• 59 58:27
    3:11
    ()

FbC Hradec Králové - itelligence Bulldogs Brno 3:11
branky: 49. Adam Ruprich, 55. Vít Heger, 57. Matyáš Velc - 2. Petr Koláčný, 9. Jan Novotný, 18. Michal Stráský, 23. Jan Novotný, 29. Matěj Hronek, 30. Ondřej Krejčí, 31. Michal Stráský, 35. Michal Stráský, 51. Jan Novotný, 56. Petr Koláčný, 59. Matěj Hronek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 29, David Šimeček 1 - Kryštof Bartek 16, Jakub Flek 4; po třetinách: 0:3, 0:5, 3:3
59:59 Komentář domácích: Konečný výsledek neodpovídá průběhu utkání. Hra byla vyrovnaná, ale rozhodla naše bezzubost v koncovce. Chtěli bychom vyzdvihnout gólmana hostí. Musíme zapracovat na hčj a vše zrychlit, protože to nás brzdí. Chválíme kluky za to, že i za nepříznivého stavu utkání nezabalili a bojovali až do konce. Soupeři děkujeme za utkání. Nás čeká spousty práce!
59:59 Komentář hostů: Dobrá hra s míčkem po celý zápas a obrana nás dnes dovedly k vítězství. První dvě třetiny koncentrovaný výkon. Třetí třetinu se zápas dohrával. Jsem rád, že jsme zapojili všechny hráče. Děkuji za tři body.
59:59 Střely 11:15
58:27 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:11
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #62 Matěj Hronek bez asistence (3:11)
56:30 K dnešnímu utkání přihlíží 35 diváků
56:12 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #97 Vít Heger (3:10)
55:07 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:10
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #43 Ondřej Krejčí (2:10)
54:39 Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil #25 Petr Koláčný.
54:39 Střídání brankáře. Nový brankář #39 David Šimeček družstva FbC Hradec Králové
54:39 P.Koláčný měl výhodu trestného střílení , ale svůj pokus chytil D. Šimeček
54:07 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vít Heger, asistoval #45 Matyáš Velc (2:9)
51:20 Hosté nasadili i druhého brankáře J. Fleka ten hned předvedl skvělý zákrok
50:48 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:9
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #64 Jan Novotný, asistoval #25 Petr Koláčný (1:9)
50:42 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jakub Flek družstva itelligence Bulldogs Brno
48:25 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Adam Ruprich, asistoval #11 Adam Hušek (1:8)
47:08 Hostá v plném počtu
45:49 Ve vlastním oslabení uháněl P. Koláčný na brankáře Hejčla, ale ten skvělým zákrokem zastavil jeho pokus.
39:59 Střely 6:13
39:00 Dvě 100% šance domácích zůstali opět nevyužity
34:25 Timeout FbC Hradec Králové
34:25 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:8
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #61 Vincent Drápal (0:8)
32:45 Brno je jasným pánem na hřišti a Hradec se z toho nemůže vymanit
30:37 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:7
29:23 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #43 Ondřej Krejčí, asistoval #65 Tomáš Kadavý (0:6)
28:06 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #62 Matěj Hronek, asistoval #88 Patrik Fabián (0:5)
27:00 na hřišti se nám přiostřuje v osobních soubojích
22:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #64 Jan Novotný, asistoval #9 Ondřej Lorenc (0:4)
21:40 První přesilovka domácích zůstala nevyužita
20:30 Domácí se snaží využít svojí první přesilovku
19:59 Střely 6:13
18:52 Domácí svojí 100% šanci nevyužili proto je stav utkání 0:3
17:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #77 Matyáš Weinstein (0:3)
01:05 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #65 Tomáš Kadavý (0:1)