2

1

3.

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:1pn
branky: 45. David Hauser, N Jaroslav Řeháček - 36. Jan Linhart; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Filip Kejík 13 - Petr Weissgärber 18; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #8 Jaroslav Řeháček a vstřelil rozhodující gól (2:1).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #10 Jan Linhart , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #53 Marek Fuchs a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #44 Michal Dolejš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #23 Petr Ondráček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #24 Petr Hartman , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář k utkání trenéra hostů(Martin Hovořák): Zápas v Novém roce v relativně nadstandartním tempu, dnes mizerná koncovka na obou stranách, se šťastnějším koncem v nájezdem pro domácí. Díky za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: Domácí: 0 Hosté: 0
65:00 Komentář k utkání trenéra domácích (Marek Fiala): Soupeř byl díky našemu pozdnímu přístupu hráčů dvě třetiny lepší, ve třetí třetině jsme soupeře dokázali zatlačit díky aktivní hře. Dělba bodů je vzhledem k průběhu utkání zasloužena. V dalších zápasech se budeme již zlepšovat. Díky soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
63:59 Fuchs teď dobře vybojoval standartku. Tu proměnil Hauser jen v střelu do boční síťky.
62:53 Skřivánkovu inviduální šanci teď zbrzdil výborně vracející se Houbal.
61:38 Hauser teď opět ukázal jak je důlěžitý hráč. Po mantinelu prošel celé hřiště a vybojoval standartní situaci z rohu.
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí: 8 Hosté: 5
59:45 Kolajtova střela do jednoho z obránců.
58:44 Medek teď zkusil překvapit Weissgärbera, střela však letěla nad.
58:00 Poslední dvě minuty dnešního zápasu.
57:14 Kejík opět na výbornou. Tento zápas patří jednoznačně brankářům.
56:06 Skřivánkův pokus do ramene Kejíka.
54:56 Medkova střela zblokována nad branku Weissgärbera.
54:41 Střela Lisy na hruď Kejíka.
54:02 Vojtíšek si teď zkušeně hned dvakrát poradil s napadajícím Skřivánkem.
53:09 Houbalova střela po zemi vedle branky hostů,
52:05 Fuchsova střela z první skončila na noze Weissgärbera.
50:37 Zezulkova střela tahem pouze do zakleknutého Ondráčka.
49:23 Kejík převedl efektivní zákrok rukou proti Hartmanově střele.
47:54 Pokus Broma končí na výstroji Weissgärbera.
47:04 Habrova střela do nohy Weissgärbera.
46:40 Domácím branka hodně pomohla, jsou teď mnohem aktivnější...
44:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 David Hauser, asistoval #77 David Medek (1:1)
44:21 David Hauser napřáhl na půlce a jeho střela skončila až za zády Weissgärbera. Hauser tedy boduje hned v prvním utkání po navrátu do brněnského Hattricku!
41:14 Medek hledal na zadní tyčce Kolajtu, ten však jeho žabičku minul.
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí: 4 Hosté: 4
39:00 Poslední minuta druhé třetiny...
38:33 Weissgärber převedl výborný zákrok proti střele Houbala.
37:42 Dolejšova střela vyražena Kejíkem.
35:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #4 Radovan Vnuk (0:1)
35:48 Linhartova střela zaplula za záda Kejíka a střelecký účet dnešního utkání hlasí otevřeno!
35:19 Gregor teď předvedl výborný návrat do obrany.
34:32 Hartmanova střela zblokována Vojtíškem.
33:09 Dolejš sám na brankovišti, Kejík předvedl výborný zákrok ramenem.
32:04 Medek hledal před brankou Houbala, přihrávka však zblokována.
31:11 Brom se výborně uvolnil na půlce hřiště, jeho střela však brankou neskončila.
29:36 Střela Habra kousek nad.
29:01 Vojtíšek výborně vykopl skákající míček z brankoviště,
27:57 Hattrick nabídl Vinohradům situaci 3 na 1, ta končí na tyčce Kejíkovy branky.
26:50 Kolajta se z ničeho nic ocitl sám před hostujícím brankářem, situace však gólem neskončila.
25:58 Medek výborně prošel po pravé straně hřiště, jeho střela však branku minula.
24:34 Chyba v rozehrávce Hattricku končí stelou do výborně se přesovajícího Kejíka.
22:00 Ze začátku druhé třetiny více aktivní tým z Prahy.
20:25 Bromova střela pouze do zdi za bránou hostujícío brankáře,
20:00 Střely v první třetině: Domácí: 7 Hosté: 5
19:00 Poslední minuta první třetiny...
16:51 Hartmanova střela z první jen do zadního mantinelu.
15:35 Vojtíšek předvedl výborné zpracování ze vzduchu, ale poté pálil jen do připraveného brankáře.
13:59 Houbal vystřelil, míček se ale zastavil o stehno jednoho z vinohradských obránců.
11:39 Hartmanova střela poctivě zblokována od obrany brněnského Hattricku.
09:52 Vnukova střela do hrudi Kejíka.
08:14 Řeháčkova střela přímo do brankáře.
06:36 Linhart zblokoval rozehrávku brňanů.
05:21 Ze začátku více aktivní domácí tým.
02:56 Závar před Kejíkem, ten však odvrací odpalem míčku Máček.
02:02 Jan Grábl pálí do tyčky hostující branky.
01:23 V třetí formaci domácích se objevuje Vít Máček, jedná se o jeho vůbec první střídaní v 1. lize mužů.