0

1

3.

Hippos Žďár n/S. - Z.F.K. Petrovice 5:6pn
branky: 7. Ondřej Melichar, 9. Ondřej Melichar, 28. Daniel Halm, 54. Daniel Halm, 57. Petr Tlustoš - 14. Bohdan Kopelec, 16. Martin Szweda, 24. Roman Oborák, 36. Marek Šmída, 48. Dominik Chvastek, N David Friedel; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 22 - Martin Janík 17; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #96 Petr Tlustoš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #10 Petr Kašpar , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #10 Ondřej Melichar , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #21 David Friedel a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #25 Daniel Halm , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #8 Roman Oborák , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Petr Tlustoš a hostující Martin Janík.
65:00 Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Hrajeme na co máme, úkol hrát ze zabezpečené obrany jsme zvládli. V závěru nám pomohly přesilové hry, díky kterým jsme utrhli bod. Děkujeme báječným divákům, kteří v posledních deseti minutách utkání, výrazně pomohli.
65:00 Komentář trenéra týmu Z.F.K. Petrovice - Michala Deuse: Není moc co hodnotit. 45 minut jsme se vyrovnávali s touto Husákovou tělocvičnou a neaktivním soupeřem. Když už jsme zvládli, tak jsme svou nedisciplinovaností a hloupostí zbytečně ztratili bod. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Střely na branku 1:4 a utkání rozhodnou nájezdy. Střely celkem 22:27.
64:07 Domácí Halm znepříjemňuje hostům situaci v obranném pásmu. K zakončení ho ale pozorná obrana hostí nepustila.
62:57 Nebezpečná střela a la Hertl v podání hostujícího hráče. Kratochvíl pozorný a střelu má pokrytou.
60:45 Domácí pod tlakem v začátku prodloužení.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely na branku 11:4, domácí byli v třetí části lepším týmem a po zásluze vyrovnali.
59:43 Nebezpečný průnik hostujícího hráče. Kratochvíl má ale levou stranu branky pokrytou.
59:38 Timeout Z.F.K. Petrovice
59:01 Timeout Hippos Žďár n/S.
59:00 Z rychlého protiútoku hostí a úplně odkryté branky domácích branka nepadla.
57:49 Vyrovnání skóre vlilo domácímu týmu i fanouškům novou krev do žil. Domácí jsou aktivnější a připisují si jednu nebezpečnou střelu za druhou.
56:46 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #10 Ondřej Melichar (5:5)
56:34 Velká šance domácího Halma. Branku si ale nepřipsal.
55:45 Signalizovaný trest, domácí jdou do šesti a chtějí utkání vyrovnat.
54:49 Velká šance domácích z levé strany hřiště, brankář hostí pozorný.
53:30 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #96 Petr Tlustoš (4:5)
50:47 Domácí nyní s útočníkem vysunutým až za obranu hostí roztahují hru a snaží se přimět soupeře k chybám.
49:10 Hosté nyní zavřeli domácí v jejich obranné části hřiště a prověřují brankáře Kratochvíla střelami po rychlých výměnách z hokejky na hokejku.
47:40 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #23 Martin Szweda (3:5)
46:42 Domácí postupují systematicky kupředu. Střed hřiště je ale přehuštěn a těžko jim hráči pronikají. Diváci ovšem uznale tlaskají.
44:31 Po vlažnějším začátku třetiny, hra nabrala na dynamičnosti a přelévá se ze strany na stranu. Zatím nejlepší posáž utkání.
42:32 Velká šance domácích, skore se ale nezměnilo.
42:15 Domácí se snaží zjednodušit kombinaci a rychleji přecházet střed hřiště. Hosté jsou ale v defensívě připravení.
40:43 Hosté začínají tlakem, domácí zatím bez potřebného klidu na hokejce.
39:59 Druhá třetina je u konce, hosté v ní byli lepším týmem, ale domácí s dobrou defensivou v čele s brankářem Kratochvílem v ní soupeři situaci neulehčili. Třetina končí stavem 1:2 s poměrem střel na branku 4:8.
38:21 Volný úder domácích tentokráte bez většího ohrožení pro brankáře Janíka.
37:06 Hosté nyní kontrolují kombinaci i průběh utkání.
35:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #2 Marek Šmída bez asistence (3:4)
34:11 Pěkná kombinace domácích z volného úderu, bohužel střela na odkrytou bránu šla mimo.
32:58 Brankář Kratochvíl likviduje střelu po zemi. Hosté začali dříve přistupovat k domácím a sklízí zasloužené ovoce.
30:28 Oba týmy zlepšily přístup k defensivní hře, takticky kvalitní utkání, bohužel bez potřebného koření, tj. střel na obě branky.
28:02 Po vstřelené brance se probudily i domácí ochozy a střídají tak konzervativní náladu první třetiny.
27:42 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
25:44 Po delší odmlce střela domácích. Mimo.
25:26 Domácí se nemohou v začátku třetiny prosadit. Hosté zformovali téměř neproniknutelný val, sbírají odskočené balónky a vytváří na domácí nepříjemný tlak.
23:38 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #77 Marcel Lázók (2:3)
23:25 Umná kombinace hostí zakončená střelou nikoli však brankou
21:45 Rozvážný začátek druhé třetiny a to z obou stran.
19:59 Vyrovnaná první třetina končí smírčím výsledkem 2:2 s poměrem střel 6:11 v neprospěch domácích.
18:47 Domácí se snaží ukldnit a zpřesnit hru, bohužel hosté kontrolují konec třetiny.
17:02 Domácí pod velkým tlakem, který hosté přesnou pasovou hrou vytvořili.
15:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #19 Lukáš Rychlý (2:2)
13:24 Ihned po vhazování hosté opět zahrozili. Brankou to ale tentokráte neskončilo.
13:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #14 Bohdan Kopelec, asistoval #10 Petr Kašpar (2:1)
12:20 Po delší odmlce i hosté zakombinovali, brankář Kratochvíl byl ale pozorný.
10:38 Domácí jsou po dvou brankách při chuti, se střelami si ale brankář hostí poradil.
08:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar bez asistence (2:0)
06:47 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar, asistoval #91 Vojtěch Haman (1:0)
06:20 Hra se přiostřuje, souboj střídá souboj, hlavně ve střední části hřiště.
05:37 První střela domácího týmu, o kterou se postaral F. Dvořák.
03:47 Další šance hostujícího týmu. Domácí stále beze střely.
02:02 Velká šance hostujícího týmu. Brankář Kratochvíl chytá...
00:52 Po poklidném začátku tu máme první střelu hostujícího týmu.
00:00 Poslední vzájemné měření sil se uskutečnilo 12.11.2016 v Petrovicích u Karviné. Tři body za výhru 11:6 si na Vysočinu odvezl Hippos. Utkání se vydařilo žďárskému kapitánovi Melicharovi, který posbíral 7 kanadských bodů za 7 asistencí.
00:00 Žďárský Hippos aktuálně figuruje s 21 body na deváté příčce tabulky, Petrovice získaly o 18 bodů více a soutěž vedou. Minulé kolo zajížděl Hippos do Bystřice n/P., kde porazil domácí ASK 9:8 po prodloužení. Petrovice si minulé kolo poradily na domácí palubovce s FbC Aligators Klobouky v poměru 8:6.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 19. kola Národní ligy - skupiny Východ. Sportovní hala Na Bouchalkách dnes uvidí souboj domácích Hippos Žďár nad Sázavou proti celku Z.F.K. Petrovice.