11:1
    Lukáš MÁTL
    (Papoušek)

Snipers Třebíč - Paskov Saurians 11:1
branky: 1. Lukáš Mátl, 14. Lukáš Vlach, 15. Jakub Sedláček, 19. Petr Štěpánek, 26. Jan Homolka, 30. Petr Molák, 30. Lukáš Mátl, 31. Lukáš Mátl, 45. Lukáš Mátl, 55. Matěj Kuželka, 55. Lukáš Mátl - 33. Viktor Bőhm; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: David Štos 16 - Michal Klučár 25; po třetinách: 4:0, 4:1, 3:0
59:59 Komentáře trenérů: Domácí Michal Pazderník: 'Od začátku utkání jsme si šli za vítězstvím. Jsem rád, že jsme po celou dobu utkání měli režii zápasu ve svych rukou a po zásluze si připisujeme důležíte tři body. Soupeři d+kujeme za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů.' Hosté Viktor Böhm: 'Bylo poznat, že se utkali týmy z opačného pólu tabulky. Oba týmy předvedli hru bez větších taktických pokynů. Bohužel my jsme šance neproměnili, zatímco domácí byli úspěšnější. Propadáme se do čím dál vě
59:59 Zápas ne moc kvalitní, někdy poměrně legrační. Domácí si občas vyzkoušeli pěkné kombinace a nějakou tu finesu a body jsou konečně doma. Střely v poslední třetině v poměru 13:5.
58:23 Hra v závěru zápasu přiostřuje.
54:23 GÓL Snipers Třebíč! 11:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #27 Marek Papoušek (11:1)
54:03 GÓL Snipers Třebíč! 10:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #23 Matěj Kuželka, asistoval #83 Petr Molák (10:1)
51:16 Timeout Paskov Saurians
50:21 Molák po zpracování nosem nedokázal dostat míček do branky.
48:00 A znovu Dlabač troskotá na Klučárovi.
46:47 V šanci hostující Hladík, ale netrefuje míček.
44:14 GÓL Snipers Třebíč! 9:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #71 Vojtěch Janata (9:1)
44:14 Mátlova střela z dálky končí v síti.
44:12 V další šanic Vlach, jenž byl tentokrát úspěšně ubráněn.
42:15 Štěpánek hledal na brankovišti volného Žáka, který jeho skkavou přihrávku netrefil.
40:58 A znovu hostující brankář výborně chytá šanci Třebíče.
39:20 Hostující obrana velmi často přihrává místo spoluhráčům soupeřům z Třebíče, proti kterým vyniká opět Klučár.
37:17 Mátl s Dlabačem opět řádí. V obrovské šanci druhého jmenovaného vychytal výborně Klučár.
35:39 Totáního námazu hostující obrany se zmocnil Kuželka, který byl tak zaskočen svou příležitostí, že nedokázal ani vystřelit.
33:50 Sedláček to zkusil z dálky, ale jeho projektil mířil těsně vedle.
32:28 GÓL Paskov Saurians! 8:1
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #13 Michal Pastorek (8:1)
32:28 I hosté se dočkali čestného úspěchu, z dorážky se prosadil Böhm.
30:51 GÓL Snipers Třebíč! 8:0
30:51 Tečovaná střela Mátla končí až v síti Paskova.
30:33 Hosté jsou v oslabení zatím paradoxně nebezpečnější.
29:12 GÓL Snipers Třebíč! 7:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (7:0)
29:12 Domácí si teď dvakrát rozebrali obranu Paskova na šroubky a navyšují vedení.
29:01 GÓL Snipers Třebíč! 6:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Petr Molák, asistoval #88 Štefan Furdan (6:0)
28:45 Štěpánkova střela z nemožného úhlu končí za brankou Paskova.
25:57 GÓL Snipers Třebíč! 5:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #83 Petr Molák (5:0)
25:57 Molák vymíchal obránce Paskova a předložil Homolkovi míček před prázdnou branku - 5:0.
24:34 Žák s Mátlem se trošku kostrbatě snažili prokombinovat obranou Paskova, ale ve finále jejich střela mířila do zámezí.
23:33 Štos znovu pozorný.
22:23 Vlacha ve velké šanci vychytal hostující brankář!
20:38 Pecek hned z kraje trefuje břevno!
20:00 První část je za námi. Hra se zatím odehrává v poměrně vlažném tempu. Více ze hry mají domácí, kteří po většinu času drží míček na svých hokejkách a nepouští hosty z Paskova do většího ohrožení branky. Další třetina začne přibližně za deset minut.
19:19 Po dlouhé době Štos v akci. Střela Bonczka mu každopádně problémy nenadělala.
18:06 GÓL Snipers Třebíč! 4:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #15 Petr Štěpánek, asistoval #66 Ondřej Blažek (4:0)
18:06 Blažek výborným napadáním vybojoval míček, který se odrazil k volnému Štěpánkovi, jenž neměl se zakočením problém.
16:33 Furdan prošel individuálně téměř celým hřištěm, ale svou finální přihrávku nasměroval Vlachovi do těžké pozice.
14:22 GÓL Snipers Třebíč! 3:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #69 Jakub Sedláček, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:0)
14:22 Tak tohle si hostující obrana za rámeček nevystaví. Špatně rozebraná standartní situace vyústila ve třetí branku domácích.
13:17 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Lukáš Vlach, asistoval #23 Matěj Kuželka (2:0)
13:17 Po krásné kombinaci se prosazuje Vlach a posílá Třebíč do dvoubrankového vedení.
12:03 Štěpánkova střela z protiútoku byla úspěšně zblokována obráncem Paskova.
11:11 Sedláček dostal pěknou přihrávku na střed, ale jeho střela nemířila přesně.
09:46 Vlach si pěkně obhodil hostujícího obránce a následně přihrál na osamoceného Moláka, kterému se nepodařilo trefit prázdnou branku.
08:54 Sležka ze standartní situace trefuje pouze zeď.
07:12 Hladík svým bekhendovým pokusem centroval vzduchem na volného spoluhráče, jeho provedení však postrádalo přesnost a Štos si na míčku smlsnul jako na malině.
05:34 Ale i hosté umí zazlobit! Bonczka ve slibné šanci vychytal Štos.
04:45 Furdanova dělovka končí na zdi. Třebíč je zatím aktivnější.
02:45 A znovu dvojice Dlabač-Mátl v nadějném přečíslení. Klučár však výborným zákrokem zabraňuje druhé inkasované brance.
00:32 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
00:32 Tak to začalo rychle. Mátl se dostal do úniku a hned po půl minutě posílá domácí do vedení.
00:00 Dobrý den ze zasněžené Třebíče. Dnes je na programu další zápas Národní ligy - východ, ve kterém se střetnou domácí Snipers Třebíč se zatím posledním týmem tabulky - Paskovem Saurians. Minulé kolo se oboum týmům příliš nevyvedlo. Třebíč po boji podlehla podruhé v sezoně brněnským Gulliverům. Stejně si vedli i hosté, kteří nestačili na Klobouky. Dnes tedy bude pro oba týmy příležitost k napravení dojmu. Utkání začíná v 18:00.