59
  • 59 58:16
    Rožnov

SK Bivoj Litvínov - 1. FBK Rožnov p/R 4:3
branky: 20. Tomáš Skalitz, 28. Jan Werner, 50. Jaroslav Kropáček, 51. Tomáš Skalitz - 32. Petr Kittel, 38. Petr Velech, 44. Petr Kittel; rozhodčí: Josef Fässler - Benjamin Schläpfer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Miroslav Holenda 18 - Roman Ciompa 18; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1
65:00 Ondřej Kašpárek (SK Bivoj Litvínov) - Do zápasu se nám podařilo vstoupit zodpovědně a po zásluze jsme vedli 2:0. Jeden šťastný gól a krásná kombinace soupeře znamenala vrácení soupeře zpět do zápasu. Poslední třetinu už byla hodně nervózní a vyhrál šťastnější. Infarktový závěr zápasu jsme se štěstím dotáhli do zdárného konce. Děkuji hráčům, divákům a pořadatelům. Soupeřům přeji šťastnou cestu zítra do Varů. Děkuji.
65:00 Stanislav Barabáš (1.FBK Rožnov p./R.) - Dnešní zápas byl spíše taktická bitva než oslava florbalu druhé nejvyšší ligy. Postupně jsme nepříznivý stav utkání přetavili pro náš prospěch, nicméně dvě taktické hrubky jedné naší lajny znamenali rozdílové góly. Přeji soupeřům hodně úspěchů v dalších bojích (méně než nám) a přeji jim šťastnou cestu domů.
60:00 To je pro dnešek od mě vše. Ještě doplníme komentáře trenérů obou celků.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 9:8
59:26 Bivojové zatím odolávají tlaku hostů.
58:57 Branka hostů je prázdná!
58:41 Domácí ale nedají Rožnovu šanci odvolat brankaře a stále se drží v útoku.
58:17 Hosté si berou timeout a zřejmě zvažují odvolání brankaře.
58:16 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:00 Máme tu poslední dvě minuty třetí třetiny a domácím se daří stále držet míček pod svojí kontrolou.
56:00 Domácím se zatím daří držek míček pod svojí kontrolou. Uvidíme zda se hosté rozhodnou odvolat svého brankaře a v posledních minutách otočit skóre.
54:06 Hosté jsou v plném počtu a mohou pokračovat ve snaze otočit skóre ve svůj prospěch.
53:33 Skalitz opět krásně střílel, tentokrát ale brankář hostů zasáhl skvěle.
52:07 Domácí mají šanci navýšit svůj náskok, zahrají si přesilovku.
50:58 Krásná střela Skalitze! Propálil brankaře hostů, který neměl šanci zasáhnout.
50:57 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #89 Kamil Skuhrovec (4:3)
49:55 Bivojové srovnávají skóre a okamžitě zakládají další gólové situace.
49:54 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #67 Marek Mandelbaum (3:3)
49:05 Hráči hostů víceméně brání, ale jak mile Bivojové udělají chybu, tak jdou do útoku a prověřují domácího brankaře.
47:20 Bivojové stále nemůžou přijít na způsob jak se dostat přes obranu Rožnova a mají problém zaútočit.
46:14 Hocelík se krásně uvolnil a střílel na branku, brankář hostů ale bez problémů zasáhl a vyrazil míček.
44:15 Domácí se snaží všemožně dostat ke střele, ale mají problémy s obranou hostí.
43:10 Tahle akce hostů se jim povedla a po krásné přihrávce Vladislava Petr zakončil do branky.
43:09 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #28 Vladislav Kittel (2:3)
42:07 Domácím se daří držet se v útoku a tlačí se ke střele.
40:27 Hosté hrají v plném počtu. Domácí se sice snažili ještě něco vymyslet, ale bezúspěšně.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 5:6
39:24 Domácí jsou v plném počtu a mají pár sekund na obnovení svého náskoku.
38:28 Síly se nám na minuty vyrovnají a poté bude Bivoj hrát minutu přesilovku. Uvidíme zda ji dokáže využít.
38:09 Střela Rožnova! Zazvonila tyčka.
37:25 Tohle není dobrá situace pro Bivoje. Vyrovnávací branka a hned na to oslabení. Musí si dát na obraně záležet a trochu zklidnit hru.
37:05 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #17 Petr Krhut (2:2)
36:25 Dnešnímu utkání tady v hale přihlíží 35 diváků.
35:40 Domácí fanoušci se dostávají do varu a začínají pořádně a hlasitě fandit.
35:25 Domácí se drží za brankou Rožnova a snaží se vytvořit si gólovou situaci.
34:16 Hosté vyhodili míček na střídačku domácích. Bivojové mohou rozehrát a založit útočnou akci.
33:37 Domácí Kropáček teď rychle přešel do útoku, ale fauloval a k míčku se dostávají opět hráči hostí.
32:20 Bivojům se to ale nelíbí a hned zakládají rychlé útočné akce.
31:40 Teď se jim ale přechod povedl a hned ho využívají. Rožnov snižuje na 2:1.
31:39 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #23 Marek Polášek (2:1)
31:17 Hráči Rožnova mají problém se dostat přes polovinu, natož vystřelit na branku a snížit skóre.
29:46 Krásná střela Hocelíka, bohužel pro něj ale opět mimo branku hostí.
29:07 Domácí se stále drží v útoku a střílí na branku co to jde.
27:02 Domácí navyšují vedení! Agresivní styl hry se jim zatím vyplácí.
27:01 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:0
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #10 Jan Werner, asistoval #25 Viktor Hocelík (2:0)
25:40 Tohle byla rychlá akce Rožnovských. Naštěstí pro Bivoje jeden z hráčů hostů netrefil míček tak jak by si představoval.
25:01 Tohle byl tvrdý zákrok Skalitze. Může být rád, že hosté nehrají přesilovku.
23:16 Tichý mohl pálit na prázdnou branku, ale míček mu přeskočil čepel!
21:50 Domácí začali agresivněji postupovat do útoku a zatím se jim to vyplácí. Dostávají se ke střelám a obrana Rožnova dostává zabrat.
20:25 Bivojové se hned ze začátku třetiny dostali ke střele, ale brankář hostí skvěle zasáhl.
20:00 Střely na branku v první třetině - 8:7
19:20 Domácí se po střele mimo branku dokázali zorientovat a změnili akci na gólovou.
19:19 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:0
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #86 Jiří Pecháček (1:0)
19:02 Rychlí protiútok domácích zakončen střelou opět mimo branku.
17:04 Tentokrát sekal hráč Rožnova. Rozehrává se na polovině Bivojů.
16:33 Bivojům se daří držet se v útoku, ale přes obranu hostí se ne a ne dostat.
15:11 Domácím se podařilo ubránit přesilovku a opět se tlačí do útoku.
14:20 Rožnov se drží v útoku, ale obrana Bivojů a jejich brankář jsou zatím bezchybní.
13:12 Máme tu první dnešní přesilovku! Hosté mají šanci otevřít skóre.
12:57 Tyčka po krásné střele domácích!
11:31 Sekání domácích, rozehrává se na polovině hostí.
10:26 Domácí se stále snaží protlačit do útoku, ale obrana Rožnova je velmi dobrá.
08:30 Hra se víceméně drží na polovině hostů, ale Bivojové se nedokáží dostat ke střele.
06:37 Domácím se ale rozehrávka nepodařila a do útoku jde Rožnov.
06:22 Standartka domácích, rozehrávat bude Skalitz.
05:48 Další střela domácích, tentokrát pálil Tichý. Brankář hostí ale včas zasáhl.
05:00 Hocelík přihrával na křídlo, ale střela přestřelila branku.
03:33 Rožnovským se daří útočit a opakovaně pálí na branku domácích.
02:28 Kapitán domácích Hocelík se dostal ke střele, míček ale těsně minul vnější tyčku.
01:36 Domácím hráčům se zatím daří udržet míček na útočné polovině, ke střele se však zatím nedostali.
00:42 Hned ze začátku utkání se oba týmy dostali ke střele, obě rány ale šly mimo branku.
00:00 Dobrý den dámy a pánové, vítám Vás u dnešního online textového přenosu florbalového utkání týmu SK Bivoj Litvínov a 1.FBK Rožnov p/R. Dnes tu máme jednu zajímavost a to rozhodčí ze Švýcarska. Přeji Vám příjemnou zábavu.