2

1

3.

Hippos Žďár n/S. - FbC Aligators Klobouky 4:3pn
branky: 3. Petr Tlustoš, 19. František Košík, 47. Filip Dvořák, N Ondřej Melichar - 33. Martin Houšť, 42. Martin Houšť, 51. Lukáš Gregr; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Petr Krátký 24 - Lukáš Bábíček 22; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators Klobouky hráč #68 Ladislav Dufek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #10 Ondřej Melichar a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators Klobouky hráč #7 Tomáš Líznar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #25 Daniel Halm a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators Klobouky hráč #19 Martin Houšť a vstřelil gól.
65:00 Vyjádření trenéra domácího týmu, pana Dvořáka Filipa: 'Aktuálně hrajeme maximum toho, na co máme. V obraně jsme předvedli zodpovědný výkon, bohužel na útočné polovině máme spoustu zbytečně ztracených balónů a to nás stojí moc sil. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.'
65:00 Vyjádření trenéra hostujícího týmu, pana Volka Pavla: 'Děkujeme soupeři za férové utkání, dnešní utkání bylo velmi vyrovnané, vyhrál šťastnější tým.'
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:29 Vyloučen hráč číslo 93 Gregr na 2 minuty za bránění ve hře. Hippos hraje přesilovou hru.
64:19 První střela v prodloužení na branku je od Hamana, bohužel je vyražena.
62:40 Oba týmy zatím bezvýsledně útočí na soupeřovu branku.
61:45 Prudký útok na domácí bránu je přerušen a domácí vzápětí zahajují protiútok,
60:30 Oba týmy se snaží opatrně dostat k soupeřově bráně, zároveň však musí obránit tu svoji.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. třetině z pohledu domácích 8:9.
59:25 Fanoušci začínají povzbuzovat domácí tým.
58:24 Oba týmy se snaží dát vítězný gól, protože se blíží konec zápasu a prodloužení.
56:36 Tečovaná střela na branku hostů nakonec letí mimo.
55:24 Výborný zákrok Krátkého proti rychlému přeběhnutí hřiště a a prudké střele.
54:44 Po neuznaném gólu domácích se hra rychle otáčí, hosté naštěstí branku přestřelují.
53:10 Domácí hrají na útočné polovině velmi dobře, obránci hostů se musí pořádně snažit.
51:58 Domácí neustále ohrožují soupeřovu branku.
50:59 Skvělý zákrok Krátkého udržuje domácímu týmu remízu.
50:20 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:3
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #93 Lukáš Gregr, asistoval #11 Daniel Šimera (3:3)
49:52 Dnešnímu utkání přihlíží 38 diváků.
49:20 Hosté se snaží skóre obrátit ve svůj prospěch, ale obrana domácích je neprůstřelná.
47:30 Šimera posílá nahrávku před domácí bránu, střela je však zastavena.
46:17 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #10 Ondřej Melichar (3:2)
45:44 Vyloučen hráč číslo 11 Šimera na 2 minuty za sekání. Domácí tým hraje přesilovou hru.
45:10 Do hry se vrací i hráč hostů. Oba týmy jsou v plném počtu.
44:28 Do hry se vrací Halm. Tým Hippos Žďár n/S hraje přesilovou hru cca 30 sekund.
44:00 Domácí vyvíjejí silný nátlak na soupeřovu branku, gól však zatím nepadl.
43:10 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #96 Petr Tlustoš.
43:10 Trestné střílení Tlustoše končí neúspěšně.
43:10 Melichar střílí na soupeřovu branku v oslabení, trefuje tyčku. Vyloučen Gremmel na 2 minuty za hrubostl.
42:28 Vyloučení domácího hráče Halma na 2 minuty za hrubost.
42:10 Halm vrací úder, míjí však branku.
41:47 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #19 Martin Houšť, asistoval #93 Lukáš Gregr (2:2)
40:51 V úvodních minutách 3. části jsou více aktivní hráči hostů.
40:00 Počet střel obou týmů je vyrovnaný a to 7:7.
39:38 Rozehrávka domácích před soupeřovou brankou. Hra se vrací zpět na obranné pásmo.
37:55 Haman střílí na soupeřovu bránu, střela sražena.
36:41 Hra se rychle pohybuje z jedné poloviny na druhou, k zakončení se však nikdo zatím pořádně nedostal.
35:00 Čechal zachraňuje domácí branku před gólem.
33:59 Rozehrávka domácích před soupeřovou brankou, hra se točí z útočné poloviny na obrannou.
32:13 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:1
32:13 Houšť prudkou střelou z křídla prostřelil Krátkého.
31:38 Líznar střílí na domácí branku, střela sražena.
30:20 Košík vyslal krásnou střelu na golmana hostů, ten však střelu vychytal.
29:40 Hos střílí na domácí branku, střela sražena naším hráčem.
27:34 Lazor z těžké přihrávky přestřeluje domácí branku
26:35 Houšť se snaží protlačit míček zpoza branky, domácí brankář však připraven.
25:24 Gremmel střílí na Krátkého, střela mimo.
24:11 Rozehrávka hostů u domácí branky, střela sražena do rohu, Hra se posouvá na útočnou půlku domácích, kde mají rozehrávku.
23:04 Haman statečně ohrožuje soupeřovu branku.
21:58 Střela hostů také sražena.
21:10 Střela domácích na soupeřovu bránu, sražena.
20:24 Neúspěšné vhazování, opakuje se a míček získávají hosté.
20:00 Domácí stříleli na branku hostů 8krát, hosté 11krát.
18:22 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 František Košík, asistoval #91 Vojtěch Haman (2:0)
18:22 Střela Košíka z půlky, zlomení Kavkovy hokejky.
17:20 Halm tečoval Tlustošovu střelu mimo, této dvojici se dnes obdivuhodně daří
16:38 Prudký útok hostů na domácí branku, dobře odbráněno.
15:00 Střela domácího Čechala z křídla po nahrávce Melichara, trefil však pouze Bábíčkovo rameno.
14:36 Košík tahá míček zpoza domácí branky.
13:21 Další rozehrávka, přihrávka dozadu, střela sražena.
13:04 Rozehrávka domácích za soupeřovou brankou.
12:05 Týmy běží hned střídat a následuje neúspěšná rozehrávka hostů za domácí brankou
10:35 Po rozehrávce domácích střela ztečovaná do rohu.
09:54 Košík téměř sám na bránu, zakončení se nepovedlo.
08:55 Hostující Šimera po tečované střele otečkoval břevno domácí svatyně.
08:30 Komorní atmosféru žďárské haly zatím narušuje pouze Tlustošovo rovnání si sestavy.
07:04 Další střela na domácího golmana, odrazila se od našeho hráče.
06:05 Střela na domácího golmana, ten předvedl pěkný zákrok proti střele Lukáše Gregora.
05:35 Tvrdá Košíkova střela do připraveného Bábíčka.
02:36 Po nahrávce Halma se v nepřehledné situaci prosazuje domácí matador Tlustoš.
02:35 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #25 Daniel Halm (1:0)
02:27 Porozehrávce Tlustoše pálí Halm do zdi
01:30 V držení míčku zatím aktivnější hosté.
00:01 On-line utkání právě začalo.