• 62 61:14
    9:8
    Tomáš FIALA

Florbal Chomutov - FBC PANTHERS LIBEREC  9:8p
branky: 11. Karel Klíma, 17. Daniel Fokt, 21. Ondřej Bejček, 39. Vít Andrle, 47. Daniel Fokt, 49. Daniel Fokt, 50. Ondřej Kopp, 55. Daniel Fokt, 62. Tomáš Fiala - 9. Jiří Špak, 27. Michal Skibko, 35. Tomáš Szabo, 42. Tomáš Szabo, 47. Jiří Špak, 47. Jiří Špak, 56. Jiří Špak, 59. František Novák; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Tichý; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Karel Šantora 18 - Stanislav Kolomazník 37; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:5, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
61:14 GÓL Florbal Chomutov! 9:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Tomáš Fiala, asistoval #97 Marek Chocholoušek (9:8)
61:14 Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Daniel Fokt (Florbal Chomutov) a Jiří Špak (FBC PANTHERS LIBEREC).
61:14 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: 'Soupeř předvedl zkušenou hru podpořenou výbornými individuálními výkony. Pro nás to byl nesmírně psychicky náročný zápas. Hodně jsme chtěli i ve chvílích, kdy to úplně nešlo a jsem moc rád, že jsme ho dotáhli do vítězného konce. Díky hráčům, soupeři a divákům.'
61:14 Komentář hostujícího trenéra Tomáše Szaba: ' Z naší strany povedený zápas. Škoda, že si to kazíme lacinými brankami. Děkujeme soupeři za povedené utkání.'
61:14 Střely na branku v prodloužení: Chomutov 2 a Liberec 0
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely na branku ve třetí třetině: Chomutov 20 a Liberec 16
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:16 Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
58:16 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 8:8
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #96 František Novák, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:8)
58:12 Dnešní utkání ve sportovní hale sleduje 135 diváků.
55:35 Tak to je třetina plná branek a zajímavých akcí.
55:34 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 8:7
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #10 Jan Burkoň (8:7)
54:20 Domácí tým sice přesilovou hru nevyužil, ale zvyšuje své vedení.
54:19 GÓL Florbal Chomutov! 8:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Daniel Fokt, asistoval #97 Marek Chocholoušek (8:6)
54:04 Hosté hrají v plném počtu.
49:45 Domácí hráči se berou vedení na svojí stranu, ale ještě je bude čekat dost práce.
49:44 GÓL Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp bez asistence (7:6)
48:05 GÓL Florbal Chomutov! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Daniel Fokt, asistoval #21 Tomáš Fiala (6:6)
48:05 Krásná akce domácího týmu. Karel Klíma našel přihrávkou na středu hřiště Tomáše Fialu, který posunul míček do strany na volného Daniela Fokta a ten nedal brankaři Kolomazníkovi šanci.
46:56 Tak to byla minuta během které jsme ve sportovní hale viděli tři vstřelené branky.
46:55 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 5:6
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #3 Jiří Špak bez asistence (5:6)
46:39 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Daniel Fokt, asistoval #84 Ondřej Šarša (5:5)
46:00 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 4:5
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (4:5)
45:57 Hra u mantinelu je velmi ostrá. Sám se o tom přesvědčil domácí hráč Tomáš Břešťan.
43:53 Úplně samotný se před brankařem ocitl domácí hráč Fokt, ale Kolomazník předvedl výborný zákrok.
41:25 Začátek třetiny začali lépe hosté.
41:23 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 4:4
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (4:4)
40:10 Máme před sebou 20 minut a uvidíme, jestli po základní hrací době budeme vědět vítěze.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí hráči.
39:59 Střely na branku ve druhé třetiny: Chomutov 10 a Liberec 6
39:34 Domácí jsou po vstřelené brance velmi při chutí.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:57 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #64 Vít Andrle, asistoval #75 Michal Šnábl (4:3)
38:57 Tak to byla krásná přihrávka od Michala Šnábla za obranu Liberce, kde se nacházel Vít Andrle. Ten nedal brankaři hostů šanci.
38:27 Michal Šnábl vyslal na Kolomazníka nebezpečnou střelu z dálky. Ten na poslední chvíli vyrazil dlaní.
36:34 Hosté hrají v plném počtu.
34:02 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 3:3
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #66 Michal Skibko (3:3)
32:25 Na hřišti se nám to začíná pomalu přitvrzovat.
30:00 Máme za sebou půlku zápasu a oba týmy mají pořád o co hrát.
26:14 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 3:2
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #17 Jan Obermann (3:2)
26:14 Tak to byla krásná akce hostujícího týmu. Jan Obermann krásnou krosovou přihrávkou našel úplně volného Skibka, který se nemýlil.
20:51 Začátek druhé třetiny patří domácímu týmu.
20:24 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #44 Ondřej Kopp (3:1)
20:24 Tak to byl bleskový nástup domácích hráčů, kteří svojí akcí se dostávají do dvou brankového vedení.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.
19:59 Střely na branku po první třetině: Chomutov 14 a Liberec 4
19:59 Máme tady konec první třetiny.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:26 Míček lítá z jedné strany na druhou stranu hřiště.
17:51 Domácí hráči jsou pod menším tlakem.
16:17 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
14:34 Hostující hráč Szabo Tomáš střílel, ale střela šla mimo Šantorovu branku.
12:52 Domácí Bejček běžel sám na brankáře Kolomazníka. Ten chytá.
10:55 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Karel Klíma, asistoval #97 Marek Chocholoušek (1:1)
09:59 Máme za sebou prvních 10 minut hry, ale pro diváka to není moc zajímavá podívaná.
08:30 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 0:1
05:55 Nebezpečnou střelu na branku vyslal hostující hráč Szabo Tomáš.
02:31 První šance domácího týmu ve které se objevil Marek Chocholoušek.
00:55 Poprvé se na hřišti objevuje navrátilec do domácí sestavy Marek Pačmag.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.