• 57 56:35
    10:2
    (Lazor)

FbC Aligators Klobouky - Sokol Erupting Dragons H. Brod 10:2
branky: 4. Ladislav Dufek, 11. Jaromír Lazor, 13. Martin Houšť, 18. Jaromír Lazor, 19. Tomáš Líznar, 28. Jaromír Lazor, 38. Jaromír Lazor, 39. Dominik Král, 40. Tomáš Líznar, 57. Martin Houšť - 21. Tomáš Paul, 32. Tomáš Pešek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 26 - Petr Brestovský 23; po třetinách: 5:0, 4:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích pana Slabého: 'Jsme rádi za tři body, dne nám to směrem dopředu šlo, proměnili jsme téměř každou šanci, kterou jsem si vypracovali. Směrem dozadu a v rozehrávce jsme však dost kazili a to předevěím v první třetině. Naštěstí soupeř naše chyby nepotrestal. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za návštěvu.'
60:00 Počet střel ve 3. třetině: domácí 10, hosté 10. Počet střel celkem: domácí 33, hosté 28.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Slámy: 'Děkujeme soupeřům za utkání. Myslím si, že rozhodla efektivita zakončení a individuální chyby.'
59:00 Zápas už se pouze dohrává.
56:35 GÓL FbC Aligators Klobouky! 10:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #19 Martin Houšť, asistoval #66 Jaromír Lazor (10:2)
56:04 Hosté hrají v plném počtu.
51:36 Oba týmy hrají v 5.
49:14 Domácí teď vstřelil branku, která ale neplatila, protože rozhodčí pískl o něco dříve.
48:12 Kladivo teď krásně našel Lazora, ale ten zakončil nad.
45:53 Gremmel vypichl míček na polovině hřiště, ale samostatný únik zakončil nad.
45:26 Bábíček v brance čaruje.
43:34 Líznar teď z těžké pozice přestřelil branku.
41:11 Bábíček čaroval na brankové čáře.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí 12, hosté 9.
39:28 GÓL FbC Aligators Klobouky! 9:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #9 Jakub Gremmel (9:2)
39:28 Domácím teď každá střela skončí v síti.
38:18 GÓL FbC Aligators Klobouky! 8:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #6 Dominik Král, asistoval #8 Patrik Jedlička (8:2)
38:18 Tak už i 3. lajna se prosazuje.
37:36 GÓL FbC Aligators Klobouky! 7:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #66 Jaromír Lazor, asistoval #19 Martin Houšť (7:2)
37:13 Bábíček O. měl teď 99 procentní šanci, ale z metru minul prázdnou bránu.
34:24 Jedlička teď motal soupeře na útočné polovině, avšak nakonec největší šanci měli hosté. Bábíček O. ale střelu zblokoval.
31:35 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 6:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #9 Tomáš Pešek, asistoval #58 Jan Dočekal (6:2)
30:37 Hosté obstřelují Bábíčkovu branku, ale ten drží.
27:47 GÓL FbC Aligators Klobouky! 6:1
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #66 Jaromír Lazor bez asistence (6:1)
26:21 Domácí teď z velkým štěstím ubránili volný úder na velkém brankovišti.
25:29 Oba týmy střílejí z velké vzdálenosti.
20:44 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 5:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #7 Tomáš Paul bez asistence (5:1)
20:44 Hostují Paul vzal míček na vlastní polovině a pomocí kvalitní techniky s míčkem přešel celé hrřiště.
20:01 Domácí pokračují v přesilové hře.
20:00 Počet střel v první třetině: domácí 11, hosté 9.
18:57 GÓL FbC Aligators Klobouky! 5:0
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #21 Tomáš Hos (5:0)
18:57 Líznar převzal míček na vlastní polovině a zavezl ho až do brány.
18:27 Souhra Jedlička a Krále skončila těsně vedle levé tyčky.
17:29 GÓL FbC Aligators Klobouky! 4:0
17:29 Bučovická souhra prozatím určuje ráz utkání.
17:28 Bábíček krásný výhozem našel Lazora, který byl v těžké pozici faulován.
14:50 Hosté se usídlili na útočné polovině, ale hrají pouze po rozích.
13:32 Domácí pokračují v tlaku.
12:18 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:0
12:18 Rozehrávka z rohu po Bučovické ose Lazor - Houšť znamená napnutá síť v brance hostů, po bombě pod horní tyčku.
10:33 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:0
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #66 Jaromír Lazor, asistoval #10 Michal Kolaja (2:0)
10:33 Lazor vymetl neuvěřitelně šibenici od střídačky hostů.
09:45 Líznar nádherně z první.
08:50 Bábíček teď drží domácí ve vedení.
07:11 Bábíček krásně vychytal nebezpečnou střelu.
04:12 Domácí Hos ukázal, že je dobrý i ve fotbale.
03:15 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #7 Tomáš Líznar (1:0)
03:15 Líznarovu střelu brankář vyrazil, ale Dufek ukázal svůj přehled v brankovišti a otevírá skóre utkání.
01:59 Na domácí straně se již protočili všichni hráči ze soupisky.
01:20 Jakubec našel krásně Houště, ale brankář hostů zasáhl.
00:01 Úvodní vhazování vyhrálo domácí družstvo.