8:3
    Vojtěch MRKVA
    (Lázók)

Z.F.K. Petrovice - Paskov Saurians 8:3
branky: 7. Jan Daubner, 19. Marek Čížek, 25. Marek Čížek, 27. Marek Čížek, 28. Lukáš Plonka, 40. Jan Daubner, 40. Bohdan Kopelec, 45. Vojtěch Mrkva - 6. Martin Ritz, 16. Martin Ritz, 34. Michal Pastorek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martin Janík 20 - Michal Klučár 39; po třetinách: 2:2, 5:1, 1:0
60:00 Vyjádření vedoucího hostí p. Viktora Böhma: Myslím, že jsme dneska dokázali být chvilku ve hře, soupeř ale postupně přidával a hlavně ve druhé třetině se to projevilo pěti góly do naší branky. My jsme již nedokázali přiblížit na dostřel a to rozhodlo. Děkujem soupeři.
60:00 Komentář vedoucího domácích, p. Ochodka: Po špatné první třetině, kdy jsme chybami nechali hrát soupeře, se nám povedlo ve druhé třetině zlepšit obranu, vsítit branky. Tato část rozhodla o vítězství. Třetí třetina se pouze dohrávala, škoda naší nevyužité pětiminutové přesilovky. Děkujeme soupeři a přejeme hodně úspěchů v dalších bojích.
58:55 Janík si připisuje ještě jeden těžký zákrok
58:20 I když je utkání rozhodnuto, oba týmy stále hrají naplno
56:32 Kopelec sám prošel celé hřiště, zakončení bylo rovněž zdařilé, Klučár opět odolal.
54:41 Asi minuti domácí drželi hosty v jejich obranném pásmu, několikrát vystřelili, vždy bez brankového efektu
52:13 Po delší době si na míček sáhl Janík
49:33 Opět ta samá písnička, Klučár versus útočník Petrovic - vítězem je gólman hostí
47:46 Lázók dával před prázdnou Rychlému, proč míček neskočil v bráně, je mi stále záhadou
46:38 Madecký našel přesně Daubnera, který v poslední době hraje spíše útočníka, ale jeho pokus již poněkolikáté bravurně vyráží Klučár
44:57 GÓL Z.F.K. Petrovice! 8:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #13 Vojtěch Mrkva, asistoval #77 Marcel Lázók (8:3)
44:57 Nakonec šťastnou branku dávají domácí. Lázók přiťukl na půlce Mrkvovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Klučár zřejmě nic neviděl, jinak by si se střelou poradil
44:27 Hra 4 na 4 daleko více svědčí Paskovu, který si během chvíle vypracoval víc šancí, než za celou druhou třetinu
43:52 Janík teď domácí podržel, když vychytal dvě jasné gólovky Paskova
43:32 Daubner se dopustil sekání a jde si na dvě minuty odpočinout
43:02 Daubner je dnes při střelecké chuti, zkouší to ze všech pozic
41:11 Výborná přihrávka přes celou šířku hrací plochy, Daubner se do míčku opřel co to šlo a jen skvělý Klučár zabránil jisté brance
40:15 Bonczek nekontroloval svou hůl a při došvihu trefil Čížka do obličeje, čímž si vysloužil pětiminutový trest
40:00 Celkový poměr střel: 47 : 23
40:00 Za domácí naběhl do prostřední části zcela jiný celek a na skóre je to ihned vidět
40:00 Poměr střel ve druhé třetině: 14 : 6
39:54 Domácí Mrkva zlomil hůl, 6 vteřin před koncem, to jistě nepotěší
39:38 GÓL Z.F.K. Petrovice! 7:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #14 Bohdan Kopelec, asistoval #17 Lukáš Plonka (7:3)
39:38 Kopelec ihned po buly zvyšuje náskok domácích
39:35 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #3 Jan Daubner, asistoval #2 Marek Šmída (6:3)
39:35 Daubner dostal těžkou přihrávku, zachoval však chladnou hlavu a míček zavěsil přesně nad rameno Klučára.
39:01 Posledních pět minut vidíme spíše boj, něž florbal
37:30 Z obou střídaček se ozývají hlasy týkající se sekané..., je třeba, aby hráči začali hrát čistěji
36:53 Kopelec tvrdě atakoval útočníka soupeře a může být rád, že není vyloučen
35:42 Rychlý dostal přihrávku na brankoviště do ideální pozice. S míčkem se však úplně nepohodl. Být v této situaci nemocný Kašpar, asi bychom se radovali.
33:57 GÓL Paskov Saurians! 5:3
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #13 Michal Pastorek, asistoval #22 Martin Ritz (5:3)
33:57 Rozhodčí signalizovali výhodu pro domácí, která nebyla vrácena a z protiútoku Paskov snižuje.
32:14 Domácím opět pomohla branková konstrukce, tentokráte břevno.
31:49 Oborák v oslabení předvedl krásný slalom mezi obránci a hosty zachránil jejich brankář.
30:00 Pohledná individuální akce Oboráka, který si pohrál se soupeřem, nasadil mu populární jesličky, Klučár v bráne předvedl výborný reflex
29:03 První střela Paskova, kterou jim umožnil Plonka, vracející se ve vycházkovém tempu. Pro Janíka tento pokus neznamenal žádný problém.
28:00 Paskov ještě neměl v této poriodě střelu na bránu. Na hřišti je pouze jeden tým, a to domácí.
27:18 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #17 Lukáš Plonka, asistoval #14 Bohdan Kopelec (5:2)
27:18 Kopelec předložil před prázdnou Plonkovi a ten již neměl těžkou práci
26:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #8 Roman Oborák (4:2)
26:12 Po rozehrávce z rohu dali obránci Čížkovi dostatek prostoru a Marek se nemýlil.
25:21 Michalíkův útok nepustil Paskov k míčku a vypracoval si slušné příležitosti ke vstřelení branky
24:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #3 Jan Daubner (3:2)
24:25 Tlak domácích přetavil ve vedoucí branku Čížek
22:46 Momentáně to vypadá, že se domácí probouzejí, ale stále se potýkají se střelbou, kdy netrefují bránu
21:54 Michalíkovi ted Plonka pěkně zaclonil, bohužel střela těsně minula bránu. O pár vteřin později Oborák opět vedle.
20:30 Další nebezpečná střela Oboráka jen tak tak lízla kalhoty Klučára a odrazila se mimo bránu
20:00 První třetina se domácím hrubě nevyvedla, chyběl zejména pohyb. Trenér Deus teď má svým svěřencům opravdu co říct.
20:00 Počet střel v první třetině 13:7
19:57 Za Janíkem opět zazvonila tyč!
18:55 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #2 Marek Šmída (2:2)
18:55 Čížek křižnou střelou do šibenice nedal Klučárovi šanci a vyrovnává.
18:33 Paskov opět zahrozil, po narážečce střílel nepokrytý hráč ze středu, branku naštěstí netrefil
17:47 Krásná střela Oboráka z půlky hřiště, odražený míček se dostal k Daubnerovi, který čekal, čekal a čekal, až ho obrana zaklokovala.
15:41 GÓL Paskov Saurians! 1:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #22 Martin Ritz, asistoval #14 Viktor Bőhm (1:2)
15:41 Nejprve Oborák vystihl rozehrávku hostí, přihrál Čížkovi, který celou akci zbrzdil a z protiútoku se prosazuje podruhé v utkání Ritz.
14:32 Kopelec dvakrát prověřil pozornost Klučára
14:11 Oborák se pokoušel prosadit samostatně, byl však ztrojen a neměl šanci na úspěch. Vybojoval aspoň faul
12:13 Pěkná akce Paskova. Kdyby útočník trefil křižný pas přesněji, mohlo být v hale smutno.
10:00 Máme za sebou půlku první periody a na hřišti to nevypadá, že by se střetl lídr soutěže s posledním celkem.
09:32 Hosté ještě ani nerozehráli z rohu a Šmída se dopustil zbytečného faulu ve velkém brankovišti. Následnou standartku zastavila hradba těl ve zdi.
08:53 Domácí teď zachránila tyč.
08:30 Michalík pouze do boční síťky
07:29 Šmída zaváhal v rozehrávce, Paskov přečíslení vyřešil bídně a z následného protiútoku opět Šmída střílel, avšak nepřesně.
06:21 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
06:21 Daubner překvapil brankáře přízemní střelou ze střední vzálenosti
05:00 GÓL Paskov Saurians! 0:1
05:00 Zpoza brány se míček po všelijakých odrazech dostal za záda Janíka.
03:22 Hráč Paskova běžel sám na bránu, dostal se však do velkého úhlu a navíc míček zapomněl za sebou.
02:23 Šmídovu tvrdou střelu vyrazil brankář hostí helmou.
01:43 Utkání začalo ve svižném tempu, držení míče je zatím vyrovnané