10:6
    Jan HAUSMANN
    (Straka)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 10:6
branky: 14. Jan Vacenovský, 17. Michal Strnad, 26. Jan Vacenovský, 30. Michal Strnad, 38. Martin Řezáč, 49. Tadeáš Daněk, 51. Daniel Eremiáš, 56. Daniel Maxa, 57. Martin Řezáč, 58. Filip Pletka - 19. Štěpán Čejka, 21. Andrej Svatoš, 34. Filip Rulíšek, 42. Andrej Svatoš, 50. Adam Bouček, 59. Jan Hausmann; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Daniel Műck 39 - Martin Nouza 37; po třetinách: 2:1, 3:2, 5:3
60:00 Střely celkem: Chodov - 46 / BA - 45
60:00 Střely za 3.třetinu: Chodov - 19 / BA - 15
60:00 Komentář trenéra domácích pana Třešňáka: Dnes nas první dvě tretiny extrémně trápilo proměňování šancí. Ve třetí třetině jsme se v této činnosti zlepšili a definitivně zlomili zapas na naši stranu. Jsem rad ze kluci nepanikarili a trpělivou hrou dovedli zapas do vítězného konce. Dekuji soupeři a přeji mu hodně štěstí ve dalsich zápasech.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Zalubila: Další zápas, který jsme nezvládli v hlavách. První dvě třetiny jsme byli vyrovnaným, ne-li lepším týmem. Bohužel ale třetí třetinu jsme nezvládli a opět nezískali ani bod. Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Nejlepšími hráči jsou z Chodova: Daniel Maxa z BA: Andrej Svatoš
60:00 Střely celkem: Chodovští:46 BA:45
59:50 Více se toho už dnes nestane.
58:35 GÓL BLACK ANGELS! 10:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Jan Hausmann, asistoval #11 Tomáš Straka (10:6)
58:35 Musím říct, že za dnešní výkon si Honza Hausman gól zasloužil.
58:15 BA se pořád snaží. A není se čemu divit, protože zápas měli rozehraný dobře.
57:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Filip Pletka, asistoval #43 Jan Vacenovský (10:5)
56:25 Timeout BLACK ANGELS
56:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #4 Daniel Maxa (9:5)
55:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #27 Martin Řezáč (8:5)
50:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #4 Daniel Maxa (7:5)
50:29 Dan Maxa ukázal svoje kvality. Vybojoval balónek na půlce soupeře a předložil Eremiášovi, který už neměl těžkou práci.
49:12 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #17 Viet Trung Ngo (6:5)
49:12 Představte si ideální střelu. Tak zhruba takovou zde mohli diváci vidět v podání Adama Boučka.
48:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #15 Tadeáš Daněk, asistoval #4 Daniel Maxa (6:4)
47:23 Všichni se vztekají na všechny. Jestli to takhle půjde dál, tak tu uvidíme zápas řeckořímský.
46:30 Oba týmy tápou a hledají recept na soupeřovu obranu.
45:40 Hra se velmi přiostřuje. Emoce v tom hrají svou roli.
43:20 Chodovský Plaček se pokusil o bekhend ze vzduchu. Nápad dobrý, ale provedení pokulhávalo.
42:00 Internet i 3. třetina jsou v plném proudu.
41:54 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Andrej Svatoš, asistoval #19 Štěpán Čejka (5:4)
40:00 Střely za 2.třetinu: Chodov - 15 / BA - 13
37:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč bez asistence (5:3)
33:29 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #17 Viet Trung Ngo (4:3)
33:29 BA využívají přesilovou hru exkluzivní střelou.
33:00 Stejně jako Chodov má problémy s BA, tak já stále řeším problémy se stabilitou internetového připojení.
29:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #11 Jan Běloch (4:2)
25:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jan Vacenovský, asistoval #4 Daniel Maxa (3:2)
25:20 Běloch teď nádherně proběhl po lajně a po jeho střele jsme mohli slyšet zvonit břevno.
24:20 BA teď uklidňují hru.
23:40 Hraje se nahoru-dolu. Zatím bez branek.
20:07 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Andrej Svatoš, asistoval #29 Jakub Hromada (2:2)
20:07 Sám jsem nezaregistroval, jak tento gól padl.
20:00 Na hřišti se o přestávce objevil Honza Novotný, který dnes slaví 18. narozeniny. Tímto bych ti chtěl popřát všechno nejlepší a hodně štěstí při hře.
20:00 Střely za 1. třetinu. Chodovští: 12 BA: 17
19:40 Vacenvského pokus z 2m před bránou skončil hodně daleko od haly. Tipoval bych Říčany.
18:36 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #78 Ondřej Panský (2:1)
18:36 Výtečná kombinace Black Angels zakončená bekhedovým plácnutím na bránu je úspěná.
17:50 Internetové připojení vypadá slibně. Hra Chodova zatím také.
16:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
16:11 Omlouvám se za prodlevu, ale internet tu moc nefunguje. Pokusím se s tím něco udělat o přestávce.
13:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
13:45 Vacenovský dokázal zkrotit balónek a prosadil se na bližší tyčku.
12:30 Samé ztráty a nepřesnosti. Nejspíš to tu opravdu skáče.
09:00 'Hrozně to skáče' ozývá se z obou střídaček.
08:00 Baseballový úder Sklenáře, který minul branku tak o 10cm, ukončil chodovský tlak.
05:50 Pletka se toho nebál, protáhl se na střed a zakončil. Gól z toho ale nebyl.
03:56 Skvělou individuální akci předvedl Ngo. Proběhl celé hřiště, ale ztroskotal na Muckovi.
02:30 První zákrok Mucka v tomto zápase úspěšný.
01:00 Sklenář si počínal mazácky proti napadání hostů.
00:01 Úvodní buly pro Black Angels.