4:8
    Sebastian JAKOB
    (Pokorný)

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 4:8
branky: 14. Vojtěch Výborný, 18. Jan Škola, 20. Jiří Novotný, 36. Dominik Emlar - 11. Lukáš Pokorný, 19. Matěj Lubenský, 34. David Kolář, 36. Matěj Lubenský, 43. Jiří Krůšek, 43. Matěj Lubenský, 44. Lukáš Pokorný, 60. Sebastian Jakob; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 16, Šimon Špaček 4 - Rastislav Mazák 23; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:4
59:59 Komentář asistenta trenéra hostů Štěpána Webera: V první půlce zápasu jsme byli trochu bez tempa a nedodržovali jsme úplně to, co jsme si řekli, ale to jsme v druhé části úplně změnili a díky jednoduché hře a nasazení jsme si došli pro přesvědčivou výhru, soupeř nás ale důkladně prověřil a přejeme mu štěstí v play-off.
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Klapky: První dvě třetiny jsme odehráli dobře, bohužel náš výpadek na začátku třetí třetiny jsme nebyli schopni přes veškerou snahu dohnat. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu.
59:59 Střely domácí 11, hosté 8.
59:49 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #39 Lukáš Pokorný (4:8)
59:49 Do prázdné brány zakončuje Sebastian Jakob.
59:04 Petr Hašek jde ve šlépějích svého bratra Karla a zabránil gólu do prázdné brány.
58:38 Domácí hrajou v šesti
58:11 Zazvonila tyčka domácí branky.
57:55 Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:17 Jaroměř má standardku a Petr Hašek jen o pár centimetrů míjí branku.
56:20 Šimon Špaček vyráží střelu maskou.
53:02 Hostující tým si nechce komplikovat cestu za třemi body v tomto utkání. Proto hraje velice aktivně a neustále napadá.
51:57 Nožička trefil nožičku Jakuba Křivance.
50:59 Šimon Špaček krásným zákrokem zmařil samostatný únik hostujícího hráče.
50:32 Dominik Emlar svou jedovatou střelou ze standardky vyzkoušel pozornost Mazáka.
49:48 Domácí se marně snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat.
47:49 Hráč hostů po souboji rameno na rameno s domácím hráčem přeletěl mantinel a zaplul pod stůl, kde zkoumal sukně pořadatelek. Naštěstí ani jedna sukni nemáme.
46:04 Hostující hráč chtěl svou nohou odkopnout míček nahozený od obránce domácích, netrefil se a míček doskákal až k brankáři hostů.
45:12 Byli jsme svědky neuvěřitelného střídání domácích, kdy v jednu chvíli byli na hřišti pouze 2 hráči.
43:59 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #25 Sebastian Jakob (4:7)
43:59 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
42:42 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matěj Lubenský, asistoval #4 David Kolář (4:6)
42:42 Po standardce domácích se odrazila střela, kterou zachytil David Kolář a přesnou přihrávkou na Matěje Lubenského hosté navyšují na 6:4.
42:36 V chumlu před hostující brankou se snažili dva jaroměřští střelci skórovat, bohužel bez golu.
42:09 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #21 Jakub Křivanec (4:5)
42:09 Střelou z dálky překonal Jiří Krůšek domácího brankaře.
41:55 Hosté jsou v plném počtu.
41:13 Domácí se snaží usadit na útočné polovině a rozjet přesilovkovou kombinaci.
40:20 Jaroměř začala přesilovku aktivně.
39:59 Střely domácí 7, hosté 8.
39:54 Pár sekund před koncem se snaží hosté ohrozit domácí branku. Tuto akci likviduje Michal Nožička, který zůstal po souboji ležet na zemi.
39:08 Dnešnímu utkání přihlíží krásných 110 diváků, Děkujeme.
37:32 Hráči si na hřišti nic nedarují.
35:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #94 Pavel Kotrč (4:4)
35:29 Neuběhlo ani pár vteřin a Dominik Emlar na dvakrát překonává Rastislava Mazáka. Je vyrovnáno.
35:19 GÓL Panthers Praha! 3:4
35:19 Hostující hráč Matěj Lubenský našel mezírku mezi tyčkou a domácím brankařem. Hosté se dostávají opět do vedení.
34:50 Dominik Haž zadovkou našel hostujícího hráče, který běžel sám na brankáře a trefil zadní oblouk branky.
33:53 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář z trestného střílení (3:3)
33:53 Po chybě domácího obránce, Petr Hofman musel hasit faulem na hostujícího hráče a je z toho trestné sřílení pro hosty.
32:25 Hostující hráč Jiří Krůšek se od mantinelu otočil a vystřelil na domácí branku, tu však přestřelil.
31:25 Během přesilovky dokázala Jaroměř vystřelit jen jednou.
30:03 Domácí jsou v plném počtu.
29:25 Po třetí si dnes domácí tým zahraje přesilovku.
28:26 Hostům zbývá minuta do konce přesilovky a domácí zahrozili rychlým protiútokem.
27:48 Jiří Veinfurter teď skvělým zákrokem vytěsnil střelu, která by skončila v brance.
27:31 Domácí se snaží aktivně napadat.
26:34 Během dvou minut přesilovky hosté jaroměřskou svatyni příliš neohrozili.
24:53 Jiří 'Boris' Novotný neúmyslně zasáhl hostujícího hráče hokejkou do hlavy a vysloužil si 5 minutový trest.
24:22 Hra je plná tvrdých osobních soubojů, které hráči obou stran dohrávají.
23:43 Dominik Emlar se nezalekl protihráčů, kteří ho obklopovali ze všech stran a dokázal vybojovat volný úder pro Jaroměř.
22:55 Domácí Petr Hofman se snažil z otočky vystřelit na branku, minul ji však o metr.
21:37 Neskutečný zákrok domácího golmana, Panhters už se radovali z golu, vše zhatila špička nohy domácího golmana.
20:54 První nebezpečná střela hostů, Veinfurter však tuto střelu zlikvidoval.
19:59 Střely domácí 9, hosté 11.
19:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Jiří Novotný, asistoval #10 Petr Hašek (3:2)
19:48 Pár sekund před koncem třetiny umotal za brankou Petr Hašek dva obránce a přihrál volnému Jiřímu Novotnému.
19:22 Hra se ke konci třetiny začíná přiostřovat.
18:04 GÓL Panthers Praha! 2:2
18:04 Po chybném zákroku Jiřího Veinfurtera je stav 2:2.
17:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Jan Škola, asistoval #29 Dominik Emlar (2:1)
17:13 Jan Škola svou životní trefou vymetl pavučiny v pravém horním rohu za brankařem hostů.
16:22 Hostující hráč Matěj Lubenský bránil brankáři ve výhozu, a tak si vysloužil 2 minuty za bránění ve hře.
16:17 Domácí v plné formaci.
14:56 Po dlouhé nahrávce Petr Hofman v šanci před brankou, hostující hráč mu však nedovolil vysřelit.
13:57 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Výborný, asistoval #10 Petr Hašek (1:1)
13:57 Po přesných přihrávkách na půlce se ocitl na ose hřiště osamocený Vojta Výborný, který srovnává na 1:1 a potrestal vyloučení hostů.
13:04 Na zemi se ocitá domácí hráč Michal Nožička po faulu Patrika Míky a domácí si zahrají přesilovku.
11:52 Domácí se snaží rychle odpovědět na vedoucí branku hostů, ale bez míčku to jde těžko.
10:02 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #6 Lukáš Tomeš (0:1)
10:02 Po závaru před brankou zůstal ležet brankář Jiří Veinfurter, proto se nedokázal přesunout na druhou stranu brankoviště, kam směřovala střela od hostujícího Lukáše Pokorného. Hosté zaslouženě vedou 1:0.
09:44 Před brankou byl osamocený Petr Hašek, dvakrát vystřelil, šlápl na golmana, ale góla nedal.
09:18 Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:06 Lehké vzrušení před hostující brankou končí neslavně, nedokázali jsme vystřelit.
06:55 Jaroměř na balonku se snaží vystřelit na branku, hostující tým však každou střelu likviduje.
05:04 Teprve až teď domácí dokázali poprvé vystřelit.
04:45 Nepřesná přihrávka Petra Haška, která mohla znamenat rychlé přečíslení na brankaře Jaroměře.
03:00 Na obou stranách je vidět mnoho nepřesných přihrávek.
02:30 Panthers vyhodili míček ze hřiště, kde se ho pohotově snažil chytnout bývalý golman Jaroměře Lukáš Flégl.
01:45 Hra se hraje od začátku ve vysokém tempu.
01:00 Jaroměř pod tlakem, hostující tým však nezakončil a balonek je na čepelích domácích.
00:30 První střelecká šance Panthers Praha.
00:03 Hosté vyhráli úvodní buly.
00:00 Dobrý večer dámy a pánové! Vítejte u 21. kola Národní ligy mužů, kde se proti sobě střetne tým domácích TJ Sokol Jaroměř a tým hostů Panthers Praha. Věřím, že naši chlapi budou mít štěstí už od začátku utkání, a nebudou muset hasit požáry v závěru utkání. Přeji Vám příjemnou zábavu.