4:9
    Jaroslav BENDA
    (Mikšovský)

FbC Hradec Králové - ACEMA Sparta Praha 4:9
branky: 25. Marek Zouzal, 45. Johan Liebich, 52. Tomáš Růžek, 59. Jaroslav Benda - 2. Ondřej Hurt, 8. Ondřej Hurt, 11. Lukáš Voves, 20. Lukáš Voves, 24. Daniel Šterbák, 25. Antonín Semerád, 29. Marek Zouzal, 31. Petr Tlapa, 46. Petr Tlapa; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: David Šimeček 25 - Jan Eckhardt 37; po třetinách: 0:4, 1:4, 3:1
59:59 Komentář trenéra hostů: Zápas byl rozhodnutý po dvou třetinách. Ve třetí třetině jsme se soustředili na to, aby nedocházelo k soubojům a my jsme odjeli na vánoce zdraví. Apeluji na Unii, aby nedovolila hrát juniorská utkání v této hale. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme neodehráli vůbec špatné utkání, i když to při pohledu na konečný výsledek tak nevypadá. Bojovný a týmový výkon po celý zápas a předvedená hra za kterou se nemusíme stydět. Musíme zlepšit důraz v předbrankovém prostoru, odkud jsme dnes dostali čtyři branky. Klukům děkujeme za zápas a soupeři gratulujeme k výhře.
59:56 Tutovku hosté neproměnili a tak pravděpodobně desítka dnes nepadne.
58:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Jaroslav Benda, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:9)
58:57 A přeci se domácím podařilo ještě snížit střelou Bendy.
58:21 Pokus domácích o rychlé rozehrání hry ukončil hvizd rozhodčích.
57:31 Timeout ACEMA Sparta Praha
57:03 Konečně změna, šanci domácí zmařili nepřesnou střelou.
56:15 Obraz hry se nemění, bojovné leč nepřesné z obou stran.
53:52 Další pasáž hry s kupou nepřesností na obou stranách bez náznaku šancí.
51:01 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #26 Tomáš Růžek, asistoval #11 Adam Hušek (3:9)
51:01 Tentokrát domácí dokázali zakončit přesně a po chvilce hry v plném počtu skórují.
50:20 Hosté při přesilovce drželi míček v útočném pásmu, ale šanci si nevypracovali.
45:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #25 Petr Tlapa bez asistence (2:9)
45:40 Byl gól nebo břevno ? Rozhodčí řekl gól, tak jsou protesty domácích marné.
44:13 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #22 Johan Liebich, asistoval #26 Tomáš Růžek (2:8)
44:13 Pěknou kombinaci domácí zakončovali do prázdné brány.
41:30 Velkou příležitost domácí nedotáhli do zdárného konce.
38:30 Velkou šanci při přesilovce domácí nevyužili, následný brejk sparťanů dobře vyřešil gólman Šimeček.
36:50 První hezkou kombinační akci domácích likviduje sparťanský brankář bez problémů.
35:50 Pasáž nepřesné hry na obou stranách končí náznakem šance domácích.
33:26 Ošetřování hostujícího brankáře přineslo krátké přerušení hry.
32:50 Domácím se nedaří prosadit se v útočném pásmu, mírný tlak je bez efektu.
30:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #14 Marek Zouzal (1:8)
30:03 Opět jednoduchý protiútok hostí se 2 přihrávkami zakončen přesnou střelou.
28:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #73 Lukáš Kovařík (1:7)
24:26 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:6
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal (1:6)
24:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #66 Antonín Semerád, asistoval #71 Jan Lang (0:6)
23:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #80 Daniel Šterbák, asistoval #93 Ondřej Hurt (0:5)
23:24 Chybu domácího obránce hosté nekompromisně trestají.
21:00 Nadějný protiútok domácích zakončen nedůraznou střelou Součka.
19:12 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Lukáš Voves, asistoval #19 Martin Vachuda (0:4)
19:12 Sotva se vyloučený Vachuda vrátil do hry, podílel se na další brance.
18:30 Velká šance domácích, kteří v přesilovce nedokázali dotlačit do branky míček na čáře.
16:50 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #97 Vít Heger.
16:50 Domácí z brejku dostali míček do branky hostí, bohužel až po odpískání obranného faulu. Nájezd. Vítek Heger neproměnil.
15:30 V této fázi hosté v klidu kontrolují hru.
10:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Lukáš Voves, asistoval #66 Antonín Semerád (0:3)
10:19 Domácí se snaží, ale v útoku jsou neškodní. hosté udělují lekci z produktivity. Střelu Semeráda doráží Voves.
07:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #49 Martin Knutelský (0:2)
07:03 Jednoduchý protiútok hostí zakončen přesnou střelou Ondřeje Hurta.
05:20 Závar před brankou hostí bez gólového efektu.
04:14 Tentokrát trefují horní tyč domácí.
03:06 První šanci domácích likviduje brankář hostí.
01:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #81 David Žďárský (0:1)
01:56 Druhou šanci již hosté proměňují.
00:30 První šance hostů, domácí zachránila horní tyč.