0

2

2.

FbC Hradec Králové - Sokol Pardubice 5:6pn
branky: 12. Vít Heger, 13. Tomáš Kučera, 13. Tomáš Matoulek, 18. Johan Liebich, 34. Matyáš Velc - 5. Jan Kulhavý, 11. David Žáček, 24. David Žáček, 31. David Žáček, 48. Jan Savický, N Patrik Petr; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 158; zásahy brankářů: David Šimeček 26 - Jakub Víšek 16; po třetinách: 4:2, 1:2, 0:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #45 Matyáš Velc , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #10 Patrik Petr a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #97 Vít Heger , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #58 Jan Savický a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Komentář trenéra domácích Jakub Černý: Dnes jsme předvedli koncentrovaný výkon.Velmi nás těší týmový duch a pozitivní motivace během celého utkání.Myslím, že po bodu si oba týmy rozdělily zcela zaslouženě. Nájezdy jsou už loterie. Děkujeme fanouškům za podporu po dobu utkání.
64:59 Komentář trenéra hostů Milana Randy: Naprosto zbytečná ztráta bodu. Soupeř využil z minima maximum. Mrzí mě neproměněné tutovky a zbytečné čtyři obdržené branky v první třetině. Výhra se ale počítá a jsem rád, že tabulkou stále stoupáme výš.
59:59 Střely ve 3.třetině Hradec Králové 4,Pardubice 8
59:59 Bod zůstává doma! FbC překvapilo Pardubického soka a ukradlo mu bod. V prodloužení a případných samostatných nájezdech uvidíme rozuzlení o bonusový bod.
59:55 Timeout Sokol Pardubice
59:14 Poslední vteřinky utkání a Pardubice svírají svého soka
57:56 Žáček útočil na čvrtý zásah, těsně mimo
57:17 Tempo hry je stále na vysoké úrovni, oba týmy chtějí získat bodíky
56:06 Světlík se prodíral do útoku, jeho pokus kryje Víšek.Výsledek je stále otevřen
54:14 Hra se přiostřuje, ale rozhodčí zůstavají v poklidu,florbalisti nejsou taky žádné baletky!
53:42 Šimeček zklidnil jedovku Štarmana
51:08 Oba týmy se nevzdávají a bojují ze všech sil o body
49:10 Souček to zkoušel výběhem z rohu,proti němu ale stála hráz čtyř Pardubických
47:41 GÓL Sokol Pardubice! 5:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #47 Adam Šmíd (5:5)
47:41 A je vyrovnáno! Pardubice ukazují velmi kvalitní přesilovou hru, kterou opět využívají ve svůj prospěch! Savický zůstal nepokryt u pravé tyče Šimečka a vyrovnává na 5:5
47:20 Mikšovský dostal nepříjemně loktem do obličeje a je již ošetřován
46:10 Pardubice mají významnou šanci vyrovnat skóre za katr putoval domácí Velc za sekání a hosté si zahrají přesilovku
44:32 Šimeček v dvou krásných zákrocích drží hradecké naděje na úspěch!
42:48 Třetí třetina začala opět velmi aktivně z pohledu obou týmů, ta FbC netrefil odkrytou branku Světlík, Koubek se k odraženému míčku na druhé straně nedostal
39:59 Střely ve druhé třetině - Hradec Králové 6 , Pardubice 10
38:08 Divočejší pasáž hry je k vidění v Třebši! Přečíslení na obou stranách kryjí jistí gólmani!
35:10 Pardubice se tlačí do útoku a svírají domácí na jejich vlastní polovině, gólovou šanci ale jejich snažení zatím nepřináší
33:03 Nádherná florbalová akce naopak v podání Hradce Králové! Na jeden dotyk předvedli domácí akci, když Heger sklepával od mantinelu na střed, kde Velc backhandem propasíroval míček až za Víška! Hala bouří!
33:02 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #97 Vít Heger (5:4)
32:10 V Třebši jedemeopět od nuly a hra tomu odpovídá na obou stranách se přitvrzuje a oba celky chtějí zvrátit skóre na svoji stranu
30:57 GÓL Sokol Pardubice! 4:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #58 Jan Savický (4:4)
30:57 Nádherná akce hostujícího když při přesilové hře sehráli svoji kombinaci na výbornou a Žáček uzavírá hattrick!
30:04 Šimeček měl nyní víc šancí než rozumu, když nebezpečná střela z dálky mu proplula mezi nohama ku štěstí domácích proplula přes malé brankoviště mimo tři tyče
29:00 Koubek se svým pokusem mezi tři tyče nevešel
28:03 Drobného zaváhání v rozehrávce hostujících nevyužil kapitán Černý, hrozbu uhasil Šmíd
25:45 Vysoká návštěva v Třebešské hale divoce povzbuzuje florbalisty, ve vzduchu visí branka!
25:04 Oba týmy hrají v plném počtu
23:15 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #35 Lukáš Slabý (4:3)
23:15 Souhra Slabého s Žáčkem končí snížením na 3:4! Nutno podotknou že Pardubičtí působí aktivnějším dojmem než domácí borci
23:04 Slovní roztržka v rohu mezi Růžkem a Šmídem nemohl skončit jinak než oboustranným vyloučením,hra pokračuje ve čtyřech mužích na obou stranách
22:46 A další vynikající blok domácích borců v akci Heger
22:17 Liebich v dobrém bloku proti střele Kulhavého
20:25 Pardubice se postupně dostávají do útoku, jejich pokus ale zmařil dobrým obranným blokem Liebich,který vysunul do úniku Černého,Víšek ale na svém místě
19:59 Střely v 1.třetině Hradec Králové 9,Pardubice 12
19:58 Velmi aktivní první třetina tohoto derby! Domácí tým již prohrával o dvě branky z hole Kulhavého a Žáčka, dobrým pohybem otočil vývoj zápasu, když přesilovou hru využil Vítek Heger, k němu se přidal Tomáš Kučera a Tomáš Matoulek. Definitivní tečku za vývojem první třetiny uzavřel Johan Liebich.
19:27 Šimeček drží dvoubrankový náskok svého týmu, když dvěma dobrými zákroky vychytal hostující borce
17:53 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #22 Johan Liebich, asistoval #45 Matyáš Velc (4:2)
17:53 Domácí tým hraje velmi aktivně a aktivita se vyplácí! Dalekonosnou střelu Liebicha Víšek neudržel a ku radosti hlasitého publika FbC Navyšuje náskok!
12:36 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Tomáš Matoulek, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:2)
12:12 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Tomáš Kučera bez asistence (2:2)
11:22 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vít Heger, asistoval #11 Adam Hušek (1:2)
10:26 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #56 Matěj Mikšovský.
10:07 GÓL Sokol Pardubice! 0:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (0:2)
04:54 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #25 Jan Kulhavý, asistoval #77 Martin Štarman (0:1)
03:00 Domácí přitlačili soupeře, bohužel však bez efektu
01:00 Hra velmi vyrovnaná