(Indrová)
  • 59 58:33
    Židenice

K1 Florbal Židenice - ELITE PRAHA 4:3
branky: 22. Jitka Drápalová, 38. Martina Indrová, 52. Anna Grufíková, 59. Linda Hyksová - 2. Jessica Zlámalová, 14. Jessica Zlámalová, 52. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 209; zásahy brankářů: Nikola Příleská 8 - Martina Gécová 23; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu Michala Vojáčka: Mrzí nás, že jsme nedokázali lépe využít dobrého vstupu do utkání ani déle udržet vedení ve třetí třetině. I když holky bojovaly, tak soupeř byl lepší a postup si zasloužil.Věřím, že celoroční práci zhodnotíme v play down. Děkujeme soupeři a skvělým divákům.
60:00 Komentář trenéra domácího týmu Jiřího Starého: Teď to bylo 60 minut kvůli kterým stojí za to celý rok makat a věnovat florbalu všechen svůj volný čas. Super zápas, super diváci a skvělý výsledek. Bohužel začátek zápasu jsme nezvládli v hlavě. Od druhé třetiny jsme začali předvádět hru co umíme, holky dřely až do konce a zaslouženě zápas otočily. Soupeři přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely na bránu v poslední třetině: K1 Florbal Židenice - 11, Elite Praha - 3.
59:59 Ani tak už se jim nepovedlo výsledek změnit.
59:30 Tým Elite Praha se rozhodl odvolat brankaře a hrát poslední chvíle v šesti.
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:33 Timeout K1 Florbal Židenice
58:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #39 Martina Indrová (4:3)
58:33 Po samostatném úniku se týmu Židenic v předposlední minutě podařilo branku proměnit.
57:35 Hra se velmi častou přesouvá z jedné poloviny na druhou.
56:56 Oba dva týmy do hry v těchto chvílích dávají vše.
55:45 Všichni přítomní zde v hale jsou velmi napjatí.
55:00 Hráčky Židenic stále tlačí, ale nic závratného se zatím neděje. Uvidíme co přinesou další minuty utkání
53:30 Po půlce třetiny jsme se konečně dočkali změn ve score, ale opět jsme ve vyrovnaném stavu.
52:00 Židenice velmi rychlým protiútokem opět vyrovnaly.
51:40 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #10 Anna Grufíková, asistoval #43 Jitka Drápalová (3:3)
51:29 GÓL ELITE PRAHA! 2:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #10 Eliška Reischlová (2:3)
49:54 Další nevyužitá střela ze strany Židenic.
49:13 Hráčky Židenic mají míček stále pod kontrolou v útočné polovině.
48:00 Hráčky týmu Elite Praha stále tlaku Židenic úspěšně odolávají.
47:30 Hráčce týmu K1 Florbal Židenice se nepodařilo proměnit branku po samostatném úniku.
46:25 Další neúspěšná střela na bránu od týmu Židenic.
45:20 Hráčky týmu Elite Praha se snaží využít šancí z občasných úniků.
44:00 Hráčky týmu Elite Praha jsou pod neustálým nátlakem.
42:40 Ani rozehrávku v útočné polovině se nepodařilo hráčkám Židenic využít.
42:20 Hráčky Židenic se stále pokoušejí proměnit branku.
41:33 Stále se žádnou ze šancí nepodařilo proměnit.
41:00 Ze začátku třetiny mají míček pod kontrolou opět hráčky Židenic a dostávají hostující tým pod tlak.
40:01 Úvodní vhazování vyhrály hráčky týmu K1 Florbal Židenice.
40:00 Střely ve druhé třetině K1 Florbal Židenice 12:4 ELITE Praha.
39:45 Hráčky Židenic nepouští ELITE k balónku.
38:55 Hráčky Židenic opět kombinují na polovině soupeře, protože chtějí vyhrát za 3 body v základní hrací době.
37:21 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #39 Martina Indrová, asistoval #27 Aneta Federselová (2:2)
37:21 Rychlé využití přesilovky a hráčky Židenic srovnávají na 2:2.
36:32 Hráčky ELITE jsou opět pod tlakem.
34:00 Hráčky domácího celku se dostávají do držení balónku.
33:15 Hráčky ELITE na chvíli dostávají hráčky domácího celku pod tlak,
32:22 Hráčky domácího celku se opět snaží držet si balónek u sebe a nepouštět hráčky ELITE do šancí.
31:01 Je to krásný florbal na obě strany.
29:46 Hráčky ELITE se dostaly z tlaku a pokusily se překvapit golmanku domácího celku, která však byla připravená.
29:04 Hráčky ELITE jsou pod velkým tlakem, ale stále odolávají.
27:55 Hráčky Židenic se snaží kontrolovat hru a postupným útokem prorazit obranu ELITE.
27:15 Domácí celek opět kombinuje na polovině soupeře.
25:50 Hostující celek se po delší době dostal do šance, ale jejich střelu zlikvidovala Nikola Přileská.
24:44 Hráčky ELITE se nedostávají moc do šancí, domácí tým hraje zodpovědně ve druhé třetině.
23:59 Domácí celek opět uzavřel hráčky ELITE před jejich brankou.
22:56 Hraje se na obě strany, oba týmy se dostávají do šancí.
22:25 Hráčky Židenic dostávají hostující celek pod tlak a kombinují na polovině soupeře.
21:32 Nikola Příleská podržela svůj tým, po obrovské chybě v obraně.
21:12 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #8 Martina Babáčková (1:2)
20:43 Hráčky Židenic mají balónek pod kontrolou a od začátku třetiny se snaží vstřelit branku.
20:02 Úvodní vhazování vyhrály hráčky Židenic.
20:00 Střely po první třetině K1 Florbal Židenice 4:4 ELITE Praha.
19:23 Hráčky Židenic kombinují na polovině soupeře, zatím bezúspěšně.
19:00 Hráčky ELITE jsou opět pod tlakem, ale stále odolávají tlaku domácího celku.
17:44 Brankářka hostujícího týmu svými skvělými zákroky drží svůj tým ve dvoubrankovém vedení.
16:02 Domácí celek nepouští hostí k balónku, ale nedaří se jim vymyslet, jak se prosadit v dobré obraně ELITE.
15:03 Hráčky domácího celku stále nedokázaly prolomit obranu ELITE i přes velké množství šancí.
14:16 Hráčky Židenic opět dostávají hráčky ELITE pod tlak.
13:51 GÓL ELITE PRAHA! 0:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #6 Barbara Jelínková (0:2)
13:25 Hráčky domácího celku vyvezly balónek do obranného pásma ELITE.
11:38 Hráčky domácího družstva kontrolují hru a zkouší vymýšlet akce, tak aby prolomily obranu ELITE.
10:59 Hráčky Židenic jsou stále na balónku na nedávají soupeřkám moc prostoru k akci.
10:13 Oba týmy hrají na plno, protože jim jde o všechno.
08:18 Hráčky Židenic drží balónek na hokejkách a snaží se vymyslet jak na obranu ELITE.
07:29 Hráčky domácího družstva uzavřely hráčky ELITE před jejich brankou.
06:19 Hráčky ELITE jsou většinu času pod tlakem a balónek pouze vyhazují a odevzdávají hráčkám Židenic.
05:05 Hráčky Židenic více drží balonek a snaží se vymyslet, jak prolomit obranu hostí.
04:26 Hra se odehrává většinou ve střední části hřiště.
03:12 Hráčky Židenic se po první brance snaží rychle odpověď a dostávají hráčky ELITE pod tlak.
02:16 Týmy se střídají v držení balónku.
01:03 GÓL ELITE PRAHA! 0:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #27 Anna-Marie Divišová (0:1)
01:03 Z prvního proti útoku hráčky hostujícího týmu vstřelily branku.
00:28 Hráčky domácího družstva vlétly do zápasu na plno, vědí, že do zápasu musí dát vše.