4:6
    Petr KLEINER
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 4:6
branky: 7. Lukáš Svintek, 20. Jindřich Hrdý, 28. Lukáš Froněk, 55. Jindřich Hrdý - 20. Jiří Paďourek, 38. Daniel Nicklas, 38. Daniel Nicklas, 43. Daniel Nicklas, 50. Vojtěch Lapuník, 60. Petr Kleiner; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 34 - Lukáš Palatínus 20; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích J. Kratochvíla: Přes 50 minut jsme se nemohli dostat do utkání, byli vlažní, to Plzeň víc chtěla vyhrát. A to bylo dnes špatně. Příště musíme být lepší. Děkujeme divákům za podporu a příště už je nezklameme.
59:59 Komentář trenéra hostí: Na můj vkus hodně individuálních chyb na naší straně. I tak jsme druhou a třetí třetinu zabojovali a po heroickém výkonu v závěru zápasu i dle mého zaslouženě vyhráli. Tým ukázal velikou bojovnost a charakter. Děkuji soupeři a divákům.
59:59 Počet střel ve třetí třetině: 8:6
59:54 GÓL FbC Plzeň! 4:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Petr Kleiner bez asistence (4:6)
59:03 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:06 Domácí málem vyrovnali, ale gólman hostí drží náskok Plzně.
55:16 Štíři jdou za vyrovnáním, momentálně tlačí soupeře.
54:51 Timeout FbC Plzeň
54:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #79 Lukáš Malý (4:5)
54:15 Štíři měli standartní situaci v bezprostřední blízkosti branky, ale nedokázali jí využít.
52:27 Štíři dál tlačí svého soupeře.
50:30 Štíři si vypracovali pár dobrých šancí, ale nedokázali je využít.
49:43 GÓL FbC Plzeň! 3:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #65 Vojtěch Lapuník, asistoval #10 Daniel Nicklas (3:5)
49:43 Plzeň po akci dva na jednoho zvyšuje na 5:3.
48:59 Štíři kontrolují hru a tlačí se do šancí.
47:25 Štíři nedokázali využít přesilovou hru.
46:20 Hosté dobře brání své oslabení.
43:50 Štíři přidali na tempu a dokázali si vypracovat dobré příležitosti.
42:45 GÓL FbC Plzeň! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #26 David Rybnikár (3:4)
42:45 Po dobré kolmé přihrávce využívá Plzeň přesilovou hru.
40:20 A Plzeň začala ve skvělém tempu, hned na začátku měla skvělou příležitost, kterou ale zlikvidoval domácí gólman.
39:59 Střely ve druhé třetině: 10:12
39:06 Plzeň má standartní situaci.
37:58 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #28 Petr Linc (3:3)
37:06 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #60 Paul Válka (3:2)
37:06 Plzeň využila své větší aktivity a dokázala snížit.
35:56 Plzeň drží míček a je výrazně lepší v téhle časti třetiny.
33:51 Dobrý zákrok domácího gólmana.
31:54 Dobrá přihrávka domácích před branku, ale gólman tuto šanci zneškodnil.
30:01 Hra probíhá ze strany na stranu na stranu a je ve vysokém tempu.
27:56 Skvěle zasáhl domácí gólman Tomáš Švehla, který vytěsnil míček těsně vedle branky.
27:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #15 Lukáš Froněk, asistoval #12 Václav Hejplík (3:1)
27:08 Po proti útoku Štírů nejdříve skvěle zasáhl gólman hostů, který vyškrábl míček na brankové čáře, ale po dobrém důrazu před brankou zvyšují Štíři na 3:1.
26:12 Štíři mají dobrou příležitost v podobě standartní situace.
25:16 Plzeň přidala na tempu a momentálně kontroluje hru.
23:20 Po dobré kolmé přihrávce střílel hráč domácích Lukáš Svintek. Bohužel však míček těsně minul branku.
22:02 Štíři drží od začátku třetiny míček a připravují si dobrou šanci.
19:59 Počet střel v první třetině: 6:11
19:40 Konec třetiny je hodně hektický a přinesl hodně šancí.
19:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
19:00 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Jiří Paďourek, asistoval #39 Václav Zábran (1:1)
16:30 Dobrá příležitost hostí, ale míček zamířil těsně vedle pravé tyče.
14:50 Domácí drží míček a snaží si vypracovat dobrou šanci.
13:45 Hosté nevyužili svou přesilovou hru.
12:54 Domácí dobře brání své oslabení a nedovolují soupeři si vypracovat větší šanci.
11:26 Hra se uklidnila a nepřináší žádné větší šance.
09:04 Dobrá příležitost domácích, ale nedokázali jí využít.
06:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #80 Lukáš Svintek, asistoval #56 Michal Měřička (1:0)
06:35 A po krásné přihrávce Michala Měřičky před branku, skóruje Lukáš Svintek.
04:48 Zatím je to velmi vyrovnaný duel, ale ani jeden z týmů si nedokázal vypracovat větší šanci.
03:07 A další dobrý zákrok domácího gólmana.
02:13 A první zásah si připsal i domácí gólman.
00:20 První velká šance domácích, ale gólman tuto šanci zneškodnil.