7:2
    Lukáš PEŠAT
    (Ciompa)

1. FBK Rožnov p/R - Florbal Ústí 7:2
branky: 3. Lukáš Kratochvíl, 13. David Friedel, 20. David Friedel, 23. Petr Velech, 30. Petr Kittel, 55. Jakub Štůsek, 59. Lukáš Pešat - 39. Vladimír Štorek, 58. Viktor Kopecký; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Roman Ciompa 24 - Vít Skala 16; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:1
60:02 Komentář trenéra Rožnova - Denise Zimmera st.: Souhlasím s trenérem hostů, že utkání rozhodla naše výborná 1. třetina. Děkuji všem hráčům za stoprocentní nasazení do utkání a plnění pokynů. Děkuji divákům za zápas a florbalovému celku Ústí nad Labem šťastnou cestu domů.
60:01 Komentář trenéra Vojty: Dnes jsme potkali soupeře hrajícího výborně. My se poučíme, odpočineme si a v týdnu nastoupíme v plné síle. Klíčová byla první třetina, která jde za mnou. Chtěl jsem nové věci bez vyzkoušení v tréninku. Poté už to byla klasická bažina, čím více jsme se snažili, tím se nám úspěchy na hřišti vzdalovaly. Věřím, že nás dnešek posune, učíme se. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Poměr střel na branku v 3. třetině je 5:12. Celkově to je 22:26.
58:28 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #20 Lukáš Pešat, asistoval #74 Roman Ciompa (7:2)
58:00 Právě probíhají poslední 2 minuty základní hrací doby.
57:33 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #89 Mikuláš Krbec (6:2)
57:15 Rožnov se stále nemůže trefit do prázdné branky hostů.
54:22 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #20 Lukáš Pešat (6:1)
54:22 Pešat trefil nastavenou čepel Štůska, míček se odrazil do prázdné branky.
53:22 Šance na obou stranách, obrany pevně drží, i když ten Velechův samostatný únik v oslabení byl spíše jen a jen o gólmanovi hostí.
47:25 Ciompa hasí první problémy v oslabení.
46:00 Ústí zrychlilo ve snaze dorovnat, Rožnov se ovšem přizpůsobil a z chyb hostů si vytváří jednu šanci za druhou.
45:50 Další obrovská šance domácích plynoucí z přemíry snahy hostů.
44:39 Obrovská šance domácích, míček po úmyslné teči těsně přeletěl branku hostů.
44:05 Ústí přidává na intenzitě.
42:00 Rožnov brání úspěšně.
41:40 Rožnov od úvodu třetí části pod tlakem Ústí, které po většinu času presuje hráče po celém hřišti.
39:59 Poměr střel na branku v 2. třetině je 12:7. Celkově to je 17:14. Pokud hosté v třetí části rapidně nezmění způsob hry, rodí se tu v tomto ligovém kole velké překvapení.
39:00 Začíná poslední minuta 2. třetiny.
38:39 Rožnov inkasuje v oslabení výstavní střelou.
38:25 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #3 Martin Pražan (5:1)
36:46 Nebezpečná střela na Skálu, ten se však neleká a míček vyráží.
35:48 Nátlak Ústí Rožnov zatím úspěšně brání, je vidět, že hosté jsou v herní křeči, kdežto domácí běhají ladně a de facto celý zápas jen trestají chyby hostů.
35:32 Ústí stále bez větší šance.
32:35 Dusno před brankou Skály.
29:40 Timeout Florbal Ústí
29:40 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #77 Petr Burýšek (5:0)
29:40 Kittel centimetry před brankou mění trajektorii míčku, ten končí za zády brankáře hostů.
29:30 Obrovská šance domácích, míček přeskočil florbalku Velecha a odskakuje mimo.
26:00 Nebezpečná střela na branku domácích končí těsně mimo.
24:47 Kopecký se ocitá sám před Ciompou, ten se ovšem rozhodit nenechá.
22:11 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #23 Marek Polášek (4:0)
22:11 Domácí nádherně kombinují a Petr Velech na konci měl prázdnou branku, kterou trefil.
19:59 Poměr střel na branku je 5:7, Rožnov tak byl v této části velice efektivní v proměňování brankových příležitostí, přestože se po většinu času hrálo v jejich pásmu.
19:47 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #7 David Friedel, asistoval #20 Lukáš Pešat (3:0)
19:47 Friedel dostává míček před brankou a za jeho střelou se jenom zavlnila síť za brankou.
19:00 Právě začíná poslední minuta 1. třetiny.
17:26 Šance ústí těsně míjí brankovou konstrukci.
14:43 Kratochvíl měl na čepeli svůj 2. gól. Prázdnou branku bohužel těsně přestřeluje.
12:03 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:0
12:03 Friedel si vyjíždí s míčkem na střed a trefuje se na jedničku !
09:00 Rožnov uzavírá Ústí, ti však úspěšně brání.
07:55 Míček skáče před odkrytou brankou Ústí, Skála to má daleko, nikdo se ho z rožnovských hráčů však neujímá.
05:55 Překvapivá střela obránce hostů málem překvapila Ciompu.
05:50 Polášek se dostává sám před brankáře Ústí, přestřeluje.
04:50 Ústí drží soupeře před rožnovskou brankou.
04:15 Obrovská šance hostů.
02:46 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #44 Lukáš Kratochvíl, asistoval #23 Marek Polášek (1:0)
02:46 Polášek posílá míček na Kratochvíla, ten si vyjíždí od mantinelu, střílí a trefuje protější tyč, která míček sráží do sítě.