59
  • 59 58:02
    Horní Suchá

FbK Horní Suchá - FBC Vikings Kopřivnice 6:8
branky: 44. Jan Žwak, 45. Vojtěch Kopia, 45. Matěj Černý, 50. Marek Piskorz, 56. Václav Večeřa, 57. Václav Večeřa - 1. Petr Vývoda, 6. Petr Podlezl, 14. Zdeněk Matúš, 23. Ondřej Kubátko, 24. Petr Vývoda, 32. Daniel Opatřil, 34. Adam Lichnovský, 46. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Plíhal 19 - Jan Klinka 27; po třetinách: 0:3, 0:4, 6:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Ivo Jochmana: Do zápasu jsme sice nastoupili v pět hodin, ale první dvě třetiny jsme byli na Javorovém. Děkuji soupeři za udělenou lekci. Zápas nám odkryl spoustu věcí, na kterých můžeme pracovat. Dnešním zápasem jsme si vybrali nováčkovskou daň.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Marka Jehlára: Dvě třetiny jsme v podstatě dominovali zápas. Ve třetí třetině jsme dostali soupeře na koně několika hrubými chybami. Jsem rád za tři body, které jsou v naší momentální situaci důležité. Díky soupeřům, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely po třetí třetině: Suchá - 17, Kopřivnice - 6.
58:57 Po střele Černého zazvonila tyč!
58:02 Timeout FbK Horní Suchá
56:46 GÓL FbK Horní Suchá! 6:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #24 Matěj Černý (6:8)
56:46 Velké množství soubojů před bránou hostů končí lépe pro Suchou, která snižuje na 6:8.
55:57 GÓL FbK Horní Suchá! 5:8
55:57 Černý střílí z pravé strany hřiště a Večeřa odražený balón doráží do svatyně Klinky.
55:49 Cielecki trefuje tyč!
55:22 Vývoda z otočky trefuje hruď Plíhala.
52:51 Mocek přesným crossem na Černého, ale Klinka to čekal.
52:20 Žwak v šanci byl zezadu atakován.
50:27 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #10 Ondřej Kubátko.
50:27 Velmi divně posouzené vyloučení ze strany rozhodčích u domácí branky.
49:37 GÓL FbK Horní Suchá! 4:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #30 Marek Piskorz bez asistence (4:8)
49:37 Piskorz trefuje odražený míček za záda Klinky!
48:42 Přečíslení hostů tři na dva zakončuje Matúš Jan, jenže trefuje nad.
47:36 Žwak si udělal krásnou otočku a obehrál tím dva hráče, ale ze středu trefuje nad bránu.
46:49 Po střele Lichnovského zazvonila tyč!
45:44 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Kubátko, asistoval #5 Tomáš Sladkovský (3:8)
45:44 Ale hosty to nezaskočilo a svůj náskok zvyšují na 3:8.
44:40 Je to neuvěřitelné, jaký tlak teď domácí vytváří.
44:39 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
44:39 GÓL FbK Horní Suchá! 3:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #17 Václav Večeřa (3:7)
44:32 GÓL FbK Horní Suchá! 2:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #22 Štěpán Hladký (2:7)
43:53 GÓL FbK Horní Suchá! 1:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Žwak, asistoval #24 Matěj Černý (1:7)
43:53 Domácí prolomili své neštěstí. Černý vystřelil a Žwak tečoval.
43:33 Vývoda zpracoval vzdušnou přihrávku, ale do zakončení se nedostal.
42:30 Lajna Černého, Žwaka a Večeři měla výborný tlak, ale všechny střely Klinka vychytal.
41:47 Cielecki ve výborné šanci překvapuje Klinku.
40:11 Střela Černého byla zblokovaná.
40:01 Buly vyhrané domácím týmem.
40:00 Střely po druhé třetině: Suchá - 8, Kopřivnice - 11.
37:26 Domácí ubránili tlak hostů. Cielecki zablokoval dobře mířenou střelu.
36:27 Hladký v úniku střílí nad bránu Klinky.
35:45 Podlezl výborným sklepnutím překvapil Plíhala.
35:02 V utkání můžeme vidět velmi negativní emoce hráčů.
33:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #8 Jakub Kresta (0:7)
33:54 Hosté svoji přesilovou hru opět proměňují.
33:01 Piskorz se snažil zasáhnout přihrávku vzduchem hokejkou, ale bylo to nad úrovní pasu a je vyloučen na dvě minuty.
31:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #8 Jakub Kresta (0:6)
31:14 Kopřivnice přesilovou hru využívá a zvyšuje skóre na 0:6.
30:26 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #14 Daniel Opatřil.
30:26 Hráč hostů při úniku na bránu byl podražen Matějem Černým a vysloužil si tak trestné střílení pro svůj tým.
28:27 Kopia s Piskorzem jeli mezi sebou dobrou kombinaci, ale Klinka byl připraven.
27:32 Většina střel domácích je zblokovaná nebo střílena mimo hrací plochu.
26:08 Kopřivnice se dostává do slibných šancí, ale zatím nic z toho.
25:23 Suché dnes štěstí nepřeje.
23:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Petr Vývoda, asistoval #4 Petr Podlezl (0:5)
22:50 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Kubátko, asistoval #18 Jan Matúš (0:4)
22:50 Kubátko si obíhá bránu a dostává přímo do prázdné!
22:36 Hosté se drží na útočné polovině.
21:05 Oba týmy jsou v plném počtu.
20:56 Jan Žwak se dostal do přečíslení dva na jednoho, ale s Černým toho nevyužili.
20:09 Hladký pressuje obranu hostů a čistým zákrokem vypichuje balónek.
20:00 Střely po první třetině: Suchá - 8, Kopřivnice - 10.
19:20 Baďura trefuje tyč!
19:05 Při hře čtyři na čtyři rozhodčí znovu zvedají ruku a připravují se vyloučit hráče hostů, přičemž se Suchá snaží jít do power-play a proviní se špatným střídáním.
16:49 Hráč domácích Večeřa Václav byl při střele atakován a domácí toho chtějí využít.
15:22 Pěkná kombinace domácích mezi Hladkým, Řezáčem a Černým na útočné polovině končí v rozkroku Klinky.
13:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Zdeněk Matúš, asistoval #16 Milan Uvíra (0:3)
13:47 A hosté tuto šanci proměňují.
13:45 Matúš Zdeněk byl atakován Hladkým v rohu hřiště a vysloužil si tak výhodu ve formě volného úderu.
13:08 Utkání je nyní ve velmi rychlém tempu.
11:59 Černý přesnou přihrávkou našel Žwaka, ale ten vysoce přestřeluje bránu.
11:14 Potyčka před svatyni Plíhala skončila lépe pro Kopřivnici, která má volný úder na hranici velkého brankoviště.
08:33 Kapitán hostů Lichnovský Adam si udělal prostor na mantinelu a dostal pěknou crossovou přihrávku, kterou příklepem vyslal na domácího gólmana.
07:20 Hosté mají převahu nad domácím týmem, kterému se zatím moc nedaří.
05:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Petr Podlezl, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:2)
04:14 Baďura poslal pěknou střelu tahem na Plíhala, který ale měl prostor a míček viděl.
03:57 Večeřa teď zkoušel prověřit Klinku, ale jeho střela byla zblokovaná.
03:08 Domácí hráči teď férově odevzdali míček hostům po neshodě u mantinelu.
02:45 Kopřivnice si udržuje tlak nad Suchou.
00:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Petr Vývoda, asistoval #6 Jan Baďura (0:1)
00:51 A máme tady první gól, který se štěstím vstřelili hráči hostů.
00:00 Dobrý podvečer ve sportovní hale Horní Suché. Dovolte mi Vás přivítat u 12.kola Národní ligy mezi domácím týmem FbK Horní Suchá a hostujícím týmem FBC VIKINGS KOPŘIVNICE.