1

2

3.

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Sokol Mukařov  6:7pn
branky: 16. Petr Žáček, 21. Václav Hejplík, 23. Lukáš Malý, 23. Zdeněk Valdauf, 35. Jindřich Hrdý, 55. Lukáš Malý - 11. Ondřej Piskalík, 17. Ondřej Kalát, 42. Karel Svatoš, 49. Jan Pudich, 49. Lukáš Kášek, 54. Michal Smutný, N Jan Fiala; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jakub Kunst 37 - Karel Mrkos 40; po třetinách: 1:2, 4:0, 1:4, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #15 Lukáš Froněk , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč #55 Jan Pudich , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #79 Lukáš Malý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč #42 Jan Fiala a vstřelil rozhodující gól (6:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #11 Jindřich Hrdý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč #37 Milan Sklenář a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích: 'Z naší strany kvalitně odehraná druhá třetina. Ve třetí periodě se vytratila hra s míčkem a kreativita na útočné polovině. Z toho pramenil tlak soupeře, který zaslouženě vyrovnal. V nájezdech byl šťastnější soupeř. Nicméně, pokud budeme dodržovat stanovenou taktickou stránku hry, tak věřím, že v play off může přijít úspěch. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.'
65:00 Komentář trenéra hostí: 'Zaspali jsme druhou třetinu, která dala velkou šanci domácímu týmu, ale po druhé třetině se nám podařilo vrátit do utkání přesně splněnými pokyny. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, které mělo náboj a přejeme mnoho štěstí do play-off.'
64:59 Vyhrocené prodloužení nestačilo. Diváci si mohou těšit na přehlídku individuálních dovedností.
63:59 Malý podniká výpad, který byl zastaven až brankářem.
61:59 Hra se zdá vyrovnaná. Kdo si ukrojí vítězný kousek dortu?
60:01 Sladká tečka nebyla tečkou, ale spíše čárkou - hra se nám přesouvá do prodloužení.
59:59 Po hlavním chodu následuje zákusek, který si více vychutnal celek z Mukařova.
57:56 Smutný a Pudich, ležíc na podlaze, davají Štírům příležitost k rychlému breaku, ale hra byla pozastavena.
57:04 Chybu v rozehrávce se snaží využít soupeř, ale míček zamířil do rohu.
54:30 Přes monzunové počasí začíná zpoza mraku vykukovat sluníčko a Lukáš Malý rozvlnil Mrkosovu síť
54:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #11 Jindřich Hrdý (6:6)
53:41 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #17 Michal Smutný, asistoval #16 Stanislav Zbyněk (5:6)
52:59 Jejich práci přebírá Slepička s Tomšíčkem.
51:03 Staněk a Hejplík kombinují na vlastní polovině za účelem iniciace útočného přepadení.
48:09 Mukařov přináší průtrž mračen i gólů.
48:08 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #44 Lukáš Kášek, asistoval #42 Jan Fiala (5:5)
48:01 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #21 Karel Svatoš (5:4)
47:37 Mohlo by se zdát, že Štírský útok je jako souboj s větrnými mlýny, ovšem tuto informaci vyvrací opět samostatný únik Hanáka.
45:58 Svěřenci režiséra Junga přišli o míček a musí odolávat nátlaku před vlastní brankou.
44:15 Štíři jsou přesvědčeni, že každé počasí se jednou udobří a pokouší se držet hru ve své réžii
42:59 Mladý Hanák se vrhá i přes počáteční déšť do napadání soupeře.
41:54 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #21 Karel Svatoš, asistoval #55 Jan Pudich (5:3)
40:44 Hra probíhá poměrně v klidu. Klid před bouří?
38:01 Po polévce následuje hlavní chod, který obsahuje určitě výbornou omáčku, protože hra se nepřestává přelévat. Pro diváky je to určitě velmi chutný zážitek.
34:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #21 Petr Žáček (5:2)
34:47 Z velkého brankoviště procvičil Hrdý brankáře Mukařova v testu obratnosti v bráně, ten si ale odnesl velmi nepotěšující známku.
33:03 Havelka pálí od hrazení, ale střela byla zastavena.
31:43 Hrdý zahajuje samostatný únik, aby demonstroval, že Hejplík nebyl na omylu.
29:47 Hejplík se rozhodl ukázat, že jeho tým dokáže hrát i oslabení.
27:52 Ovšem hoši z jihu se této slečny nechtějí vzdát za žádnou cenu.
26:20 Mukařov se snaží kontrolovat hru jako matka náctiletou dceru.
25:39 Staněk zabraňuje vlastním tělem ohrožení vlastního gólového zařízení.
22:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #9 Zdeněk Valdauf bez asistence (4:2)
22:44 Štíři doslova surfují na gólové vlně.
22:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
22:30 Malý před hranicí malého brankoviště proměňuje útočné počínání v gólovou situaci.
20:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #24 Ondřej Havelka (2:2)
20:29 Druhá třetina se zatím zdá jako šťastná pro Štíry.
19:00 Kunst zastavuje balónek těšně před hranicí brankové čáry.
17:46 Apetit Žáčka po další brance stále roste, ale střela minula zařízení.
16:53 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #21 Karel Svatoš (1:2)
15:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #5 Robin Podlaha (1:1)
15:48 Po rychlé rozehrávce umisťuje do branky míček Žáček.
14:54 Sokol v rámci útoku vyzkoušel oba dva rohy na polovině soupeřů.
11:23 Volný úder hráčů z Mukařova byl zblokován a Štíří se snaží zahájit nátlak na soupeřovu bránu.
10:08 GÓL TJ Sokol Mukařov ! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil #7 Ondřej Piskalík, asistoval #37 Milan Sklenář (0:1)
09:45 Hra se přesouvá na polovinu Českých Budějovic.
08:45 Budějovický matador Havelka po vzoru Tomšíčka vysílá míček směrem k brance soupeřů. Ten je ovšem zblokován.
08:30 Tomšíček pálí po rozehrávce z rohu, ale netrefuje.
07:59 Mukařov se pokouší narušit obranu Štírů.
06:28 Mrkos zkušeně vychytává nebezpečnou střelu Štírů.
03:11 Domácí mužstvo se snaží držet míček, ale soupeř nezahálí a napadá je jako nenasytní sršni.
01:38 Hra se přelévá ze strany na stranu jako polévka nešená k pozdnímu nedělnímu obědu.
00:30 Vítám Vás u dnešního zápasu!