5:12
    Martin TOMAS
    (Hora)

FBC PANTHERS LIBEREC - TJ Sokol Mukařov  5:12
branky: 13. František Novák, 14. Filip Munzar, 28. Jiří Špak, 34. František Novák, 57. Martin Tomas - 9. Marek Chlumský, 12. Tomáš Vaculík, 13. Ondřej Kalát, 15. Karel Svatoš, 18. Jakub Noha, 27. Jakub Noha, 32. Jan Pudich, 35. David Podhráský, 39. Šimon Otto, 48. Jakub Noha, 55. Tomáš Vaculík, 56. Karel Svatoš; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Slabý 34 - Karel Mrkos 31; po třetinách: 2:5, 2:4, 1:3
60:01 Komentář trenéra hostí p. Podhrázského: ' Zlepšujeme se každý zápas. Dnes se nám podařilo udržet koncentraci celý zápas a zaslouženě bodujeme.'
60:01 Komentář trenéra domácích p. Szaba:'Soupeř zaslouženě vyhrál, není co dodat. Z naší strany je to strašný. Omlouváme se všem divákům a členům klubu za předváděné výkony. Ale je to v hlavách, musíme se nad sebou zamyslet a začít pracovat od začátku.'
59:59 Střely ve třetí třetině 12:13
59:59 Soupeř si odváží 3 body za přesvědčivý výkon
56:32 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 5:12
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #13 Martin Tomas, asistoval #47 Jakub Hora (5:12)
56:32 Po pěkné souhře střílý gól Thomas
55:12 Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
55:12 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:12
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #21 Karel Svatoš, asistoval #59 Jakub Noha (4:12)
55:12 A soupeř má dnes pod Ještědem střelnici ,další gól v naší síti
54:03 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:11
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #9 Tomáš Vaculík, asistoval #11 Tomáš Sláma (4:11)
54:03 A Zas navíšení skóre ze strany Mukařova
50:05 Ani tuto přesilovku soupeř nevyužil
48:04 Adalší přesilovka pro soupeře
47:22 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:10
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #19 Jakub Majer (4:10)
38:57 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #77 Šimon Otto, asistoval #51 Marek Chlumský (4:9)
38:57 A je tu další gól v naší síti
37:00 Hraje se nahoru dolů
34:33 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #31 David Podhráský, asistoval #11 Tomáš Sláma (4:8)
34:33 Ale Mukařov znovu navyšuje
33:25 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 4:7
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #96 František Novák, asistoval #3 Jiří Špak (4:7)
33:25 A naši se snižují
31:26 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #11 Tomáš Sláma (3:7)
31:26 Soupeř odskakuje na rozdíl již 4 branek
27:39 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 3:6
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (3:6)
27:39 Teď po pěkné souhře se prosazuje i Jirka Špak
26:33 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 2:6
26:33 Soupeř o5 trestá
25:00 Domácím se nedaří rozehrát
20:10 Začala druhá třetina. Máme co zlepšovat, probrala naše hráče první přestávka?
19:59 Střely v první třetině 14:16
19:00 Konec první třetiny nic dalšího nepřinesl
17:36 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #11 Tomáš Sláma (2:5)
17:36 Další gól v naší síti
14:36 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 2:4
14:36 Ane soupeř střílí další branku
13:40 Tak se snad chytneme i střelecky
13:21 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 2:3
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #21 Filip Munzar bez asistence (2:3)
13:21 A další branka v soupeřově síti
12:55 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 1:3
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #96 František Novák, asistoval #9 Marek Žihla (1:3)
12:55 A teď se štěstím střílíme i my svojí první branku
12:03 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #77 Šimon Otto (0:3)
12:03 A soupeř se znovu prosazuje .
11:38 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #9 Tomáš Vaculík, asistoval #31 David Podhráský (0:2)
11:38 Soupeř využívá přesilovku
08:49 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #77 Šimon Otto (0:1)
08:49 Soupeř využil drobného zaváhání v oraně a střílý prvná gól dnešnáho utkání
06:30 Stále čekáme na První gól
03:00 Soupeř vyzkoušel pozornost našeho golmana Adama Slabého
00:01 Utkáná bylo zahájeno ,zatím jsme na míčku my .