5:1
    (Skřivánek)
3

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbK Svitavy 5:1
branky: 13. Dominik Záň, 20. Jaromír Lisa, 22. Petr Hartman, 32. Jan Zavadil, 38. Jaromír Lisa - 5. Vladislav Richter; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jiří Buchta 20 - Jiří Skácelík 19; po třetinách: 2:1, 3:0, 0:0
60:00 pokračování trenéra domácích Martina Hovořáka - Nicméně jsem spokojený s dnešním výkonem, jelikož jsme se drželi toho, co jsme si ve vánoční náladě stanovili. Děkujeme soupeři a především našim skvělým fanouškům a všem přeji krásné svátky a hodně štěstí v novém roce 2017.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Hovořáka - Rychlá nadílka v podobě prvního gólu soupeře nás nerozhodila z naší předvánoční nálady a vesele jsme pokračovali za vítězstvím v zápase. Trošku mě mrzí, že jsme nebyli schopni vstřelit branky i ve třetí třetině.
60:00 pokračování vyjádření trenéra hostů: Do třetí třetiny jsme vstoupili s odhodláním, zápas byl z mého pohledu minimálně vyrovnaný, ale naše snažení bohužel nevyústilo ve vstřelení branky, což je aktuálně naše největší slabina...proměňování šancí.
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Karlíka - Nemyslím si, že jsme byli v zápase horším týmem. Do zápasu jsme vstoupili dobře, což vyústilo v první, vedoucí branku. Poté se hra vyrovnala, herně i na skóre. Zápas možná rozhodla smolná druhá branka soupeře 5 vteřin před koncem 1. třetiny. Pokud jsem mluvil o tom, že byl zápas vyrovnaný, tak toto ve druhé třetině neplatilo. Tam soupeř využil naše chyby a zápas rozhodl.
60:00 Celkový počet střel- Vinohrady- 24, Svitavy - 21
60:00 Střely v poslední třetině - Vinohrady- 8, Svitavy- 8
58:55 Poslední minuta zápasu je v režii Svitav, ale naštěstí se jim nepodařilo již výsledek zápasu upravit.
57:20 Dnes sledujeme neuvěřitelný výkon Jiřího Buchty, který se po první obdržené brance nesložil naopak předvádí ohromující zákroky. Pokud se nestane něco neočekávaného bude to jeho první, aktivně odchytaná, výhra v 1.lize mužů.
55:24 Nyní hráči padají na hřišti jako hrušky, během asi 10 sekund se podíleli na vytření vinohradské plochy asi 4 hráčů z obou stran
53:48 Svitavy v šanci, Zach prohazuje na svého spoluhráče, který běží tváří v tvář vinohradskému brankáři. Míček mu však při střele sjel a změna skóre se nekoná.
52:22 Hra má nyní poklidnější ráz, žádné větší šance nejsou k vidění
50:20 Chyba domácích obránců, Svitavy v šanci 2 na Buchtu, ale opět mimo
47:50 Sympatická akce Svitav, ale opět finální střela míří uplně mimo bránu
45:30 Dominik Záň měl v úmyslu vymést pavučiny v růžku Skácelíkovy brány, ale plán mu zhatila právě Skácelíkova ruka, kterou v poslední chvíli míček vyrazil
44:35 Zach z výběhu míří mimo
43:40 Vidíme šance i na straně Svitav, ale hráči hostí bud míří mimo a nebo zasahují domácí obránci a svými těly blokují co se dá
42:30 Rossiho střela z úhlu, Skácelík zakročil
40:01 Začíná třetí třetina, buly pro Svitavy
40:00 Střely po druhé třetině: Vinohrady- 9, Svitavy - 9
39:35 Hra se opět přerušuje, opět bohužel kvůli zranění. Hráč hostí špatně došlápnu a pravděpodobně si zvrtl kotník.
38:40 Utkání sleduje 80 diváků.
37:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Jaromír Lisa, asistoval #29 Martin Skřivánek (5:1)
37:14 Lisa vyčkávající na velkém brankovišti obdržel přihrávku od Skřivánka, touto přihrávkou nepohrdl a z první ostrou střelou rozvlnil síťku za zády bezmocného Skácelíka.
36:02 Hráči domácích jsou poháněni fanděním elévů, kteří bubnují a křičí z plných sil.
34:35 Střela Vinohrad, pěkně to zacinkalo, stav utkání se nemění.
33:28 Vinohradům jakoby se nechtělo dávat góly, do 13.minuty 2. třetiny vyslaly na branku hostí pouhé dvě střely, čímž mají ovšem velmi vysokou úspěšnost, jelikož z obou střel padly góly. Svitavy mají střel více ale brankář Buchta bez obtíží drží své spoluhráče.
32:27 Buchta neuvěřitelný zákrok! Jeho ruka instinktivně vychytala tutovou šanci a zasloužil si tak potlesk celé haly!
31:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jan Zavadil, asistoval #61 Marian Jelínek (4:1)
31:52 Zavi zvyšuje z otočky po přihrávce Jelínka na 4:1
30:04 Jakub Záň pokračuje ve hře a po hřišti běhá jako by se nechumelilo
29:17 Jakub Záň odchází po ošetření po vlastních na střídačku, snad není zranění vážné.
28:33 Střela Suchého těsně nad
26:50 Nyní je hra celkem nepřehledná, Svitavy se motají kolem domácí brány.
24:54 Záň přeletěl mantinel, drží se za koleno a je nutný zásah zdravotníka. Hra pokračuje dál, ale situace nevypadá dobře.
21:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #11 Jaromír Lisa (3:1)
21:38 Začátek třetiny začíná SKVěle. Petr Hartman dává Ostholmovský gól a posílá domácí do vedení. Tato pěkná akce nepotěšila gólmana hostí, který si svou zlost vylil na míčku a vzteky ho rozdupal.
20:00 Za potlesku diváků nejmenší hráči opouští hrací plochu a nahrazují je muži, za několik málo okamžiků začíná 2 třetina.
20:00 Diváci se nenudí ani o přestávce. Všichni sledují utkání vinohradských elévů, pro mnohé z nich je to první zápas a někteří nejsou přes pořadatelský stoleček téměř ani vidět. :-)
20:00 Střely v první třetině - Vinohrady 7, Svitavy 4
20:00 Ze začátku po vstřeleném gólu Svitavy vycítily šanci a začali vysoko napadat, což dělalo Vinohradům problémy. Ke konci třetiny se domácí osmělili a většinu času trávili v prostoru kolem branky hostů. Svitavskému brankáři se však míček do rukou nedostal, jelikož největší překážkou si byli střeli sami (svou nepřesností) a nebo blokující hráči.
19:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
19:55 5 vteřin před koncem Vinohrady vstřelují branku. ´Ťuk sem ťuk tam, Lisa si se Skřivánkem několikrát vyměnil balonek, nakonec je z toho gól.
19:00 Nyní tu kromě florbalu sledujeme i prvky baseballu, hráč Svitay trefuje balónek z výšky a je z toho ukázkový homerun na balkónek vinohradské haly.
18:28 Hra 4 na 4 nepřinesla žádnou větší akci, týmy hrají v plných počtech a sledujeme poslendí minutu první třetiny.
16:21 Polovina hráčů na hřišti se sešla na jednom metru čtverečním a někteří hráči nesnesli tak intimní kontakt se soupeři a neudrželi nervy na uzdě, z čehož plyne vyloučení na obou stranách za hrubost.
15:30 Střela Lisy mimo
12:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #29 Martin Skřivánek (1:1)
12:35 Domácí vyrovnávají!! Skřivánek viděl Záně a mladší z bratří bombou z první vyrovnává stav utkání.
11:30 Utkání má zatím grády, pro oko diváka jistě hezká podívaná. Šance na obou stranách.
09:59 Hezká klička Zániska mladšího, který obelstil soupeře bez hnutí brvy
08:45 Zavadil vysílá přesnou přihrávku na střed hřiště na Rossiho, jeho bomba po zemi k tyči však míjí bránu u milimetry
07:30 Lisa vybojoval míč za bránou, nahrává Hartmanovi, ten posouvá na Lance a kapitán domácích vysílá nadějnou střelu na bránu Svitav, která však gólem nekončí.
05:30 Svitavy napadají a domácím hráčům to dělá menší problémy s rozehrou
04:49 Pěkná střela Jelínka, ale bohužel mimo
04:06 GÓL FbK Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #23 David Říha (0:1)
04:06 Skákající balónek přeskočil Buchtu a hosté jdou do vedení
03:01 Šance Pakosty z půlky, Buchta bez problému chytá
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Dobrý den, vítám vás u onlinu zápasu, 17. kola, 1.ligy mužů. Domácí Vinohrady se utkají s týmem FbK Svitavy, týmem, který se momentálně nachází na úplném konci tabulky. Naposledy se týmy utkaly na začátku října, kdy ve svitavské hale Vinohrady zvítězily 5:1. Doufejme, že dnešní utkání bude mít podobný ráz a všechny body zůstanou v domácí Rieger aréně.