• 54 53:19
    2:5
    (Repček)

FbK Horní Suchá - S.K. P.E.M.A. Opava 2:5
branky: 16. Tomasz Cielecki, 29. Jiří Mráček - 21. Tomáš Solný, 30. Štěpán Kostolány, 33. Daniel Gebauer, 51. Viktor Pavlík, 54. Daniel Gebauer; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 19 - Kryštof Bezděk 21; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:2
60:00 Komentář v zápasu trenéru hostí Roberta Segeti:'Ůvodní lehká nekoncentrovanost způsobila vyrovnanou první třetinu. V druhé polovině utkání jsme na hřišti dominovali a zkušeně jsme si zápas pohlídali.' Komentář trenéra domacích Pavla Kruciny: 'Souhlasím s trenérem hostí, chyběl nam ladnější přechod do útoku, koncovka a ke konci i disciplína.'
59:59 Střely v poslední části v poměru 6:13 pro Opavu
58:59 Přesilovka pro Sušany bez problému.
56:41 Bude se vylučovat.
55:25 Honí Suchá vrhá všechny síly do útoku, Stefan přes mříže masky pokukuje po střídačce.
53:19 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 2:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #18 Daniel Gebauer, asistoval #88 Vojtěch Repček (2:5)
53:19 Hosté dalším gólem kráčejí k pohodlnému vítězství, Suchou decimuje herní křeč.
52:50 Filip Krajíček spílá sudím, podobná slova můžeme slyšet v osmém patře dolu ČSM.
50:27 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 2:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #68 Viktor Pavlík, asistoval #21 Karel Boželník (2:4)
50:27 Po chybě domácích, které vidíme v soutěžích mladších žáků (sleduju balon, ne soupeře) se Opava dostává do vedení o dvě banky.
50:12 V posledních minutách má ze hry více Opava.
47:19 Žwak v souboji jeden proti jednomu nepřekonal brankáře hostů.
43:01 Krajíček v obrovské šanci minul.
41:30 Po kombinaci Kostoláneho a Pavlíka, kteří rozebrali domácí obranu, se blýskl zákrokem Stefan.
39:59 Sušané prohýřili jednogólový náskok z první třetiny, toto bylo způsobeno neposedným míčkem na lopatách většiny hráčů individuálními chybami. I přes otočené skóre je opavský trenér nervózní a nespokojený.
38:48 Hra se trochu uklidnila a oba celky spoléhají na brejky.
33:37 Opava po třetí brance téměř nepůjčila míček Hornosušanům.
32:21 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 2:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #18 Daniel Gebauer, asistoval #7 Oldřich Sova (2:3)
29:09 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #8 Karel Balnar (2:2)
29:09 Hosté rychle odpověděli po chybě obrany domácí Suché
28:57 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Jiří Mráček, asistoval #4 Tomasz Cielecki (2:1)
28:57 Mráček plouživou střelou z poloviny překvapil hostujícího brankáře,kterému míček podjel pod rukou.
28:01 Hra se začína přiostřovat, nicméně ruce sudích zůstávají připaženy.
26:40 Řezáč minul branku a smutně kroutí hlavou.
25:53 Hra plyne bez vážnějších akcí.
23:12 Vyrovnávací gól vlel hostům krev do žil.
20:12 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #12 Tomáš Solný, asistoval #9 Marek Dzierža (1:1)
20:12 Domácí nepohlídali standardku hostí.
19:29 Ke konci třetiny se ke střele dostal Repček V.. Stefan opět v pozoru.
15:27 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Tomasz Cielecki, asistoval #31 Jiří Mráček (1:0)
15:27 Po střele Mráčka se k odraženému míčku dostal Cielecki a nemýlil se.
14:00 Signál domácích z rohu č.7 nevyšel.
13:22 Standartka pro domácí tým, golman připraven.
11:54 Domácí Černý střílí nad.
11:11 Suchá presuje , nutí opavské beky k chybám.
07:43 Rychlý nyní ohrozil domácího brankáře pudkou střelou z poloviny. Stefan střelu pohlídal.
02:30 Jde vidět, že oba týmy chtějí 3 body. Hraje se nahoru dolu.
00:00 Vítám vás u onlinu ze zápasu mezi Horní Suchou a Opavou.