4:8
    Luděk CHAROUZEK
    (Poduška)

Spartak Pelhřimov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:8
branky: 9. Václav Fučík, 11. Milan Hendrych, 22. Martin Blažek, 60. Luděk Charouzek - 4. Milan Fridrich, 7. Martin Šindelář, 14. Jiří Salava, 21. Jan Rakušan, 24. Milan Fridrich, 32. Jan Rakušan, 47. Milan Fridrich, 58. Petr Sláma; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 18 - Jan Kochan 13; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:2
60:00 Střely 1.třetina: 6:10 2.třetina: 4:9 3.třetina: 7:7
60:00 Vyjádření ast. trenéra hostů: Poklidnější povánoční tempo se projevilo na obrázku hry. Díky zlepšené hře v druhé polovině zápasu si odvážíme všechny body. Moc děkujeme soupeři a divákům za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Po vyrovnané první třetině, rozhodla o osudu utkání třetina druhá, když jsme po prvních sedmi vteřinách inkasovali gol a na dalších deset minut jsme vypadli z role a nehráli jsme to co jsme si řekli, soupeř odskočil na rozdíl třech branek a rozhodl o osudu utkání. Ve třetí třetině jsem se snažili utkání zdramatizovat, ale hosté zaslouženě vyhráli. Blahopřejeme soupeři a divákům
59:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #18 Luděk Charouzek, asistoval #21 Petr Poduška (4:8)
59:31 Domácí Charouzek využívá přesilovou hru, kdy se prosazuje střelou ze středu
57:13 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #72 Jan Rakušan (3:8)
57:13 Střelou ze strany a do horní poloviny brány Znojmo skoruje
52:05 Pelhřimov si vypracoval několik pěkných šancí, ale ani jednu se nepodařilo proměnit
46:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #59 Alan Juříček (3:7)
46:24 Znojmo aktivnější a zvyšuje přízemní střelou ze středu hřiště
44:11 Pelhřimov přesilovou hru nevyužívá
37:56 Domácí Blažek obešel Fridricha, ale zakončení už bylo mimo bránu
35:50 Hra se nyní vyrovnala. Šance na obou stranách
31:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #72 Jan Rakušan, asistoval #17 Petr Sláma (3:6)
31:48 Znojmo využívá svůj tlak a z rychlého protiútoku zvyšuje
28:45 Znojmo začíná rozjíždět válec. Domácí nestíhájí
25:45 Znojmo ve velké šanci netrefuje odkrytou Venkrbcovu bránu
23:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #2 Jiří Salava (3:5)
23:34 Fridrich přízemní střelou navyšuje vedení Znojma.
23:03 Domácí Koten střílí vysoce nad bránu
21:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #27 Václav Fučík (3:4)
20:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #72 Jan Rakušan bez asistence (2:4)
20:07 Rychlý nástup Znojma a Rakušan navyšuje skore
18:33 Znojmo teď uzavřelo domácí na své polovině.
13:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #2 Jiří Salava, asistoval #92 Tomáš Kucharič (2:3)
13:50 Znojmo využívá přečíslení a do prázdné brány uklízí Salava
11:45 Pelhřimov nastřeluje tyč
10:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #17 Jan Knězů (2:2)
10:32 Knězů střílí a do prázdné brány doráží Hendrych a srovnává stav
08:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík bez asistence (1:2)
08:44 Fučík šel sám na bránu a střelou do šibenice snižuje
06:09 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #17 Petr Sláma (0:2)
06:09 Po dobré přihrávce od Slámy zvyšuje do prázdné Šindelář
03:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #92 Tomáš Kucharič (0:1)
03:24 První střela na domácí branku a hned gól. Fridrich střelou do horní poloviny brány posílá Znojmo do vedení
02:30 Hra je zatím opatrná z obou stran