6:5
    Jaromír EKL
    (Slaný)

Florbal PEGRES Havířov - FBC PULLO TRADE Česká Lípa 6:5
branky: 4. David Beneš, 10. Tomáš Kozlík, 12. Vojtěch Mžyk, 24. Kamil Peřka, 39. Vojtěch Mžyk, 59. Marián Kloza - 12. Jaromír Ekl, 14. Štěpán Slaný, 18. Jaromír Ekl, 20. Lukáš Mlejnek, 60. Jaromír Ekl; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 4, Pavel Kotula 14 - Ivan Ponomarev 20; po třetinách: 3:4, 2:0, 1:1
60:00 Pokráčování komentáře Filipa Kubíčka: A můžeme být rádi, žee Lípa nevyužila nabídnuté přesilové hry. V závěru při nás stálo velké štěstíčko. Děkujeme soupeři za kvalitní hru a divákům za návštěvu a podporu.
60:00 Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Nám se vyvedl vstup do utkání. Musíme zapracovat na lepší koncentraci, protože Lípa toho využila a otočila 1. třetinu ve svůj prospěch. Nám se herně moc vyvedla 2. třetina. Bylo škoda jen, že jsme nedali více branek. Tlak ve 3. třetině nám zkomplikovalo časté vylučování.
60:00 Komentář trenérky hostů Bartošové Lenky: Nepovedl se nám vstup do zápasu, když jsme inkasovali 2 góly. Ale pak jsme se srovnali a třetinu jsme vyhráli. Ale hlavně kvůli nepovedené 2. třetině, tento zápas skončil vítěžně pro domácí. I když jsme měli ve 3.třetině tlak, ale místo brány jsme trefovali tičky, a tak si body neodvážíme.
60:00 Střely ve 3. třetině: domácí - 8, hosté - 11
59:22 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #11 Jaromír Ekl, asistoval #50 Štěpán Slaný (6:5)
58:14 Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
58:14 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 6:4
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #73 Kamil Peřka (6:4)
58:14 Peřka nahrává na volně běžícího Klozu, který si říká o přihrávku a tahem střílí gól.
57:27 Folwarczný blokuje střelu Slaného.
56:11 Vach zachraňuje situaci a odstřeluje míček soupeři, který běží sám na bránu.
54:18 Holeš nahrává na střed, kde nikdo nestojí.
52:46 Kožušník nahrává na Kozlíka, kterému nahrávka skočila a nemohl zakončit.
49:31 Mlejnek střílí tyč.
48:01 Mžyk běží podél mantinelu a zkouší střelu, která neskončila v bráně.
45:57 Mlejnek střílí z první na Kotulu, který vyráží střelu helmou.
44:52 Kožušník se pokouší o střelu ze vzduchu, kterou míjí.
44:22 Slaný nahrává na Legnera, který míjí.
41:40 Kloza posílá nahrávu na střed, do které vbíhá Vlček.
40:01 První buly 3. třetiny vyhrává Havířov.
40:00 Střely v 2. třetině: domácí - 9, hosté - 4
38:38 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #66 Marián Kloza (5:4)
38:38 Kloza nahrává na střed, kde stojí volný Mžyk a ten umisťuje jeho střelu.
37:57 Ponomarev vybíhá z brány a vyráží výhoz Kotuly, který směřoval na Kožušníka.
37:13 Ekl střílí na Kotulu, který střelu bez problému vychytává.
36:47 Mžyk drží míček za bránou soupeře.
35:45 Peřka vyráží nahrávku soupeře, která směřovala na střed.
34:02 Kotula zabránil přihrávce, která šla na soupeře.
31:46 Peřka nahrává na Vlacha, který netrefuje prázdnou bránu.
30:38 Česká Lípa zlepšila obranu a nepouští Havířov ke střelám, které by je mohly ohrozit.
26:52 Mlejnek dostává nahrávku na střed, ale jeho střela postrádá zakončení.
25:25 Vlach krásně proběhl celé hřiště, ale jeho střela tahem je vyražena obráncem České Lípy.
23:47 Vlček promachuje nahrávku od Matějíčka.
23:04 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #66 Marián Kloza (4:4)
22:02 Beneš střílí tahem, ale Ponomarev střelu vyráží.
20:01 První buly 2. třetiny vyhrává Havířov.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Pavel Kotula družstva Florbal PEGRES Havířov
20:00 Střely v 1. třetině: domácí - 9, hosté - 8 .
19:23 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:4)
19:23 Slaný nahrává na Mlejnka, který střílí tahem do levého horního rohu branky.
17:47 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 3:3
15:30 Kožušník se pokouší o nahrávku před bránu soupeře, ale neúspěšně.
13:26 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #14 Vojtěch Legner (3:2)
11:43 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 3:1
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk bez asistence (3:1)
11:43 Mžyk běží přes střed a umisťuje jeho střelu do levého horního rohu.
11:06 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #11 Jaromír Ekl, asistoval #14 Vojtěch Legner (2:1)
11:06 Legner běží podél mantinelu a posílá nahrávku před bránu na Enkla, kteřý střílí do prázdné bránky.
09:28 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 2:0
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #38 Tomáš Kozlík, asistoval #10 Pavel Kožušník (2:0)
08:46 Vlach se pokouší o střelu z první, bohužel Ponomarev střelu vyráží kolenama.
07:08 Česká Lípa zatím krouží na havířovské půlce, ale nedokáže najít vhodnou příležitost ke střele.
06:19 Kučera zabránil crossu od Legnera a získává tak míček.
05:12 Legner nahrává na střed, kde bohužel stojí Beneš, který vyráží soupeřovu nahrávku do svého rohu.
03:09 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #55 David Beneš, asistoval #77 Dominik Folwarczný (1:0)
03:09 Folwarczný posílá nahrávku na Beneše, který stojí na středu hřiště a ten z první střílí gól.
02:13 Kraus posílá prudký cross na Pláška, který přihrávku nedokázal zpracovat.
00:32 Slaný střílí z první, ale Piško vyráží.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává Česká Lípa a připravuje první útok.