• 53 52:47
    5:4
    (Robenek)

1. MVIL Ostrava WOOW - BLACK ANGELS 5:4
branky: 39. Lukáš Tomiczek, 48. Adam Tesárek, 49. Jakub Robenek, 50. Adam Tesárek, 53. Lukáš Tomiczek - 16. Ondřej Sluka, 20. Jan Kopecký, 29. Ondřej Sluka, 31. Tadeáš Melíšek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 33 - Tomáš Fibiger 36; po třetinách: 0:2, 1:2, 4:0
60:00 Počet střel ve 3.třetině: MVIL - 20; BLACK ANGELS - 10. Počet střel celkem: MVIL - 41; BLACK ANGELS - 37.
60:00 Komentář trenéra domácích (Svačinka Tomáš): 2.třetiny byl soupeř vždy o krok před námi, hlavně v efektivitě zakončení. O přestávce jsme si řekli, že nemáme co ztratit. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů (Pajer Pavel): Dneska jsme hráli 35 minut přesně ten florbal, který chceme, ale bohužel nás naše vlastní přesilovka srazila. Nedúrazem a nedisciplinovaností jsme totálně prohučeli poslední třetinu, kterou jsme se připravili o 3 důležité body. Závěrečná powerplay už jen vykreslila křeč do které jsme se sami dostali. Držím palce soupeři do konce sezóny.
59:30 Kořínek vytáhl skvělý zákrok.
59:01 Poslední minuta!
58:38 Hosté to zkoušejí v šesti.
58:06 Už jen necelé 2 minuty!!!
57:58 Vaculík teď zbytečně zbořil Robenka.
57:01 Tři minuty nám zbývají do konce 3.třetiny.
55:06 Domácí mají jasně navrch, úplně ožili po tom co otočili skóre.
52:47 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #31 Lukáš Tomiczek, asistoval #7 Jakub Robenek (5:4)
52:47 Tomiczek dorazil do prázdné pěknou kombinaci a posílá domácí tým do vedení!!
52:30 Jeden z hostujících hráčů teď doslova letěl před branou když jasně vyskočil a zastavil tak nához Robenka, tohle měl být nájezd.
50:45 Studená sprcha pro BLACK ANGELS, vedli už 0:4, ale domácí MVIL vyrovnal na 4:4.
49:42 Timeout BLACK ANGELS
49:42 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #7 Jakub Robenek (4:4)
49:42 Další nához od Svačinky a někdo z domácích usměrnil míček za záda Fibigera a je vyrovnáno!!!
48:45 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #7 Jakub Robenek, asistoval #75 Lukáš Svačinka (3:4)
48:45 Robenek teď chytře usměrnil střelu od Svačinky a snižuje na 3:4!
48:10 Domácí teď dobře vypresovali hosty a získali míček.
47:46 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:4
47:46 Tesárek nenápadnou střelou k tyči využívá přesilovou hru a snižuje na 2:4.
46:43 Renčín úplně zbytečně zahrál míček na zemi a domácí budou hrát další přesilovou hru.
46:09 Fibiger z BLACK ANGELS teď drží hosty ve třígolovém vedení.
44:11 Bauman teď trestuhodně trefil jen břevno prázdné brány.
42:58 Cabiš příklepem z půlky přestřeluje.
42:29 Tomiczek ze vzduchu zkoušel dorazit do brány, ale těsně míjí bránu.
41:12 Fibiger střelu Cabiše vyráží maskou.
40:01 Napotřetí na úvodním buly Robenek úspěšnější.
40:00 Počet střel ve 2.třetině: MVIL - 9; BLACK ANGELS - 14.
39:47 Kořínek teď dobře lapil pokus Krále, který se ho snažil obhodit.
39:01 Běží poslední minuta 2.třetiny.
38:13 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 1:4
38:13 Tomiczek snižuje na 1:4.
37:35 Nekola těsně vedle Kořínkovi brány.
35:43 I domácí ustáli přesilovou hru.
33:43 Domácí Tomiczek je vyloučen a i hosté si zahrají přesilovou hru.
33:13 Dobrou střelu Tesárka ze středu chytá golman BLACK ANGELS.
32:03 Šrámek zbytečně místo střely volil nahrávku.
30:16 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #81 Tadeáš Melíšek bez asistence (0:4)
30:16 A další rána pro MVIL, Melíšek na 4:0 pro BLACK ANGELS.
28:38 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #37 Ondřej Sluka, asistoval #89 Jan Hněvkovský (0:3)
28:38 Sluka zvyšuje na 3:0.
27:10 Robenek se snažil obhodit hostujícího brankáře, ale nepovedlo se mu to.
25:50 Nekola málem využil protiútok dva na jednoho, ale minul bránu Kořínka.
24:47 Hosté v plném počtu, domácí v přesilovce nic moc dobrého nevymysleli.
24:41 Dombrovský taky vysoko nad.
24:11 Svačinka střílí vysoko nad.
23:40 Tesárek dobře vystřelil, ale minul bránu.
22:47 První vyloučení dnešního zápasu, domácí MVIL si zahraje přesilovou hru.
22:10 2.třetina začala o dost opatrněji než začátek zápasu.
20:01 I úvodní buly 2.třetiny vyhrál Robenek.
20:00 Počet střel v 1.třetině: MVIL - 12, BLACK ANGLES - 13.
19:00 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký bez asistence (0:2)
19:00 Domácí reklamovali faul místo toho aby hráli a hosté z protiútoku zvyšují na 2:0.
18:27 Dombrovský prosvištěl mezi hráči až do útoku, ale než stihl nahrát byl obrán o míček.
16:21 Halama narazil nosem do Dombrovského a je otřesen na střídačce.
15:21 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #37 Ondřej Sluka, asistoval #8 Jaroslav Král (0:1)
15:21 Sluka z BLACK ANGELS otevírá skóre dnešního zápasu.
14:46 Kořínek ramenem vyrazil dobrou střelu hostů.
13:57 Tomiczek teď překombinoval akci domácích, hledal ještě Tesárka před branou.
12:19 Tyč zazvonila za zády Kořínka.
12:00 Gólmani na obou stranách zatím drží bezbrankový stav.
11:15 Dobrý Kořínkův zákrok proti střele Kopeckého z BA.
10:16 V posledních minutách se obraz hry přesunul a více ze hry měli hosté.
07:47 Zadovka Tesárka před Fibigerem málem skončila gólem.
06:38 Série několika dobrých pokusů domácích, vše skončilo u brankáře BLACK ANGELS.
05:01 Závar před Kořínkem skončil pro domácí dobře.
04:15 Šrámkův dobrý pokus končí nad branou hostů.
03:37 Tomiczek si teď z obrany povodil 3 hráče soupeře, ale na půlce o míček přišel.
02:07 Backhand Šrámka končí mimo bránu Fibigera.
01:00 Aktivní začátek od obou týmů.
00:01 Zápas začal, domácí Robenek vybojoval úvodní buly.
00:00 Dobrý den, vítejte u 24.kola 1.ligy mužů mezi týmy 1.MVIL Ostrava WOOW a BLACK ANGELS.