8:2
    Petr HASPEKLO
    (Kiprov)

FBC Start98 - FB Hurrican Karlovy Vary 8:2
branky: 27. Eduard Piňos, 30. Jiří Vašíček, 31. Michal Pražák, 32. Ondřej Vavro, 34. Eduard Piňos, 37. Ondřej Vošta, 40. Michal Pražák, 47. Petr Haspeklo - 26. Miroslav Šnajdr, 27. Jakub Černý; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Václav Zavadil 16 - Filip Černý 21; po třetinách: 0:0, 7:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Pánka: Skvěle takticky zvládnutá první třetině. Bohužel ani ze 100% šancí jsme gól nedali, tak skončila 0:0.Ve druhé třetině jsme začali hrát hurá florbal a soupeř to trestal. Mrzí mě nasazení některých hráčů, takto se o play-off nehraje. Ve třetí třetině se zápas jenom dohrával. Děkuji soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Derky: Po velmi nervózní první třetině, kdy nás podržel brankář, jsme od druhé třetiny převzali zápas pod kontrolu. Děkuji divákům za atmosféru. Soupeři šťastnou cestu do Varů.
60:00 Střely celkem: Start - 29, Karlovy Vary - 18
60:00 Střely ve 3. třetině: Start - 7, Karlovy Vary - 3
59:38 Utkání se dohrává poměrně v poklidné atmosféře. I když hosté se nevzdali a málem ještě upravili skóre a to konkrétně Macek.
56:48 Po ne úplně hezkém zákroku od Konečného si ještě prohodili 'komplimenty' s hostujícím Jakubem Černým a půjdou si odpočinout.
55:34 Šnajdr ukazuje, že nedaruje nic zadarmo a sekl trochu Zavadila do ruky, při dorážce střely od spoluhráče.
53:03 Připomněl se také hostující Macek. Dobře vymíchal Konečného, ale Zavadil pozorný.
50:35 Domácí hráči rotují sestavou na hřiště se dostávají např. nadějný junior David Švábek a mladý Ota Prášek hostující z Chodova.
49:49 Hra se nám poměrně rozkouskovala. Přibylo přestupků a střelba také není nejpřesnější.
46:51 GÓL FBC Start98! 8:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #42 Petr Haspeklo, asistoval #17 Tomáš Kiprov (8:2)
46:51 Haspeklo viděl prostor u domácí tyče, když stál za brankou a pomocí zorro triku překonává Černého v hostující brance.
46:18 Hosté si vybojovali v poslední minutě poměrně dost volných úderů.
43:53 Další dobrý zákrok Zavadila, dnes je opět oporou domácích.
43:04 Ve třetí třetině zatím není moc co k vidění. Střely jsou, ale žádné složité pro brankáře.
40:00 Střely v 2. třetině: Start - 13, Karlovy Vary - 9
39:53 GÓL FBC Start98! 7:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #17 Tomáš Kiprov (7:2)
39:53 Branku do šatny si připravil pro Karlovy vary Michal Pražák. Uklízí vyšší nahrávku přímo ze vzduchu za hostujícího Černého.
39:20 Hostující Jakub Černý právě odmítl 1000% šanci netrefil úplně prázdnou bránu.
38:06 Ani oddechový čas hostů zatím nezastavil domácí. Na hřišti se prohánění bez bázně a hany.
36:07 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
36:07 GÓL FBC Start98! 6:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #48 Ondřej Vošta, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:2)
36:07 Šrámek si připisuje další asistenci. Tentokrát výborně našel Voštu. Který z malého brankoviště neměl problém rozvlnit sítku.
35:58 Hosté jsou teď trochu v útlumu. Rychlé otočení skóre je evidentně dost zaskočilo
33:56 GÓL FBC Start98! 5:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #63 Eduard Piňos, asistoval #42 Petr Haspeklo (5:2)
33:56 Haspeklo doběhl skoro ztracený balonek a poslal jej před branku. Míček si tam našel Piňose a ten trefil krásně po zemi k tyči a Černý loví další balonek.
31:45 GÓL FBC Start98! 4:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #17 Tomáš Kiprov (4:2)
30:31 GÓL FBC Start98! 3:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #87 Ondřej Vavro (3:2)
30:31 Pražák doklepl skákavý balonek z malého brankoviště za bezmocného Černého v hostující brance.
29:46 GÓL FBC Start98! 2:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #10 Jiří Vašíček, asistoval #56 Jiří Šrámek (2:2)
29:46 Výborně rozehraný volný úder. Míček doputoval do branky po ose Mareš, Šrámek, Vašíček.
26:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Jakub Černý, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (1:2)
26:54 Domácí zapomněli po skrumáži před brankou na hostujícího Jakuba Černého a ten uklízí balonek do prázdné branky.
26:00 GÓL FBC Start98! 1:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #63 Eduard Piňos, asistoval #56 Jiří Šrámek (1:1)
26:00 Šrámek našel na středu volného Piňose a ten se štěstím vyrovnává.
25:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:1)
25:22 Kalina zachytil nepřesnou rozehru v přesilovce nahrál Šnajdrovi a ten překonal bekhendovou střelou nad ruku Zavadila.
25:00 Hrajeme první přesilovku. Zatím ne moc přesvědčivě.
23:53 Mareš napřahuje na půlce. Obrana střelu zblokovala.
20:10 Druhá třetina začala hned akcí hostů. Opět aktivní Šnajdr dorážel balonek na brankovišti.
20:00 Střely v 1. třetině: Start - 9, Karlovy Vary - 6
19:59 První třetině nám moc radosti nenabídlo. Hráči běhali, míček se pohyboval, ale to je asi tak vše.
16:29 Zatím hrají prim obrany a brankáři. Branku jsme neviděli. Ale opticky mají domácí menší převahu.
15:10 Šrámek si vzal velké sousto a tři hostující neukličkoval.
14:05 Neuvěřitelný zákrok od domácího Zavadila. Šnajdr dostal dobrou křižnou přihrávku, ale Zavadil skvělým přesunem chytil.
13:13 Hra se trochu uklidnila ale pěkných akcí neubylo. Nyní se připomenul sprintem a střelou od mantinelu hostující Šnajdr.
10:30 Zavadil si zahrál na Manuela Neuera, když včasným vyběhnutím před pokutové území odkopl míček do bezpečí.
09:43 Boubelík nezužitkoval dobrou přihrávku kousek za brankoviště od Chudiny.
08:55 Na hřišti se nám poměrně jiskří, Po sérii tvrdých soubojů končí Pražák v mantinelech za hostující brankou.
06:20 Po špatně rozehraném volném úderu Startu, pádil na domácí branku hostující Šnajdr, Vavro běžel za ním a nedovolil mu skórovat. Samozřejmě s pomocí Zavadil.
04:02 Vošta dobře vybojoval míček na útočné půlce, jeho následná střela, ale nenašla skulinu v postavení Černého v hostující brance.
02:39 Zápas začal v poměrně svižném tempu. Oba týmy chtějí co nejdříve vstřelil první branku zatím k ní měli blíže domácí. Kiprov svou střelou provětral betony hostujícího brankáře.
00:01 Omlouváme se za zpožděný začátek. Měli jsme zde menší problém s jednou z branek.