• 64 63:43
    4:3
    (Pecha)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Spartak Pelhřimov 4:3p
branky: 8. Zbyněk Stuchlík, 43. Petr Hartman, 44. Jan Linhart, 64. Petr Hartman - 22. Libor Čech, 33. Václav Fučík, 58. Václav Fučík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 13 - Zbyněk Venkrbec 17; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích Martina Hovořáka: 'Souhlasím s tím, že dnes rozhodovalo štěstí. Naštěstí jsme proměnili jednu z mnoha šancí až v prodloužení do té doby z naší strany neadekvátní výkon ve všech směrech s ohledem k tomu co nám dovolil soupeř. Děkujeme za utkání.'
65:00 Komentář trenéra hostů Jana Knězů: 'Vyrovnané utkání, ve kterém jsme plnili perfektně, co jsme si řekli. Malinko nám utekl začátek třetí třetiny, srovnali jsme zaslouženě a pak už jsme nedokázali proměnit další šance, abychom strhli vítězství na svojí stranu. Dnes vyhrál šťastnější tým. Blahopřejeme domácím a děkujeme našim skvělým fanouškům.'
65:00 Střely v prodloužení: SKV - 1, Pelhřimov - 0
65:00 Nejlepším hráčem dnešního utkání byl za tým hostů vyhlášen Zbyněk Venkrbec a za tým domácích Petr Hartman
63:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #14 Jakub Pecha (4:3)
63:43 Parádní kombinace domácích končí vítěznou trefou Petra Hartmana.
63:00 Rossi z půlky pouze do prvního hráče.
62:20 Hartman v dobré pozici hledal ještě Pechu, ale přihrávka mu nesedla.
61:17 Venkrbec včas zasáhl nohou proti střele Linharta.
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV - 9, Pelhřimov - 9
60:00 Zápas nám po základní hrací době končí nerozhodným stavem 3:3 a oba celky už jsou připraveny na hrací ploše na prodloužení.
59:38 Poslední vteřiny třetí třetiny nám zpestřil jeden ze rozhodčích svým pádem za mantinel.
58:50 Linhart jen těsně míjí bránu hostů
58:46 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:40 Teď měl domácí gólman spoustu práce, ale stav utkání zůstává nerozhodný.
57:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík z trestného střílení (3:3)
57:30 Timeout Spartak Pelhřimov
57:20 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:54 Hostující Charouzek se vymotal na střed, ale branku domácích přestřeluje o několik čísel
54:50 Závar před domácí bránou jen těsně nekončí gólem hostů.
52:04 Hartman nastřeluje tyč.
51:22 Hanák se obtočil okolo svého strážce a chybělo jen málo ke gólu.
50:00 Skřivánek si teď ukousl velké sousto, ale nechybělo mnoho a obelstil tři své protihráče.
49:00 Osamocený Rossi před bránou trefuje skákající balón na ochoz.
48:24 Hartman je dnes hodně aktivní. Po výběhu na střed jen těsně míjí branku hostů.
46:15 Největší šanci v přesilovce Vinohrad měl nakonec hostující Blažek.
45:45 Domácí si zatím ve své přesilové hře nevytvořili výraznější šanci.
44:20 Velký závar před hostující brankou končí standartkou pro domácí z velkého brankoviště a dvouminutový trestem pro hosty, poté co jejich brankář zahodil balónek.
43:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #66 Martin Rossi (3:2)
43:08 I přestože byl Linhart při svém výběhu faulován podařilo se mu překonat hostujícího gólmana a posílá domácí do jednobrankového vedení.
42:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman bez asistence (2:2)
42:08 Hartman si vzal odražený balónek na středu hřiště a prostřelil vše co mu stálo v cestě.
41:43 Nadějná střela Rossiho byla těsně před hostující bránou blokována.
40:00 Střely po druhé třetině: SKV - 2, Pelhřimov - 3
39:52 Ondra Stuchlík střílí pouze do bloku.
39:05 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39 Domácí chybují v rozehrávce a Poduška jen těsně míjí.
37:21 Hosté teď překombinovali svou akci a míček končí za mantinelem.
35:04 Rossimu sjela střela a náhle je z toho protiútok hostů.
34:00 Lisa nahrává na střed Skřívánkovi, ten ale s přihrávkou nepočítal.
32:54 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #21 Petr Poduška (1:2)
32:54 Pelhřimov teď jednoduše překonal obranu domácích a dostává se do vedení.
31:34 Hartmanově střele teď chybělo pár centimetrů.
29:38 Pelhřimov je nabuzen vyrovnávacím gólem a můžeme ho stále častěji vidět na polovině Vinohrad.
26:02 Pelhřimov se teď na chvíli usadil na polovině svého soupeře, ale nevytěžili ze své převahy vedoucí gól,
22:49 Hosté chybují v rozehrávce, ale domácí Skřivánek toho nedokázal využít.
22:35 Hra se začíná přiostřovat.
21:23 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #44 Libor Čech, asistoval #10 Martin Blažek (1:1)
21:23 Hostující Čech se dostává k balónku na středu hřiště a prostřeluje domácího gólmana.
21:10 Pěkná kombinace domácích končí střelou Dominika Záně do připraveného obránce.
20:00 Střely v první třetiny: SKV - 9, Pelhřimov - 4
19:39 Hartman teď předvedl fotbalový skluz.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45 Hostující obrana teď zvládla ubránit kombinaci bratří Stuchlíků.
17:15 Signál domácích z rohu útočné poloviny zakončuje Dominik Záň vysoko nad.
15:30 Střela Suchého končí na noze jednoho z hostujících obránců.
13:28 Backhandový pokus Hartmana končí na hostujících obráncích.
11:36 Zatím mají ze hry více domácí, ale protiútoky Pelhřimova jsou pro domácí obranu nepříjemné.
09:48 Lisa tvrdou střelou ze standartky trefuje masku ostujícího gólmana.
08:24 Hanák zkouší najít skákavou přihrávkou do velkého brankoviště Lisu. Ten v obtížné situaci trefuje pouze gólmana.
07:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #10 Jan Linhart (1:0)
07:01 Linhart nachází na středu osamoceného Zbyňka Stuchlíka a ten otevírá skóre dnešního zápasu.
05:34 Do první vážnější akce se dostávají domácí. Povedenou střelou od mantinelu prověřil Dominik Záň gólmana host, ten vyráží maskou.
01:55 Domácí tým se usadil na polovině svého soupeře, ale bránu neohrozili.
00:10 Jako první se míčku ujímají hosté z Pelhřimova.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na 19.kole 1.ligy mužů. Dnes proti sobě nastoupí týmy TJ Sokol Královské Vinohrady a Spartak Pelhřimov. V podzimním utkání na půdě Pelhřimova se z vítězství 6:4 radoval domácí celek.