2:5
    Petr KAŠPAR
    (Oborák)

Sokol Erupting Dragons H. Brod - Z.F.K. Petrovice 2:5
branky: 4. Radim Vlk, 10. Jan Sláma - 9. David Friedel, 10. Petr Kašpar, 14. Roman Oborák, 54. David Friedel, 60. Petr Kašpar; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Jelínek 30 - Jakub Rataj 25; po třetinách: 2:3, 0:0, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích Petra Lišky: Dnes jsme se sice k vítězství nepropracovali. Chyběla nám přesnější koncovka, kdy nám, myslím že, minimálně polovina střel šla vedle. Převaha držení míčku soupeře byla viditelná, ale trenér hostí mluví o neproměněných šancích, kterých nebylo mnoho. Jediné pozitivum je, že jsme neinkasovali v oslabení. Děkuji soupeři za zápas a přeji poklidnou cestu a hodně štěstí do zbytku sezony a playoff.
60:00 Komentář trenéra hostí Michala Deuse: Poctivý dominantní výkon, který kazí pouze spousta neproměnených šancí. Na koncovce musíme zapracovat, protože ani vysoké držení míčku nám příště nemusí stačit na vítěžství. Klucí bojovali a zaslouženě zvítězili. Soupeři děkujeme, přejeme hodně zdaru do konce sezóony
59:38 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #10 Petr Kašpar, asistoval #8 Roman Oborák (2:5)
58:57 Domácí svojí první přesilovku nevyužili
58:30 Domácí v 6 hráčích v poli
57:50 Domácí hrají svojí první přesilovku v zápase ale stejně jako Petrovice si nevytvářejí mnoho šancí
56:49 Timeout Sokol Erupting Dragons H. Brod
56:15 I přes velké úsilí domácích, Petrovice nepouštějí Brod do tlaku
55:15 Domácí teď musí dát vše do útoku, aby vyrovnali skóre
54:09 I díky několika minutovému tlaku hostí se nakonec podařilo a Petrovice zvyšují svůj náskok na 4 branky
53:43 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #21 David Friedel, asistoval #10 Petr Kašpar (2:4)
52:47 Petrovice se snaží odskočit do dvoubrankového rozdílu ale obrana domácích je pevná
51:50 Domácí teď museli ubránit krátkou přesilovku 5 na 3 ...to se jim povedlo a nyní pokračuje více než minutu a půl dlouhá přesilovka 5 na 4
50:10 Po dalším zbytečném faulu půjdou domácí opět do čtyrech a budou se snažit ubránit již třetí přesilovku Petrovic
49:00 Petrovice hrají aktivněji...jsou více na balónku....mají více gólových šancí....
48:50 Hostí jsou v plném počtu
47:35 Ani druhá početní výhoda Petrovic není využitá a domácí si drží 100% úspěšnost bránění oslabení
46:00 Hostí se snaží ve své druhé nabídnuté početní výhodě více střílet, ovšem jsou poměrně nepřesní
44:50 Další chyba domácích, kterou hostí nepotrestali
43:49 Chybu domácích před svojí bránou hasí opět Jelínek
42:53 Hostí teď nemohou vyvézt balónek od své branky ale domácí vybojovaný míček opět ztratili
41:42 Velmi tvrdá střela hráče Petrovic z poloviny hřiště, kterou Jeníkem skvěle pokryl
39:25 Ke konci třetiny Petrovice drží balónek na svých čepelí a chtějí v klidu dohrát zbytek třetiny
37:35 Domácí by si potřebovali vytvořit nějaké šance...hostí jsou teď aktivnější
36:30 Hosté svojí přesilovou hru nezahráli vůbec dobře a domácí jsou v plném počtu
34:50 Domácí teď nabídly hostím svojí první přesilovku v zápase zatím jsou ve vytváření šancí neúspěšní
33:50 Na hřišti se přitvrzuje a je vidět mnohem vice faulů
30:51 Ve druhé třetině se prozatím ani jedna strana gólově neprosadila, i když bylo vidět mnoho slibných šancí na zvýšení skóre. O něco více jsou aktivnější domácí,kteří potřebují vstřelit vyrovnávací gól
29:30 Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům nebylo možné prvních 9 minut 2. třetiny realizovat online zápis
19:36 Hostí se teď usadili na obrané polovině domácích a snaží se do konce třetiny vstřelit vedoucí gól
18:30 Další skvělý zákrok brankáře Jelínka, který pokryl střelu ze středu hřiště
16:41 Na hřišti přibývá poměrně tvrdých zákroku
15:43 Můžeme vidět velmi útočnou hru od obou mužstev
14:21 Brankář Jelínek teď několikrát podržel domácí mužstvo skvělými zákroky
13:15 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #10 Petr Kašpar (2:3)
13:15 Hosté si teď několikrát vyměnili balónek a Oborák zakončoval do prázdné brány
09:27 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 2:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #13 Jan Sláma bez asistence (2:2)
09:27 Hned po buly Sláma nečekaně střílí a opět vyrovnává na 2:2
09:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #10 Petr Kašpar, asistoval #3 Jan Daubner (1:2)
09:25 Uplynulo několik desítek vteřin a hostí stav otáčí na 1.2
08:54 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #21 David Friedel, asistoval #23 Martin Szweda (1:1)
08:54 Hostí krásnou střelou vyrovnávají stav na 1:1
07:00 Domácí teď mohli z přečíslení navýšit brankové konto na 2 goly, ale golman hostí podržel
05:00 Hostí si vytvářejí mnoho šancí, ale brankář Jelínek zůstává nepřekonán
03:48 domácí vstřelují gól díky dobrému důrazu na brankovišti
03:42 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 1:0
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #27 Radim Vlk, asistoval #33 Petr Liška (1:0)
00:32 Na začátku utkání jsou aktivnější hostí, kteří nepůjčují domácím balónek
00:00 Vítáme vás u dnešního utkání mezi Havlíčkovým Brodem a hosty z dalekých Petrovic.