• 57 56:10
    12:7
    ()

Sokol Pardubice - BLACK ANGELS 12:7
branky: 8. Viet Trung Ngo, 14. Martin Štarman, 20. Adam Šmíd, 22. Petr Černý, 23. Jan Savický, 24. Jan Savický, 36. Martin Štarman, 37. Milan Koubek, 38. Petr Černý, 39. Adam Kobr, 47. Adam Kobr, 52. Adam Šmíd - 9. Pavel Bartoš, 12. Lukáš Slabý, 18. Jakub Hromada, 19. Jakub Boček, 42. Filip Rulíšek, 50. Viet Trung Ngo, 57. Jakub Hromada; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Jakub Víšek 12, Martin Zahálka 6 - Karel Čáp 12, Petr Kabelka 6; po třetinách: 3:4, 7:0, 2:3
59:59 Komenář trenéra hostů Jakuba Zalubila: O utkání rozhodla druhá třetina. Během ní jsme zůstali nejen hlavami ještě v šatně během přestávky. I když jsme vyhráli dvě třetiny, tak musím uznat, že Pardubice nás přehráli a zaslouženě vyhráli. Gratulujeme soupeři za férový zápas a divákům za hezkou kulisu.
59:59 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Dnes se nám povedlo přehrát a porazit pražský Chelsea autobus. Po vlažné první třetině jsme začali 100% plnit všechny pokyny, využili jsme poznatky z videa a překlopili jsme utkání na svou stranu. Zcela zaslouženě bereme, pro nás velmi důleži, tři body. Děkujeme pořadatelům z klubu Orel Přelouč za zorganizování výjezdního ukání. Speciální díky pak přeloučskému Leoši Marešovi.
59:59 Nejlepší hráč hostů: Hromada Jakub
59:59 Nejlepší hráč domácích: 77 Štarman Martin
59:59 Sřely na bránu ve třetí třetině domácí 8, hosté 10.
58:16 Trio Savický - Pakosta - Šmíd blízko další brance, chyběli milimetry.
57:22 Nádherná sřela z první, kteoru předvedl Bartoš. Kabelka vyráží.
56:49 V krátkém časové sledu šance na obou stranách, golmani připraveni.
56:10 GÓL BLACK ANGELS! 12:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada z trestného střílení (12:7)
56:10 Fanoušci v přeloučské sportovní hale budou svědky trestného střílení týmu BLACK ANGLES.
55:04 Sledovat kombinace Pardubic je pro oko fanouška jako balzám. Chybí jen další branka.
54:17 Šmíd si prošel celé hřiště, nahrál, ale jeho spoluhráč mu přihrávku nedokázal vrátit.
53:40 Pardubice si teď na své polovině dělají co chtějí, je zřejmě otázka času než uvidíme další gól domácích.
51:16 GÓL Sokol Pardubice! 12:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #99 Dominik Bartoš (12:6)
51:16 Nádherná kombinace Šmíd - Bartoš - Šmíd končí za zády Kabelky.
50:34 Ngo mohl z dorážky přidat další branku, když vystihl rozehrávku Sokolů, ale netrefil.
49:25 GÓL BLACK ANGELS! 11:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #73 Filip Rulíšek (11:6)
48:38 Sokol bohužel předvedl špané sřídání a trest si za to odpyká Adam Šmíd. BLACK ANGLES zkouší hru bez golmana, takže jsme svědky hry 6 na 4.
47:46 Odložené vyloučení, ANGLES na hřišti v šesi.
46:47 GÓL Sokol Pardubice! 11:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #49 Adam Kobr, asistoval #48 Lukáš Prix (11:5)
46:47 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Martin Zahálka družstva Sokol Pardubice
46:47 Kobr pohodlně zvyšuje na rozdíl šesti branek.
46:24 Prix zkouší z půlky, ale netrefuje bránu.
45:30 Sokol udává tempo hry a soupeře k balónku nepouští.
43:26 Koubek se zkoušel vyočit přes tři obránce, o míček ale přišel a v útoku teď ANGLES.
42:44 Černý teď v šanci po přihrávce Žáčka, míček ale ze vzduchu netrefil.
41:38 GÓL BLACK ANGELS! 10:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #77 Radek Fejfar (10:5)
41:38 Rulíšek eď ve zmaku pžr bránou vybojoval a skrotil balónek a procpal ho za záda Víška. Dává tak BLACK ANGLES naději do posdlední třetiny.
40:27 BLACK ANGLES začali v poslední třetině od začátku napadat vytaženě. Nezbývá jim než riskovat.
39:59 Sřely na bránu v druhé třeině domácí 14, hosé 8.
39:40 Nádherný přesun Víška teď zmařil šanci BLACK ANGLES na úpravu skóre.
39:09 Hráči ANGLES se eď snaží prosadit individuálními akcemi, ale ani tento způsob se nezdá jako ten správný.
38:10 Desítka na světelné tabuli Sokolům evidentně nestačí a dál se akivně snaží prosazovat.
38:02 GÓL Sokol Pardubice! 10:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #49 Adam Kobr, asistoval #73 Milan Koubek (10:4)
37:41 GÓL Sokol Pardubice! 9:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #77 Martin Štarman (9:4)
37:41 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Petr Kabelka družstva BLACK ANGELS
37:41 Pardubice eď v zápase jasně dominují. Marin Štarman dnes v neskutečné formě.
36:08 GÓL Sokol Pardubice! 8:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #73 Milan Koubek, asistoval #49 Adam Kobr (8:4)
36:08 Milan Koubek dělá přéloučským fanouškům radost a zvyšuje na rozdíl 4 branek.
35:43 GÓL Sokol Pardubice! 7:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #93 Petr Černý (7:4)
35:43 Štarman po krásné přihrávce od Černého zvyšuje na 7:4.
33:54 Poslední ukání těchto soupeřů proběhlo v listopadu a z výhry 5:3 se radovali BLACK ANGLES. Uviidíme, kdo bude ím šťastnějším v dnešním utkání.
32:59 Štarmanovu nebezpečnou střelu vyráží Čáp maskou mimo hřiště.
32:22 BLACK ANGLES mají problémy se dostat do jakékoli šance, Sokolové k nim přistupují a nenechávají jim ani kousek prostoru.
30:54 Přeloučský odchovanec Koubek teď v řešení s rozhodčím, zřejmě nesouhlasí s jeho vyhodnocením stiuace. :)
29:09 Špatná rozehrávka ANGLES, ze které mohl těžit Pakosta, ale také netrefuje bránu.
28:29 Tvrdé souboje a zákroky, hra se začíná přiosřovat.
27:48 Ze standardky na sředu velkého brankoviště mohl opět skórovat Čejska, ale netrefuje branku.
27:45 Čejka znovu prověřil pozornost Víška, ten připraven. Při střele faulován.
26:32 Pardubice ve velkém tlaku, ale chybí štěstí při finální přihrávce.
25:36 Čejka ve slibné pozici na velkém brankoviši,Víšek připraven.
25:06 Pinčkovi teď sjel balónek při střele a ANGLES se dosávají do protiútoku, který ale zastavuje Bartoš.
24:26 Pardubice eď působí mnohem aktivněji a často se dosávají do slibných šancí.
23:26 Timeout BLACK ANGELS
23:26 GÓL Sokol Pardubice! 6:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #10 Patrik Petr (6:4)
23:26 Šmíd zkoušel přelobovat Čápa backhandem, ale ten stačil střelu vyraszit. K dorážce se dostal Savický a nemýlil se.
22:31 GÓL Sokol Pardubice! 5:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #47 Adam Šmíd (5:4)
22:31 Sokol Pardubice se ujímá vedení dvěma krásnými brankamiČerného a Savického v rozmezí minuty a 2 sekund!
21:33 GÓL Sokol Pardubice! 4:4
21:33 Černý se vyočil od mantinelu a vyrovnává skóre zápasu na 4:4. Pardubice mají více ze hry a využívají svůj tlak.
20:24 Zbyek přesilovky se obešel bez úpravy skóre.
19:59 Střely na bránu domácí 8, hosté 7.
19:42 GÓL Sokol Pardubice! 3:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #37 Přemek Pakosta (3:4)
19:42 Pakosta nahrával na volného Šmída, kerý se střelou po zemi nemýlil. Sokol 3:4 BLACK ANGELS
18:30 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (2:4)
18:30 Angles střílí gól v oslabení! Boček prošel sřčedem hřiště jako nůž máslem a zvyšuje na 4:2.
18:24 Prix fauolován na mantinelu, ponechána výhoda. Dále nesporovní chování dvou dalších hráčů. Uvidíme přesilovou hru Pardubic 4 na 3.
17:07 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada, asistoval #78 Ondřej Panský (2:3)
17:07 Hostující Hromada krásně umísěnou tahanou střelou prostřeluje Víška a zvyšuje na 3:2. Dnes zřejmě uvidíme pořádnou přestřelku.
15:57 Savický ve vyložené šanci netrefuje bránu! Na tribuně to jen zašumělo.
14:33 Krob zasavil přihrávku přii útoku Pardubic 2 na 1.
14:05 Krásná kombinace Petra, Savického a Šmída, bohužel poslední jemnovaný nedokázal balónek z backhandu umísit za záda Čápa.
13:09 GÓL Sokol Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #48 Lukáš Prix (2:2)
13:09 Pardubice dlouho nečekali s vyrovnávacím gólem. Štarman vyrovnává od maninelu na 2:2.
12:32 Opě stejný obrázek hry, Pardubice na balónku, Angles v akivní obraně.
11:56 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #35 Lukáš Slabý (1:2)
11:56 Další vlasní gól dnešního zápasu, Slabý si skopl míček do vlasní branky. BLACK ANGLES se ujímá vedení 2:1.
11:33 Sandardka Angles ve slibné vzdálenosi od Víška zcela nevyužia.
11:17 Sokol převážnou věšinu času na balónku, ale chybí zakončení a sřelba na bránu.
08:54 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Pavel Bartoš, asistoval #86 Adam Bouček (1:1)
08:54 Angels vyrovnávají, Baro´š snižuje po asisenci Boučka a vyrovnává se skóre zápasu.
07:39 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Viet Trung Ngo (1:0)
07:39 Šmíd nahrával z rohu před bránu, ale míček se odrazil od bránícího hráče za záda Čápa a Pardubice vedou 1:0.
06:56 Prix nekompromisně odebírá balónek a rozehrávají opě Pardubice.
06:45 Angels vybojovali faul a rozehrávají z rohu na soupeřově polovině.
05:39 Nebezpečná sřela kapitána Sraky od pravého maninelu, Víšek vyrazil nad sebe, ale k dorážce se nikdo z Angels nedosal.
04:09 Rozehrávka Pardubic z půlky, zakonečná Žáčkem,ale Čáp vyráží.
03:26 První výrazná šance hosů, Víšek kryje.
02:22 Pakosa zkoušel tahanou sřelu překvapi Čápa, ale střela byla zblokována.
01:49 Nělkolik šancí Pardubic, ale hosující golman připraven.
00:01 Jako první vyhrává buly kapián Sokola Per, a Pardubice začínají kombinova podél maninelů.