• 51 50:07
    11:5
    (Beneš)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 11:5
branky: 8. Josef Juha, 9. Kryštof Krbec, 9. Michal Kolář, 13. Daniel Cabejšek, 15. Matěj Surák, 19. Matyáš Krebner, 25. Daniel Škoula, 27. Daniel Cabejšek, 31. Patrik Šebek, 33. Josef Juha, 36. Daniel Škoula - 24. Vojtěch Esterka, 27. Martin Fuchsig, 33. Pavel Vítek, 42. Martin Fuchsig, 51. Martin Fuchsig; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Marek Paleček 22 - Marek Netopilík 25; po třetinách: 6:0, 5:3, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích MIchala Jedličky: Po první třetině bylo o vítězi tohoto zápasu rozhodnuto. Ve druhé třetině jsme ještě drželi standard naší hry, ale třetí třetina se už vůbec nepovedla a byli jsme dost vlažní. Děkuji soupeři.
60:00 Nejlepšími hráči Lukáš Netrefa a Vojtěch Esterka
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Kopty: Po měsíci nuceného výpadku tréninků jsme nezachytili první třetinu. V přestávce mezi 1. a 2. třetinou jsme si vyříkali, jakých chyb jsme se dopouštěli, a od 2. třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem Bohemky. Bohužel až moc byl vidět nucený výpadek tréninků. Gratuluji soupeři k vítězství
60:00 Střely v třetině 14:12
55:35 Ústí chvíli v protiútoku, ten končí v ruce Palečka.
53:52 Poslední minuty drží domácí hosty v obraně skoro jak při přesilovce.
53:34 A Netrefovu.
52:40 Brankář vyráží Juhovu střelu.
52:00 Surák se rval o střelu těsně na hranici čáry tak usilovně, že brankář chytnul míček i s jeho čepelí.
51:37 Škoula vedle.
51:27 Surák trefuje břevno.
50:07 GÓL Florbal Ústí! 11:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Martin Fuchsig, asistoval #12 Dominik Beneš (11:5)
50:07 Ústí z rychlého protiútoku stahuje náskok.
47:07 Petrovičova střela vyražena Netopilíkovou helmou.
46:07 Čuda se srazil s jiným hráčem při snaze zpracovat míček ze vzduchu a ze hřiště odchází podpírán.
45:45 Göndör míří nad branku.
41:51 GÓL Florbal Ústí! 11:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Martin Fuchsig, asistoval #55 Lukáš Täuber (11:4)
40:45 Dobisík si troufl na to, aby obešel dva hráče, ale ti ho připravili o míček a měl štěstí, že netrefili bránu.
40:00 Střely v třetině 11:8
39:31 Hosté se snaží v poslední minutě o útok, ale vdomácí je prostě nepouštějí přes půlicí čáru.
38:09 Ústí samo před brankou, ale naštěstí se útočníci zamotali ve vlastní kombinaci.
35:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Daniel Škoula bez asistence (11:3)
35:26 Škoula se přitočil zpoza brány a překvapil brankáře střelou.
33:47 Cabejšek před bránou přestřelil.
32:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #9 Matyáš Krebner (10:3)
32:53 Juha dorazil vyraženou Krebnerovu střelu.
32:37 GÓL Florbal Ústí! 9:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #97 Pavel Vítek bez asistence (9:3)
30:52 Krbec přestřelil a zavěsil až do fotbalové branky za mantinelem.
30:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #10 Josef Juha (9:2)
30:27 Šebek si před bránou počkal na správnou chvíli.
26:40 GÓL Florbal Ústí! 8:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Martin Fuchsig, asistoval #22 Vojtěch Esterka (8:2)
26:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek bez asistence (8:1)
26:24 Cabejšek tentokrát sám před brankářem nezaváhal.
24:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Daniel Škoula, asistoval #17 Matěj Surák (7:1)
24:22 Daniel Škoula vrací úder.
23:49 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #22 Vojtěch Esterka, asistoval #12 Dominik Beneš (6:1)
23:30 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #12 Dominik Beneš.
23:30 Domácí předvedli před bránou totéž, co v minulé třetině soupeř, a Beneš jede nájezd.
22:38 Pour chtěl vystřelit, ale nevšiml si, že zapomněl míček za sebou.
20:45 Juha s Netrefou přepinkali obránce, Juha zkusil zakončit bekhendem.
20:00 Střely v třetině 11:7
18:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #49 Jonáš Janata (6:0)
18:18 Krebner si před bránou pohrál se zdí, kterou soupeř postavil proti rozehrávce, a pak míček propálil skrz ni.
17:39 Šredl střílí, nakonec jen o pár centimetrů vedle.
14:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #41 Daniel Škoula (5:0)
14:12 Škoula zkusil, ale brankář jeho pokus vyrazil, a tak Surák dorazil.
13:00 Petrovič přestřeluje branku.
12:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek, asistoval #7 Patrik Šebek (4:0)
11:05 Juha pálí z Krebnerovy rozehrávky, Netopilík vyráží, aniž by tušil jak.
09:27 Vítek sám před bránou, Palečka nepřekonal.
08:54 Timeout Florbal Ústí
08:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Michal Kolář, asistoval #17 Matěj Surák (3:0)
08:54 Kolář jen doklepl Surákovu nahrávku.
08:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #98 Kryštof Krbec z trestného střílení (2:0)
08:34 Doležal sice nezvládl vystřelit kvůli seknutí, ale domácí z toho vytěžili trestné střílení.
08:10 Cabejšek pálí po zemi vedle branky.
07:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
06:00 A opět vyráží, tentokrát bleskovou dorážku Cabejška.
05:20 Juha se díky dlouhé přihrávce od branky octl sám před brankářem, ten jako zázrakem střelu do růžku chytá...
04:25 Täuber vystřelil, ale trefil bránícího Poura.
01:01 Hra odstartovala v rychlém tempu, domácí už připsali Netopilíkovi v )ústecké bráně několik zákroků.