()
  • 54 53:58
    Panthers

TJ Turnov - FBC PANTHERS LIBEREC  4:2
branky: 3. Vojtěch Palatínus, 13. Štěpán Matěcha, 42. Vojtěch Rondoš, 54. Antonín Palatínus - 3. Jiří Špak, 33. Martin Šír; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 23 - Adam Slabý 27; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:0
59:59 Komentář trenéra domácích: Vyrovnaný zápas, rozhodla naše větší kvalita ve třetí třetině a ubráněné oslabení. Těšíme se na play-off!
59:59 Komentář trenéra hostů: Moc pěkné utkání, na to že jsme poslední. Bohužel jsme selhali v koncovce, ale šetříme si to na play-down. Děkuji soupeři a divákům.
59:59 Střely ve třetí třetině: Turnov-10 Liberec-12
59:35 Domácí už drží míček a vítězství by jim nemělo uniknout, ikdyž abych to nezakřikl
58:32 Matěcha se vytočil ve středu, ale jeho střela míří vysoko nad.
57:14 Další důležitý Švecův zákrok, tentokrát vytěsnil velmi dobře mířenou střelu ramenem.
56:27 Další šance hostů, tentokrát ale pouze nad v bráně natlačeného Švece.
55:28 Odražený míček těsně minul odkrytou Švecovu branku.
53:59 Hosté úplně přestali hrát a A. Palatínus se zpoza branky dostal před Slabého, bez problémů zavěsil a Turnov vede o dvě branky.
53:58 Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
53:58 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #88 Antonín Palatínus bez asistence (4:2)
53:17 Švec vyráží dělovku hostů maskou.
52:48 Hosté zatím trpělivě rozehrávají, času mají dost.
51:52 Dlouho teď držel Nezdara míček v rohu soupeře, turnovští zatím odolávají.
49:54 Halou to po střele kapitána hostů jen zašumělo, Švec měl štěstí že šla střela vedle.
48:49 Matěcha unikl v oslabení ale trefil jen brankáře hostů.
47:49 Opět v útoku nebezpečný Nezdara, ale tentokrát těsně vedle
46:51 Po Nezdarově střele z rohu zvoní tyč!
46:15 Hosté ve velké šanci z přečíslení, ale těch přihrávek tam bylo příliš.
45:42 Kevin dobře nabil Matěchovy, ale jeho dělovka míří vedle.
44:48 Domácím se nepovedla rozehrávka a Szabo rázem ohrozil Švece.
43:23 Po Rondošovi dorážel ještě Seidl, ale Slabý byl u tyčky včas.
41:18 Rodnoš posílá domácí do vedení i s velkou porcí štěstí, ale i to k tomu patří. Jeho důraz v brankovišti se ukázal jako klíčový.
41:17 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Vojtěch Rondoš, asistoval #21 Jan Seidl (3:2)
39:59 Střely ve druhé třetině: Turnov-11 Liberec-9
39:53 Matěcha nebezpečně střílel, na druhé straně vyloženou gólovku z protiútoku likviduje Švec.
38:32 Další velká šance Vojty Palatínuse, ale opět z toho nic není.
37:40 Momentálně se hostům daří přehrávat domácí obranu, turnovští hrozí jen z protiútoků.
36:05 Matěchova střela z půlky pouze vysoko nad.
35:28 Přesilovka domácích je zatím parodií na přesilovku.
34:41 Výběrem z rohu zahrozil Vojtěch Palatínus, ale Slabý vyrazil mimo.
32:38 Dvakrát tečovaná střela zapadla za Švecova záda a je vyrovnáno.
32:37 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 2:2
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #8 Martin Šír, asistoval #15 Miroslav Šeps (2:2)
32:09 Střelu do odkryté domácí branky vyráží Palatínus.
31:36 Palatínus z velkého úhlu netrefuje, ale Matěcha ho skvěle našel.
30:48 Domácí standartní situaci nevyužili.
30:12 Domácí se ne a ne dostat do přesilovkového postavení.
28:15 Měkota si řekl o přihrávku v pravý čas, ale nezamířil ideálně.
27:33 Po Matěchově střele Slabý dlouho nevěděl kde je míček, ale pomohla mu obrana.
27:08 Rondošův bekhend z blízka vyráží Slaný.
26:12 Další nebezpečná střela hostů, tentokrát zasahuje Švec!
25:35 Velmi dobrá kombinace hostů, jasnému gólu zabránil vlastním tělem Vitásek.
23:52 Hosté výrazně přidali a domácí nestíhají.
22:39 Skvěle Martin Hejduk, proháčkoval se až za půlku a střelou hodně vystrašil brankáře hostů.
20:01 Druhá třetina začíná z vesela, liberečtí Partneři vzkazují pozdrav do Liberce Burákovi, Morganovému králi.
19:59 Střely v první třetině: Turnov-10 Liberec-4
19:58 Hosté měli standartku, ale času bylo velmi málo a nához na bránu Švece nepřekvapil.
19:10 Panteři zatínají drápy a domácí obrana příliš nestíhá.
18:13 Za Švecem zní zvonkohra, hosté zvýšili aktivitu.
17:44 Turnova se tahle souhra povedla, Rondošovi ale hosté střelu zblokovali.
15:14 Domácí standartku vyřešili hezky pouze na oko, branka z toho nepadla.
14:30 Rychlá souhra hostů a na Švecově brance zvoní horní tyč!
14:05 To je bojovník! Vojta Palatínus teď sám zatápěl celé pětce Panterů!
12:59 Seidl nechal míček zkušeně za sebou a Matěcha se střelou k tyči nemýlil.
12:58 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #21 Jan Seidl (2:1)
11:59 Matěcha našel před brankou Nezdaru, ale ten zamířil jen do Slabého!
11:12 Nezdarova dělovka proletěla těsně vedle pravé tyčky liberecké branky.
10:38 PO Vitáskově střele to chvíli vpadalo na střet Slabého se Seidlem, ale nakonec se situace uklidnila.
09:54 Panteři zahrozili před brankou, ale Švec byl pohotový.
09:03 Vitásek nejdříve zamezil jasné gólovce a následně ohrozil libereckou branku.
08:21 Po skvěle práci Vojty Palatínuse ještě zkoušel dorážet Rondoš, ale míček opět míří mimo branku!
07:33 Palatínus se prokličkoval až na střed hřiště, ale mířil těsně vedle.
06:17 Buriánek to zkoušel mazaně zpoza branky, ale brankář hostů byl připraven.
04:24 Momentálně nesledujeme zrovna krásný florbal, je tu spousta individuálních chyb.
02:46 Domácí si vedení příliš dlouho neužili, je velmi rychle vyrovnáno z hole Špaka.
02:45 GÓL FBC PANTHERS LIBEREC ! 1:1
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #15 Miroslav Šeps (1:1)
02:18 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #22 Vojtěch Rondoš (1:0)
01:59 Turnov sice drží míček, ale zatím žádná výraznější šance.
00:54 Zatím je to takové lehké oťukávání, nikdo nechce udělat chybu.