• 53 52:09
    1:9
    (Procházková)

FBK Jičín - TIGERS FK Jižní Město 1:9
branky: 33. Lucie Kloutvorová - 9. Lucia Jelínková, 17. Barbora Zabavská, 24. Romana Janegová, 27. Denisa Billá, 34. Adéla Polívková, 42. Denisa Billá, 46. Jitka Procházková, 47. Barbora Zabavská, 53. Lucia Jelínková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Adéla Kociánová 27 - Karolína Červová 21; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:4
59:59 Komentář trenérky hostí Karolíny Šatalíkové: Jsme spokojeni s výsledkem zápasu. Navíc jsme tentokrát hrály již od první třetiny. Děkujeme soupeřkám a přejeme hodně štěstí v play-off.
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Čiháčka: Po první třetině to vypadalo na relativně hratelný zápas. Měli jsme spoustu šancí, které jsme neproměnili. O rozdílu skóre rozhodly individuální chyby hráček, a ne celého týmu. Dnešek nám ukázal, na čem musíme zapracovat a zlepšit se :) soupeři přejeme hodně štěstí do play-off.
59:59 Nejlepšími hráčkami utkání vyhlášeny: Lucie Růžičková a Červová Karolína.
59:59 Střely na bránu ve třetí třetině 4:12, celkem 22:36
59:50 Poslední střela Bobotové jde do autu. Již se nic nestane. Děkujeme za sledování přenosu a přejeme příjemný zbytek večera.
58:24 Billá nastřeluje tyčku, Drbohlavová v úniku, poslední minutky do konce zápasu.
56:49 Strejcovská střílí z půlky vysoko nad. U míčku opět hostující.
56:02 Žůrková v šanci před bránou, skóre se nemění. Hamerníková v rychlém úniku, Kociánová dostala přes prsty.
53:51 Dnešní utkání sleduje 76 diváků, kterým děkujeme.
52:56 Jičínským se nedaří procházet do útočného pásma, Herbadent má nyní mnoho šancí pokořit desítku.
52:09 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:9
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #11 Jitka Procházková (1:9)
52:09 Další ztráta balónku na polovině hřiště, Košturiaková po přihrávce Procházkové střílí krásnou šibenici.
51:03 Hra je nyní pomalejší, Mikolášková zkouší z velké dálky.
48:50 Střelu Machkové těsně 'nad ledem' vyráží Kociánová nohou.
48:04 Kloutvorová zkouší tečovat těžký míček zády k brance, chyběl kousek.
46:18 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:8
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #10 Barbora Sádková (1:8)
46:18 Jičínské hráčky se pokoušely dostat přes obranu Herbadentu. Ztráta balónku však znamená další gól v domácí síti.
45:02 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:7
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #11 Jitka Procházková, asistoval #8 Romana Janegová (1:7)
45:02 Herbadent v klidné části utkání navyšuje skóre zásluhou Procházkové.
41:45 Mikolášková po pěkném zpracování míčku ze vzduchu střílí, Červová připravená.
41:01 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:6
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #44 Barbora Zabavská (1:6)
41:01 Herbadent svojí přesilovku využívá, Billá prostřeluje z velkého úhlu.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině 8:15
39:57 Tři vteřiny před koncem zatáhla za záchranou brzdu Exnarová a nedovoleně zastavila rychlý útok Herbadentu. Jičín začne třetí třetinu v oslabení.
38:29 Zůrková střílí ze strany do tyčky.
37:42 Hostující hráčka po odpískání posunula balónek a pro Jičín to znamená další přesilovku.
35:05 Jičín přesilovku nezvládá, u míčku jsou hostující a Kociánová musí dokonce zasahovat.
33:50 Ošklivě vypadající faul u mantinelu trestají rozhodčí dvěma minutami, Pro Jičín začíná druhá přesilovka zápasu.
33:21 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 1:5
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #23 Dominika Kubišová (1:5)
33:21 Nedůrazná obrana Jičína nechala domácí gólmanku vykoupat, Polívková překonává po několika pokusech.
32:17 GÓL FBK Jičín! 1:4
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová, asistoval #71 Andrea Satýnková (1:4)
32:17 Přesnou přihrávku Satýnkové skvěle zpracovala Kloutvorová a poprvé překonává zatím bezchybnou Červovou.
31:33 Herbadent zahrozil i v oslabení, na štěstí pro Jičín však ke gólu nedošlo. Nyní jičínské znovu u rozehrávky.
30:30 Důraz na Růžičkovou u mantinelu poslal hostující Hamerníkovou na trestnou lavici, Jičín zkusí proměnit svou první přesilovku.
29:16 Košturiaková měla možnost zvýšení náskoku, míček skončil těsně nad horní tyčkou.
27:53 Další možnost Jičína na snížení znovu kazí hostující brankářka.
26:47 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 0:4
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #51 Karolína Červová (0:4)
26:47 Čtvrtý gól hostujících padá po rychlém protiútoku, na který nestihly Jičínské hráčky reagovat.
26:23 Ani tentokrát se Žůrková neprosazuje, Červová znovu chytá.
23:23 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 0:3
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #8 Romana Janegová, asistoval #25 Martina Čapková (0:3)
23:23 Třetí velkou šanci již Herbadent proměňuje a navyšuje skóre zápasu.
22:59 V další veliké šanci Sádková, Kociánová Jičín drží.
22:17 Surá krásnou přihrávkou našla Polívkovou, ani ta v druhé části gól nedává.
21:23 V šanci Žůrková, skóre se nemění.
20:27 Nejistou rozehrávku Jičín nepotrestal, Satýnková se neprosadila.
20:00 Střely na bránu 10:9
19:58 Polívková ještě dvě vteřinky před koncem ohrožuje branku domácích.
19:25 Bobotová z půlky hřiště zkouší krásnou střelou překonat Kociánovou, ta je ale ve střehu a parádním zákrokem zasahuje.
17:25 Kubišová v samostatném úniku po chybě domácí obránkyně, Kociánovou neprostřelila.
16:23 Jičín ale znovu zkouší, Strejcovská po přihrávce Drbohlavové ve velké šanci.
16:02 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 0:2
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #14 Denisa Billá (0:2)
16:02 Skvěle zahraná přesilovka končí druhým gólem v síti Jičína.
15:08 Za nadměrnou aktivitu u brány je potrestaná domácí Mullerová, Herbadent zahajuje první přesilovku zápasu.
14:42 Drbohlavová zkouší dorážku, ani teď gól nepadá.
13:25 Chybu v jičínské rozehrávce hostující hráčky nepotrestaly, skóre se nemění.
11:57 Zámek jičínských hráček končí faulem hostujících.
11:16 Satýnkové střela do autu, rozehrává Herbadent.
10:56 Krásnou střelu Bobotové vyráží Kociánová vysoko nad hlavu.
10:20 Košturiaková prověřuje Kociánovou, ta je pozorná.
09:25 Drbohlavová zkouší za bránou soupeřek, Mullerová si vynutila výhodu a rozehrávku z dobré pozice, střela je však zblokovaná.
08:06 GÓL TIGERS FK Jižní Město! 0:1
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #8 Romana Janegová (0:1)
08:02 Druhá střela na bránu hostujících hráček se ujala. Skořepová nahodila na bránu, Janegová výborně zpracovala a přihrála na Košturiakovou, která bez problému skóruje.
06:53 Satýnková po nahrávce Žůrkové opět zkouší štěstí z dálky, brankářka je připravena a střelu likviduje.
05:43 Šance zatím na obou stranách, domácí se favoritek nezalekly a vytváří si dobré příležitosti.
04:56 Ve velké šanci Žůrková, šanci neproměňuje.
03:56 Na druhé straně zkouší Satýnková, brankářka vyráží.
03:28 Po přihrávce Košturiakové střílí Janegová mimo.
00:01 Krásný dobrý večer, utkání bylo právě zahájeno.