6:5
    Jan LINHART
    (Stuchlík)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC PULLO TRADE Česká Lípa 6:5p
branky: 21. Jan Zavadil, 23. Jan Linhart, 34. Jan Hanák, 36. Jan Hanák, 44. Michal Dolejš, 65. Jan Linhart - 2. Jaromír Ekl, 4. Jiří Vlček, 16. Jaromír Ekl, 19. Jaromír Ekl, 48. Jakub Karel; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 17 - Jan Dvořák 24; po třetinách: 0:4, 4:0, 1:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích, Martina Hovořáka (2/2) Děkujeme divákům za podporu a těšíme se na další domácí zápas.
65:00 Komentář trenéra domácích, Martina Hovořáka (1/2): V situaci, kdy jsme vstřelili branku na 5:4 zápas spěl k trošku jinému komentáři, nicméně jsem velice zklamán z první třetiny, protože to, soupeř předvedl, nemůže stačit na čtyři vstřelené branky. Bohužel naše zbrklost v první třetině nás stála mnoho sil ve druhé s třetí třetině, přesto jsem rád, že jsme byli schopni tento výsledek otočit a dva body beru jako zasloužené za snahu o tvoření kvality dnešního utkání.
65:00 Komentář trenéra hostů, Štěpána Motejzíka: Gratulujeme soupeři ke dvěma bodům. Dvě třetiny nám chyběl pohyb. Prodloužení rozhodla naše neproměněná a soupeřova proměněná šance.
65:00 Střely celkem: SKV - 30; ČL - 22
65:00 Střely v prodloužení: SKV - 4; ČL - 2
64:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (6:5)
64:20 Jan Linhart nakonec vystřeluje domácímu týmu druhý bod za vítězství v prodloužení!!
64:11 Zákrok na Linharta. Vylučovat se nakonec nebude.
63:59 Poslední minuta prodloužení.
63:45 Domácí brankář skočil Českolipskému hráči pod nohy, odnesl to kopancem do hlavy, ale utnul tak tlak hostů.
63:41 Zapisovatelský stolek paralyzován nervy drásajícím vývojem.
62:44 Jelínek po dlouhé nahrávce Zavadila netrefuje branku.
62:19 Slaný si po zákroku Linharta udělal výlet na tribunu.
61:57 Weissgärber vytahuje nožkou.
60:45 Stuchlíci čarují, dorážka se nepovedla.
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV - 5; ČL - 5
59:59 Šedesát minut nestačilo, bude se prodlužovat.
59:29 Vinohrady rozestoupené do strany, Rossi pálí středem ale trefuje jen blok tří hráčů.
57:04 Lípa po oddechovém čase napadá vysoko, ale Vinohrady se přeci jen zmocňují míčku.
56:42 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:19 Závar před brankou hostů, zblokovaná hokejka Michala Dolejše a samostatný únik Lípy. Události pěti sekund.
55:00 Šťouchano šermovano kopaná v kompilaci s pogem a kozáčkem, tak nějak to teď místy vypadá
54:10 Hartman nastřeluje brankáře, ten míček krotí nadvakrát.
52:50 Aktivita stoupá, klesá ovšem poměr střel, které míří na branku.
50:38 Slušné bazény. Hraje se ve vysokém tempu, často ze strany na stranu, nikoliv však na šířku, nýbrž na délku hřiště. Dneska to mají kluci od kilometru.
49:33 Zavadil sám před Dvořákem, ten se opět nenechal rozhodit.
47:33 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #27 Jakub Karel, asistoval #66 Daniel Štěrba (5:5)
47:33 A je znovu vyrovnáno, napotřetí už Lípa míček do branky propasírovala.
47:17 Halou cloumají emoce, Slaný si dvakrát během krátké chvíle proklestil cestu středem hřiště, dvakrát nahrál volném Kněžorouvi na pravém křídle, ten nejprve přestřelil, po druhé jeho pokus zlikvidoval brankář.
46:13 Slovo nezávislého pozorovatele: 'Lípa hraje ultrabeton'
43:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Michal Dolejš, asistoval #29 Martin Skřivánek (5:4)
43:53 Aura branky pod VIP salonkem prolomena, Skřivánkovu střelu za záda Dvořáka doklepl Michal Dolejš.
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV - 8; ČL - 3
39:59 Tlak v posledních vteřinách domácí ve vedení nepřetavily. Do západní branky tak napadalo už osm gólů, na druhé straně nepadl ani jeden. Stav je vyrovnaný.
39:21 Jarda Lisa v nadějné pozici, protože se ale Hanák rozplácl na polovině, neměl mu kdo pomoct, a rozhodčí ukončil výhodu ve prospěch rozehrávky. Lisa se rozčiluje.
37:13 Lisa chytl slinu, zkusil to takzvaně na Östholma, ale clona před Dvořákem byla příliš účinná.
35:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Jan Hanák, asistoval #11 Jaromír Lisa (4:4)
35:05 Rychlá křižná přihrávka na Lisu, jeho střela a Hanákova důsledná dorážka na malém brankovišti vynesly Vinohradům vyrovnání!
35:05 Vyrovnaný stav probudil k životu i vinohradské příznivce na tribuně.
33:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Jan Hanák, asistoval #52 Jakub Záň (3:4)
33:31 Vinohrady snižují na rozdíl jediné braky! O gól se tentokrát postaral Jan Hanák.
33:02 Legner ve slibné pozici na mantinelu, s hlasitým plesknutím ale končí na zemi - ujely mu cvičky.
30:40 Brankář Lípy Dvořák má dnes štěstí, že branka není o pár centimetrů vyšší. Nebo spíš, že domácí tým má rozhozená mířidla. Nebo obojí. Sám si už ale připsal několik užitečných zákroků.
29:51 Další zvonivá horní tyčka, tentokrát ji napálil Linhart.
28:42 Čtyři přihrávky na jeden dotek, Lisovo zakončení končí na zadním mantinelu.
27:13 Bezcílně bloumající míček v brankovišti České Lípy, Smutný příběh, nikdo se ho neujal.
26:28 Slaný nasadil mód traktor. Zatím to pociťují převážně mantinely.
24:28 Štěpán Slaný se chopil iniciativy v útočné hře, při rozehrávce trefuje Stuchlíka ve snaze vysloužit si přesilovku. Rozhodčí ale odpískal jen novou rozehru Lípy.
22:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (2:4)
22:35 Po vypršení trestu Štěpána Slaného se Vinohradům daří snížit na dvě branky. Svůj dluh splácí Jan Linhart.
20:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jan Zavadil, asistoval #2 Marian Jelínek (1:4)
20:42 Dvojí vyloučení Lípy Vinohrady záhy využívají. Na rozdíl tří branek snižuje Jan Zavadil.
20:28 Minutu a půl budou mít Vinohrady na to, aby zužitkovaly nadějnou přesilovku 5 na 3!
20:00 Druhou třetinu zahájí domácí tým přesilovkou.
20:00 V první třetině se rozjely slušné střelecké hody. Střely v první třetině: SKV - 12; ČL - 13
19:59 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #44 Michal Dolejš.
19:59 Dvořák se proti Dolejšovi nechal vycukat a i po trestném střílení drží čisté konto.
19:59 Vteřinu před koncem pojede domácí tým nájezd.
18:47 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 0:4
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #50 Štěpán Slaný (0:4)
18:47 Vinohrady měly skvěle rozehrané oslabení, hra ve čtyřech jim sedla a Lípa se dlouho nedostala do šance. Nakonec však přeci jen získala balonek a Ekl dobře postavený před domácí brankou tečoval pokus Štěpána Slaného a už v první třetině zkompletoval hattrick.
16:30 Ráznou střelu Vnuka zastavil pohotově brankář České Lípy.
15:49 Dolejš si hezky prokličkoval středem hřiště, Dvořák ale nenechal jeho akci vyniknout v zápisu.
15:13 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 0:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl bez asistence (0:3)
15:13 Třetí branku Lípy vstřelil Ekl bez asistence. Není to ale tak úplně pravda, jenže tuhle asistenci by asi Linhart ve statistikách neocenil.
14:37 Lípa na to jde ze široka, rozehra řízená Štěpánem Slaným postupuje od mantinelu k mantinelu. Prokousávají se až k domácí brance.
14:12 Zbyněk Stuchlík se dnes rozhodl nestřílet.
13:14 Weissgärber se nadvakrát vytáhl s efektním zákrokem, nejprve vyrážel míček maskou, podruhé pohotově zasáhl rukou.
12:04 Marian Jelínek trefil stejný banner ze stejné pozice jako Suchý před pár okamžiky. Oba pokusy minuly horní tyčku v řádu milimetrů.
11:12 Petr Suchý ukázkově obral Lípu o míček, trefil ale pouze baner hlavního partnera. 'Asi si chtěl vystřelit novou hokejku.'
09:49 Vinohrady tak dlouho kombinovaly, až překombinovaly. Zbyněk Stuchlík pohrdl střeleckou příležitostí a slibná šance se změnila na bago na jeden dotek, ze kterého SKV českolipskou branku neohrozilo a zazdilo se za brankou.
08:50 Vinohrady se snaží rozehrávat v klidu, Lípa jim tomu dává poměrně dost prostoru - napadá těsně za polovinou.
07:59 Petr Hartman dostál svému karnevalovému převleku, tak ladně by se soupeřovou polovinou neprotančil ani Harapes.
07:19 Zavadil po krosu zakončoval pěknou akci, trefil ale pouze boční síťku.
06:29 Rossiho střelu tečoval Hanák, na celou halu se rozezněl cinkot tyčky. Gól by ale stejně neplatil, Hanák míček zasáhnul vysokou hokejkou
05:37 Linhart zprudka vystřelil, jeho pokus jen pošimral Dvořáka na pupíku.
03:59 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #54 Daniel Kněžour (0:2)
03:59 Česká Lípa zvyšuje své vedení, když využívá volného hráče a důraz před brankou Vinohrad.
01:26 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #84 Jiří Vlček (0:1)
01:26 A hned z chyby v domácí obraně Lípa otevírá dnešní skóre. Weissgärber se věnoval levé tyčce, vzdušnou nahrávku na druhou stranu Ekl trefil s přehledem přímodoprostřed prázdné brány.
01:13 Zápas začal pěkně zostra bez dlouhého očuchávání. Týmy se dobře znají.
00:45 Dnešní utkání je speciální především pro velikána domácí obrany Radovana Vnuka, který ono play-off zažil ještě ve dresu České Lípy.
00:00 Dobrý večer, vážení florbaloví příznivci, vítejte u online přenosu z utkání 1. ligy mužů mezi domácím Sokolem Královské Vinohrady a FBC Česká Lípa. Domácí tým momentálně zaostává za Severočechy o pouhé čtyři body, v letošní sezóně však SKV ani jednou neulovilo skalp České Lípy. Celek se Štěpánem Slaným včele má stále pod kůži dramatickou sérii play-off 1. ligy mužů 2013/2014, který byla pro SKV postupová právě na úkor FBC.