jejich rozehrávka je velmi špatná,což se nyní potvrdilo dalším gólem pro hostující tým
14:02 Hráčky Elite stále nezvládají držet krok s protihráčkami a soupeřky se pomalu ani nehnou z jejich útočné třetiny
13:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Zuzana Šponiarová, asistoval #51 Natálie Martináková (0:4)
11:10 Domácí hráčka Nosková poprvé vážněji ohrozila branku soupeřek a orazítkovala břevno
09:40 Na hřišti to vypadá,jako kdyby Vítkovice hrály přesilovku,již desetiminutovou... Poměr střel je 12:2 pro Vítkovice,domácí hráčky však již několikrát podržela jejich brankářka,které múžou být nadevše vděčné
08:50 Hráčky hostujícího týmu mají zatím utkání ve své hrsti a nepouštějí domácí tým do žádných šancí.
07:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #30 Karin Madeleine Ellilä (0:3)
04:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (0:2)
04:45 Druhý gól zápasu střílí hráčka číslo 25 Ivana Supáková,asistovala jí hráčka číslo 79 Tereza Hanzlíková
03:00 Hráčky Vítkovic vypadají svižněji a jejich nahrávky jsou přesnější a kombinace úspěšnější.
01:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Katarína Klapitová, asistoval #30 Karin Madeleine Ellilä (0:1)
01:14 A máme zde úvodní gól zápasu,který vstřelila hráčka číslo 12 Katarína Klapitová , asistovala jí hráčka číslo 30 Eli la Madeleine
00:00 Rozhodčí provedl úvodní hvizd a zápas mohl začít.