7:8
    Lukáš MÁTL
    ()

Snipers Třebíč - Sokol Erupting Dragons H. Brod 7:8
branky: 29. Lukáš Vlach, 34. Ondřej Blažek, 40. Petr Molák, 44. Petr Molák, 51. Ondřej Blažek, 58. Lukáš Mátl, 60. Lukáš Mátl - 10. Tomáš Rezek, 11. Ondřej Míka, 24. Tomáš Pešek, 27. Jan Sláma, 29. Radim Vlk, 33. Patrik Kučera, 54. Jan Sláma, 59. Tomáš Pešek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Jan Bazala 24 - Petr Brestovský 21; po třetinách: 0:2, 3:4, 4:2
60:00 Ohlasy po utkání: Sokol Eruptings Havl. Brod (Michal Pazderník): 'Prospali jsme první třetinu, ale postupem času jsme získávali otěže do svých rukou. Bohužel okolnosti nám nedovolily hrát naši hru. Děkujeme soupeři za utkání.'
60:00 Ohlasy po utkání: Sokol Eruptings Havl. Brod (Petr Liška): 'Derby se vším všudy, jenom krev netekla. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, nám už body stejně nepomůžou. Hodně štěstí v průběhu sezony. Zároveň bychom chtěli pochválit dnešní uspořádanou charitativní akci.'
59:08 GÓL Snipers Třebíč! 7:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl bez asistence (7:8)
58:04 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 6:8
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #9 Tomáš Pešek bez asistence (6:8)
57:16 Timeout Snipers Třebíč
57:16 GÓL Snipers Třebíč! 6:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #16 Lukáš Vlach (6:7)
57:16 Vlach našel pěknou přihrávkou Mátla, který snižuje!
56:34 Mátla v obrovské šanci vychytal Brestovský!
56:25 V poslední době se spíše vylučuje, než hraje. Teď nás po Dlabačově sekání čeká hra 4 na 4.
53:35 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 5:7
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #13 Jan Sláma, asistoval #7 Ondřej Míka (5:7)
53:35 Molák neudržel nervy na uzdě a nabídl hostům velkou výhodu v podobě dvouminutové přesilovky 5 na 3, kterou využili a opět odskakují na rozdíl dvou branek.
52:04 Roztočil ve velké šanci míří mimo.
51:12 Liška trefuje spojnici branky!
50:54 Timeout Sokol Erupting Dragons H. Brod
50:21 GÓL Snipers Třebíč! 5:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (5:6)
50:21 Blažek se na to už nemohl dívat a jako v Lize Vysočiny prošel z rohu hřiště až na velké brankoviště, kde zamířil přesně do růžku a posílá domácí na dosah!
49:25 Papoušek z první trefuje pouze boční konstrukci.
48:55 Furdanova dalekonosná dělovka orazítkovala mantinel.
46:23 Brestovský teď svými zákroky drží hosty v náskoku!
45:32 Furdan pěknou přihrávkou našel osamoceného Mátla, jeho pokus ovšem končí až na ochozech haly.
44:23 Dlabače v obrovské šanci vychytal Brestovský!
43:33 GÓL Snipers Třebíč! 4:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Petr Molák, asistoval #16 Lukáš Vlach (4:6)
43:33 Vlach našel parádní přihrávkou zpoza branky Moláka, který se opět nemýlí a koriguje stav na 4:6!
43:01 Kučera byl zcela sám před odkrytou brankou, ale nedokázal trefit míček!
41:18 Havlíčkův Brod se dostal v oslabení do protiútoku, který musel vyřešit Vlach až za pomocí nedovoleného zákroku, a tak budou mít i hosté šanci ukázat, co na tréninku nacvičili.
40:30 Homolkův pokus v přesilové hře míří těsně vedle!
40:00 Druhá třetina nabídla podobný obrázek jako ta první. Hosté byli opět efektivnější v zakončení, a Třebíč bude muset v poslední třetině dohánět tříbrankové manko.
39:47 GÓL Snipers Třebíč! 3:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Petr Molák, asistoval #88 Štefan Furdan (3:6)
39:14 Vlacha ve velké příležitosti vychytal Brestovský!
38:37 Rezek zbytečně neudržel nervy a nabízí domácím příležitost ke snížení.
37:41 Molák našel Mátla před brankou, ten byl však těsně bráněn hostujícím Míkou, a tak se mu nepodařilo zakončit podle jeho představ.
36:01 Třebíč se snaží navázat na předchozí úspěch zvýšenou aktivitou, ale hostující obrana zatím funguje bez problémů a nedovoluje vážnější ohrožení Brestovského branky.
33:55 A máme tu snížení! Dlabač se snažil vystřelit bekhendem, ale jeho pokus doputoval až k volnému Blažkovi, který z bezprostřední blízkosti procedil míček až do branky.
33:35 GÓL Snipers Třebíč! 2:6
32:45 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 1:6
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #76 Patrik Kučera, asistoval #7 Ondřej Míka (1:6)
32:45 Třebíč svou špatnou rozehrávkou vyslala do protiútoku Kučeru s Míkou, kteří dokázali šanci přetavit v další branku.
30:32 Furdan se snažil individuálně prosadit sólem přes celé hřiště - neúspěšně.
28:51 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 1:5
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #27 Radim Vlk, asistoval #7 Ondřej Míka (1:5)
28:51 A znovu velmi smolná branka v domácí síti. Vlkovu střelu si Papoušek nešťastně sráží do vlastní branky.
28:13 GÓL Snipers Třebíč! 1:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Lukáš Vlach, asistoval #88 Štefan Furdan (1:4)
28:13 Konečně se domácí prosazují! Vlach svoji skrytou střelou od mantinelu propaluje vše, co mu stálo v cestě.
26:34 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 0:4
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #13 Jan Sláma, asistoval #27 Radim Vlk (0:4)
26:34 Vlk se snažil nalézt přihrávkou spoluhráče před brankou, domácí Homolka jeho úmysl sice vystihl, ale bohužel odrazil míček přímo ke Slámovi, který bekhendem navyšuje vedení Havlíčkova Brodu.
26:13 Molákův pokus z hranice velkého brankoviště trefuje Zmrhala.
23:39 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 0:3
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #9 Tomáš Pešek, asistoval #33 Petr Liška (0:3)
23:39 Hosté se dostali v oslabení do protiútoku, Liška 'nacentroval' míček Peškovi a ten z první baseballovým úderem hraničícím s vysokou holí napálil míček do branky.
22:50 Mátl se snažil dvakrát vystřelit z první, ale pokaždé byl jeho pokus zblokován.
21:23 Mátl se dostal opět k bekhendovému zakončení, ale Brestovský se svým neprostřelitelným postavením zabránil míčku, aby se dostal do branky.
20:00 První třetina nabídla poměrně vyrovnané utkání, hosté ale byli nebezpečnější v zakončení a i díky tomu si z prvního dějství odnášejí dvoubrankový náskok. Další třetina začne přibližně za deset minut.
19:52 Hosté se snažili dohrát třetinu za vlastní brankou, ale málem nabídli velkou příležitost Kuželkovi, tomu se ale nepodařilo zkrotit míček.
18:52 Zmrhal ztratil míček a poslal do slibného přečíslení Dlabače s Mátlem. Jejich akce, však ztroskotala na dobrém zákroku hostujícího obránce.
17:23 Rezek rozehrál přímo na domácího Dlabače, naštěstí pro něj hrál ve výhodě, takže Brestovský mohl zůstat v klidu.
16:22 Homolka opět sám před brankou a opět mu zakončení nevyšlo podle jeho představ.
15:43 Vlach svým pokusem trefuje tyč!
13:42 Dlabač to zkoušel z pravé strany, ale Brestovský si s jeho střelou poradil.
12:23 Mátlova bekhendová střela těsně míjí Brestovského branku.
10:55 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 0:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #7 Ondřej Míka, asistoval #13 Jan Sláma (0:2)
10:55 Sláma našel dlouhým náhozem Míku, který na hranici vysoké hole ukradl míček těsně před Bazalou a nekompromisně zametl míček do branky.
09:58 S rychlou odpovědí mohl přijít domácí Homolka, ten však sám před brankou přestřeluje.
09:15 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 0:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #19 Tomáš Rezek bez asistence (0:1)
09:15 Rezek se po špatné přihrávce domácích dostal na středu hřiště k míčku a přesně mířenou střelou posílá Brod do vedení.
08:22 Vlach našel ze středu na levé straně volného Blažka, jenž se snažil střelou z první překonat Brestovského. Bohužel pro domácí přestřelil.
07:01 Roztočil našel přihrávkou přes celé hřiště Vlka, kterému se před brankou nepodařilo tečovat, takže se stav utkání stále nemění.
05:01 Mátl s Molákem zaměstnávají obranu Havlíčkova Brodu, zatím však bez střely na branku.
03:54 A znovu musel Bazala vytáhnout něco ze svých schopností, tentokrát proti nebezpečné střele Slámy.
02:57 Molák z protiútoku hledal Mátla, ten ale ve velké šanci sám před brankou netrefil míček.
02:00 A znovu hosté zaměstnávají Bazalu. Zatím se jim vstup do utkání daří lépe, než prozatím ospalé Třebíči.
01:20 Rezek střelou z půlky nebezpečně ohrozil branku domácích.
01:02 K první střele se dostal Sláma, Bazala bezpečně ukrývá míček do rukou.
00:00 Dobrý večer z Třebíče. Dnes na domácí čeká v rámci Národní ligy - východ regionální soupeř z Havlíčkova Brodu. Hosté si letos nevedou zrovna skvostně, momentálně se nacházejí na nelichotivé předposlední příčce tabulky s jedenácti body. Domácí Snipeři jsou na tom o něco lépe, jelikož jejich sedmá příčka s 27 body stále poskytuje místo pro play-off, každopádně jejich forma ze začátku sezony je ta tam, a tak můžeme očekávat minimálně vyrovnaný souboj. Začátek je naplánován na 18:00.