• 60 59:45
    6:7
    Jan WERNER

SK Bivoj Litvínov - FbK Svitavy 6:7
branky: 31. Jaroslav Kropáček, 37. Marek Mandelbaum, 53. Jaroslav Kropáček, 53. Lukáš Černý, 56. Jaroslav Kropáček, 60. Jan Werner - 12. Aleš König, 20. Vít Sauer, 22. Tomáš Zach, 30. Lukáš Zach, 32. Josef Karlík, 46. Jan Horák, 47. Aleš König; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 2:3; diváků: 34; zásahy brankářů: Ondřej Beránek 14, Milan Stránský 15 - Filip Lamař 27; po třetinách: 0:2, 2:3, 4:2
60:00 Tomáš Arazim (SK Bivoj) - Měli jsme velice špatný vstup do utkání, snad nejhorší, jaký v letošní sezoně pamatuji. O to lepší byl závěr, kde nás přibrzdilo zbytečné vyloučení. Těch zbytečných vyloučení byl dnes opravdu mnoho a jubilejní 10. prohra o gol v této sezoně je doufám už poslední. Děkujeme našim fanouškům za podporu...
60:00 Martin Karlík (FbK Svitavy) - Dobře rozehraný zápas jsme si zbytečně zkomplikovali v posledních minutách utkání. Děkuji soupeři. Důležité tři body pro nás. V posledních třech zápasech nás čeká ještě pořádná porce práce...Tomáš Arazim (SK Bivoj) - Velice špatný vstup do utkání, snad nejhorší v sezóne. O to lepší byl závěr, škoda, že těch zbytečných vyloučení bylo dnes opravdu mnoho a jubilejní 10. prohra o gol v této sezoně je doufám už poslední. Děkujeme našim fanouškům za podporu...
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 15:10
59:46 Jednobrankový rozdíl a domácí rozehrávají bez brankaře! Uvidíme prodloužení?
59:45 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:7
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #10 Jan Werner, asistoval #67 Marek Mandelbaum (6:7)
59:14 Litvínov hraje bez brankaře!
58:35 Minuta a půl do konce, uvidíme hru bez brankaře?
58:12 Timeout SK Bivoj Litvínov
57:47 Dechberoucí závěr utkání ke kterému se ještě přidá přesilovka domácích! Další velká šance jak zápas otočit.
56:17 Litvínovští vypadají jako kdyby si všechny síly nechali na konec zápasu a pěkně prohánějí hráče hostů.
55:28 Bivojové neuvěřitelně dotahují Svitavy! Vypadá to že se tu odehraje ještě velké drama před koncem zápasu.
55:27 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:7
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #25 Viktor Hocelík (5:7)
55:01 Fanoušci zatím zápas ještě nevzdali a fandí z plných sil.
54:13 Domácím se zatím daří úspěšně bránit a nepouštějí Svitavy ke střele.
53:02 Další vyloučení domácích, tentokrát za špatnou vzdálenost. Rozhodčí se dneska s nikým nemazlí a posílají hráče na trestnou jednoho za druhým. Svitavy mohou opět navýšit svůj náskok.
52:31 Tohle byl rychlý nástup domácích a dále úspěšně snižují skóre.
52:30 Timeout FbK Svitavy
52:30 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:7
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #37 Lukáš Černý, asistoval #67 Marek Mandelbaum (4:7)
52:15 Domácí také šanci využívají a dávají svůj dnešní třetí gól!
52:14 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:7
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #67 Marek Mandelbaum (3:7)
51:55 Tohle bylo tvrdé bránění ve hře ze strany hostů. Bivojové tak mají šanci snížit svoji ztrátu.
51:25 Bivojové se stále tlačí na branku hostí, ale gól jim tam ne a ne padnout.
50:43 Další střela domácích, opět ale míček skončil pouze u hostujícího brankaře.
46:54 Už po třetí dnes využitá přesilovka. Hosté jdou do pětibrankového vedení. Bivojové mají co dělat pokud chtějí utkání otočit v jejich prospěch.
46:53 GÓL FbK Svitavy! 2:7
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #19 Aleš König, asistoval #95 Tomáš Zach (2:7)
46:09 Svitavy dostávají další šanci lehce navýšit svůj náskok.
45:44 GÓL FbK Svitavy! 2:6
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #66 Jan Horák, asistoval #7 Jiří Jedlička (2:6)
44:44 Černý pálil na branku hostí. Střela byla dokonce tečována směrem do branky, ale od tyčky se odrazila mimo ni.
42:13 Hosté opět nechtějí domácí pustit ke hře a drží se na míčku zuby nehty.
40:48 Krásná akce domácích, na jejímž konci byl Mandelbaum. Míček ale letěl mimo branku.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 11:14
38:24 Další obrovská šance hostů! Domácí vůbec nedokázali zareagovat na útok Svitav a nechali projít dva hráče. Brankář si s nimi ale poradil a podržel tak Litvínovské hráče.
37:14 Strkaná za brankou domácích se nelíbila rozhodčím a poslali oba hráče na trestnou. Uvidíme tu hru čtyři na čtyři.
36:52 Už poněkolikáté zazvonila tyčka domácích! Na tyhle střely si musejí dávat pozor.
36:05 Tentokrát už ale míček trefil a snižuje ztrátu Bivojů!
36:04 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #89 Kamil Skuhrovec (2:5)
35:51 Mandelbaumovi se povedl sólový únik, ale při střele netrefil míček.
34:46 Podobná situace jako při poslední brance. Domácí brankář vůbec nic neviděl, ale tentokrát se mu podařilo se štěstím zasáhnout. Bivojové hostům moc dovolují stát před domácí brankou a pak z toho vznikají takovéhle situace.
31:37 Tahle střela snad ani nebyla střela. Míček obloučkem přeletěl domácího brankáře a Svitavy opět navyšují svůj náskok na čtyři branky.
31:36 GÓL FbK Svitavy! 1:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #47 Josef Karlík, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:5)
30:58 Konečně se domácím podařilo skórovat! Snad je to povzbudí a podaří se jim vstřelit další branky.
30:57 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #30 Ondřej Hertl (1:4)
29:27 Hostům se opět podařilo využít přesilovky a ještě navyšují své vedení.
29:26 GÓL FbK Svitavy! 0:4
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #77 Lukáš Zach, asistoval #23 David Říha (0:4)
28:23 Tohle je špatná zpráva pro domácí. Měli by se vzchopit a dávat si pozor na tato technická vyloučení.
28:05 Bivojům se stále víc daří dostávat ke střele a Svitavy mají problémy v obraně.
26:05 Krásná střela Hertla. Brankář hostí ale bezchybně zasáhl a Litvínov tak stále prohrává 0:3.
25:07 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Milan Stránský družstva SK Bivoj Litvínov
25:07 Litvínov se tlačí do útoku, ale nemůže se pořádně dostat ke střele.
22:44 Domácí mají co dělat aby neobdrželi další gól. Svitavy jim dávají pěkně zabrat.
21:01 Svitavy za to hned domácí potrestali a jdou do tříbrankového vedení.
21:00 GÓL FbK Svitavy! 0:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #95 Tomáš Zach, asistoval #19 Aleš König (0:3)
20:01 Tohle je nepříjemný začátek třetiny pro domácí tým. Nestihli nastoupit na hřiště včas a od rozhodčích obdrželi trest na dvě minuty.
20:00 Střely na branku v první třetině - 7:12
19:24 Za to na druhé straně se daří. Svity jdou před konce třetiny do dvou brankového vedení.
19:23 GÓL FbK Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #25 Vít Sauer, asistoval #17 Vladislav Richter (0:2)
19:00 Minuta do konce třetiny a domácím se stále nedaří proměnit žádnou z střel.
17:45 Hra se postupně vyostřuje. Můžeme vidět celkem tvrdé zákroky u mantinelů.
16:27 Míček trefil pouze boční síťku a ke hře se dostávají opět hosté.
16:11 Bivojové i přes velké šanci nedokáží vstřelit branku. Teď mohou využít standartky.
13:43 Domácímu Kropáčkovi se podařilo uvolnit a střílet na branku, Svitavského brankáře ale nepřekonal.
13:07 Bivojové se zatím úspěšně brání a nepustí Svitavy ke hře.
11:46 Po vstřeleném gólu následuje vyloučení. Svitavy mohou navýšit svůj náskok.
11:05 GÓL FbK Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #19 Aleš König bez asistence (0:1)
09:37 Bivojové se občas dokáží dostat ke střele, ale soupeř je víceméně drží na jejich polovině.
06:41 Hosté teď delší dobu tlačí na domácí. Bivojové se ale dokáží bránit a nepustí Svitavy ke střele.
04:30 Bivojové toho využili a povedlo se jim vystřelit na branku, míček však mířil mimo branku a ke hře se dostávají Svitavy.
04:24 Po faulu hostí se bude rozehrávat za jejich brankou.
02:40 Hra je zatím vyrovnaná, týmy se u míčku střídají a nebyla vidět žádná výrazná šance.
00:46 Beránek hned ze začátku musel zasahovat. Střela sice byla nepovedená, ale míček mu vypadl z ruky a musel tak bránit dorážku hostí.
00:00 Dobrý večer dámy a pánové, vítám Vás u dnešního online textového přenosu florbalového utkání týmů SK Bivoj Litvínov a FbK Svitavy. Přeji Vám příjemnou zábavu.