• 60 59:30
    4:10
    (Částek)

FBC Start98 - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:10
branky: 19. Eduard Piňos, 21. Petr Stejskal, 28. Michal Chudina, 48. Jiří Šrámek, 60. Petr Stejskal - 1. Milan Fridrich, 2. Jiří Salava, 11. Jan Novák, 12. Martin Pánek, 12. Martin Šindelář, 14. Jan Novák, 26. Martin Šindelář, 40. Milan Fridrich, 58. Jan Novák, 60. Martin Šindelář; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 2, Václav Zavadil 17 - Martin Beneš 20; po třetinách: 1:6, 2:2, 2:2
60:00 Vyjádření trenéra hostů Jana Šťastníka: O výsledku utkání rozhodlo prvních patnáct minut. kdy jsme potrestali chyby soupeře. Poté už to nebylo z naší strany tak jak bychom si představovali. Oproti minulému zápasu v Lípě jsme ovšem o 100% zlepšili obranou fázy a to nám dnes přineslo tři body. Díky soupeři za utkání a onlinystovi, že na mě počkal ne jak v srdci severu kde si vyjádření hostujícího trenéra napísou sami.
60:00 Střely celkem: Start - 32, Znojmo - 29
60:00 Střely ve 3. třetině: Start - 11, Znojmo - 4.
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích Václav Bučka: Znojmo nám v prvních patnácti minutách dalo florbalovou lekci, nejen z produktivity. Toto samozřejmě ovlivnilo další vývoj utkání. Věříme, že se z těchto chyb poučíme a do dalšího utkání nastoupíme z čistou hlavou. Děkujeme divákům, že dorazili a zůstali až do konce. Znojmu přejeme šťastný návrat domů.
59:54 GÓL FBC Start98! 5:10
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #23 Petr Stejskal bez asistence (5:10)
59:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #31 Daniel Částek (4:10)
59:06 Po poslední brance hostů se utkání už pouze dohrává. Ale to neznamená, že hosté nemají šance. Domácí obrana si dnes nevybrala dobrý den.
57:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #88 Martin Šindelář (4:9)
56:37 Přesilovka přinesla pouze dvě střely mimo branku.
55:03 Po sérií ostřejších zákroků je vyloučen hostující Šindelář. Přesilovka zatím bez vážnějšího ohrožení hostující branky.
52:15 Start měl teď tři výborné šanci, všechny ztroskotali na nepřesném zakončení
50:03 Zavadil dobrým zákrokem nohou nepustil do zakončení hostujícího Číhala.
49:48 Domácím dnes chybí rychlost, většinu rychlých protiútoků stihnout hosté doběhnout a ubránit.
47:36 GÓL FBC Start98! 4:8
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #56 Jiří Šrámek bez asistence (4:8)
47:36 Šrámek sebral špatnou přihrávku hostů. Rozběhl se, natáhl a trefil se krásně na bližší tyč.
47:20 Domácí na balonku a nikam se s ním neženou nahrávají si na své půlce.
46:17 Haspeklo nebyl puštěn za míčkem, který si hodil do rohu a tak budeme mít volný úder.
45:24 Vavro vyběhl zpoza branky, zkusil střelu, ale netrefuje zařízení.
43:41 Vašíček provětral hostujícího brankáře. Ten se nenechal nachytat.
42:20 První dvě miuty třetí třetiny se nic zajímavého nedělo. Míček se potuloval za brankami nebo kolem středového kruhu.
40:10 Doufejme, že zlepšuující výkon domácích 'plejerů' bude gradovat během třetí třetiny.
40:00 Střely v 2 .třetině: Start - 10, Znojmo - 13
39:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #14 Petr Číhal (3:8)
39:46 Hosté vykombinovali svou akci až do prázdné branky. Fridrich to měl vělice snadné.
39:20 Vavro zkouší dalekonosnou střelu. hostující Beneš s obtížemi vyráží na branku.
37:00 Hosté po delší době na balonku. Fridrich hned v nebezepečné šanci. Zavadil s přehledem kryje.
36:02 Standardní situace nejsou dnes Starťáckou devizou.
34:20 hra se nám poměrně dost kouskuje. oba tými si nedarují nic zadarmo a výhody, aby člověk pohledal.
33:24 Domácí opět kombinují na hostující polovině. Zkouší i střelbu ze všech pozic, chtělo by to více přesnosti, nebo štěstí.
30:46 Šrámek se toho nebál a zkusil bekhondovou střelu. Střela letí těsně vedle tyčky.
27:53 GÓL FBC Start98! 3:7
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #61 Michal Chudina, asistoval #28 Ondřej Vašíček (3:7)
27:53 Chudina na nic nečekal a nepřemýšlel. dva kroky za půlkou napřáhl ke střele a jeho přizemní střela se zastavila až v brance.
27:17 Opět zakončuje hostující Šindelář. Zavadil měl ale přpravené 'betony' a střelu vyráží mimo tři tyče.
26:37 Haspeklo si našel odražený balon, zkusil vystřelit. Obrana jeho pokus blokuje.
25:41 Po nadějném začátku přišla studená sprcha. Z ojedinělé šance překonává Šindelář Zavadila a navyšuje. Přihrával mu Petr Sláma.
25:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #17 Petr Sláma (2:7)
23:15 Velká šance hostů. Rakušan se hnal do úniku, zachraňuje Zavadil skvělým vyjetím.
22:15 Vypadá to jako by do druhé třetiny vyběhli jiný Starťáci. V šatně asi proběhla velká bouře.
20:46 GÓL FBC Start98! 2:6
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #23 Petr Stejskal, asistoval #87 Ondřej Vavro (2:6)
20:10 Druhá třetina začíná stejně jako první. Doufáme že s jiným skóre než první.
20:00 Střely v 1. třetině: Start - 9, Znojmo - 12
18:10 GÓL FBC Start98! 1:6
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #63 Eduard Piňos, asistoval #87 Ondřej Vavro (1:6)
18:10 Piňos měl dost času aby si připravil střelu a trefil levý horní růžek hostující branky. Asistence Ondra Vavro.
17:49 Domácí hráči jsou pod velkou deko, Stejskal právě zkazil jednoduchou přihrávku na Vavra a míček skončil za mantinelem.
15:37 Znojmo dnes přijelo do Prahy vvyučovat moderní florbal. Všude jsou první. Hrají jednoduše a stříli ze všech možných pozic.
13:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #17 Petr Sláma (0:6)
13:59 Novák výborně trefil skákavou přihrávku a trefil se pod horní tyčku. Zavadilovi nepomohlo ani skvělé zmenšení střeleckého prostoru útočníkovi.
11:55 Timeout FBC Start98
11:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #23 Jan Novák (0:5)
11:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #2 Jiří Salava (0:4)
11:42 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Václav Zavadil družstva FBC Start98
10:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák bez asistence (0:3)
10:04 Opět bídná přesilovka. Rakušan vystihl nahrávku a padí sám na branku. Udělal kličku do bekhandu a překonává Lupoměcha.
09:20 Uvidíme první přesilovku pro domácí. Hostující číhal sekal Jirku Vašíčka a jde si odpočinout.
07:59 Domácí si začínají vymaňovat z tlaku. Hosté právě odpálili míček z brankové čáry
06:37 Hru v poslední pár minutách kontroluje Znojmo. Domácí občas vyrazí do protiútoku.
04:25 Domácí se snaží rychle odpovědět, ale hostujíc obrana většinu střel zblokovala.
01:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #2 Jiří Salava, asistoval #16 Jakub Procházka (0:2)
01:11 Diváci ještě nestihli vstřebat první branku a Lupoměch opět vyndavá míček z branky. Tentokrát se prosadil Jiří Salava, asistence Jan Rakušan.
00:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
00:36 První protiútok Znojma a hned branka. Petr Číhal poslal balonek na rozběhlého Fridricha a ten zkusil střelu. Obrana jí zblokoovala, ale míček letí velkým obloukem až do domácí brány. Lupoměch bez šance.
00:10 Úvodní buly pro domácí a hra se hnned přesouvá na hostuující půlku.
00:00 Dobré nedělní odpoledne. Dnes se v Kunrtické arené utkají¨domácí Start98 proti TJ Znojmo Laufen CZ. Start potřebuje urvat ideálně všechny tři body, aby se udržel na příčce pro play-off.