11:2
    František KOSAŘ
    (Větrovský)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - itelligence Bulldogs Brno 11:2
branky: 11. Daniel Maxa, 18. Martin Řezáč, 31. Filip Pletka, 39. Jan Vacenovský, 40. Daniel Maxa, 42. Daniel Maxa, 47. Jan Větrovský, 57. Jan Vacenovský, 58. Filip Kříž, 58. Filip Pletka, 60. František Kosař - 28. Patrik Fabián, 54. Dominik Sláma; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniel Műck 31 - Kryštof Bartek 43; po třetinách: 2:0, 3:1, 6:1
60:00 Počet střel za celé utkání: Chodov - 53 / Brno - 33
60:00 Komentář trenéra domácích pana Tomáše Třešňáka: Dneska jsme odehráli super zápas. Celé utkání jsme hráli trpělivě a proměňovali jsme šance. Díky klukům za předvedený výkon, máme na co navazovat. Díky soupeři a šťastnou cestu domů.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Chodov - 14 / Brno - 7
60:00 Hodnocení trenéra hostů pana Kohůta: Děkuji soupeři za zápas.
59:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 František Kosař, asistoval #8 Jan Větrovský (11:2)
59:17 A máme tu další branku, ale dávno dávno už je rozhodnuto.
59:00 Probíhá poslední minuta a Chodov kontroluje výsledek, Brno k ničemu nepouští.
57:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Filip Pletka bez asistence (10:2)
57:39 Ani nestíhám zapisovat, po skvělé akci Strnada zakončoval do prázdné Kříž a následně z buly zavěsil Pletka.
57:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Filip Kříž, asistoval #99 Michal Strnad (9:2)
56:51 Timeout itelligence Bulldogs Brno
56:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jan Vacenovský bez asistence (8:2)
56:51 Napadání se vyplatilo a Vacenovský urval osmou branku Chodova.
56:21 Chodov se i přes početní nevýhodu snaží napadat. Velmi sympatické.
56:03 Fabián vysoce nad a Bartek se proběhl tam a zase zpátky.
55:25 A opět tu máme přesilovku šest na pět. Brno nyní kontroluje hru.
54:45 Bartek je zpět v bráně.
54:10 Brno v šesti a Koláčný nyní skvěle zastoupil golmana.
53:33 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 7:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #5 Michal Pešák (7:2)
53:33 Pešák přidává svou druhou asistenci a Sláma zakončuje do prázdné. Nadechne se ještě Brno k většímu tlaku?
52:05 Druhý Novotný dnes hraje s lehkostí a nabízí spoluhráčům skvělé kousky.
51:20 Chodov hraje v plných.
50:59 Brnu zbývá minuta a opět kombinuje.
50:55 Brno se nadechuje k poslední šanci, zbývá 25 sekund.
50:05 Brněnští nyní kombinují, ale je z toho jen střela nad.
49:20 Nyní to už Novotnému nevyšlo a půjde se zchladit.
48:40 Novotný je ve svém živlu a posílá protihráče k ledu.
48:05 Na hřišti poprvé Kulík. Konečně se diváci dočkali.
47:01 Sklenář je skutečný srdcař a obětavě se vložil do brněnské střely.
46:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Jan Větrovský bez asistence (7:1)
46:25 Větrovský domrcasil loptu do brány a Bartek kapituluje.
44:54 Brno hraje v plném počtu.
44:39 Chodov kombinuje a Bartek nyní vyšvihl svůj zatím nejlepší zákrok. Nádhera!
42:54 Končitík nyní nevybíravým zákrokem posílá Brno opět do oslabení.
41:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #77 Daniel Eremiáš (6:1)
41:38 Maxa opět vsítil po krásné přihrávce od Eremiáše.
40:59 Koláčný odkulhal za mantinel, ale vypadá, že bude v pořádku. Chodovu se nedaří dostal míček pod kontrolu.
40:00 Neurazilo a už je tady, ale za zdržování hry budou hrát ve čtyrech.
40:00 Brno se asi urazilo a zatím nedorazilo.
40:00 Druhá třetina nám nabídla o něco méně střel, ale více branek. Za pár okamžiků odstartuje závěrečná dvacetiminutovka.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Chodov - 21 / Brno - 9
39:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #87 Jakub Sklenář (5:1)
39:56 Sklenář ještě stihl najít Maxu, který vymetl pravý růžek.
38:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jan Vacenovský, asistoval #11 Jan Běloch (4:1)
38:29 Vacenovský neomylně a je to o tři.
35:35 Nyní to bylo dva na jednoho, ale Vacenovský musel pod tlakem střílet a Bartka nepřekonal.
34:22 Brno ukazuje, že disponuje skvělou obranou a nedovolilo Chodovu nic vymyslet.
33:13 Čerstvě plnoletý Novotný nyní šťouchnul skvělou příhru na Řezáče. Adresát však mimo.
30:59 Muck působí jistě a vyráží další střelu. Na druhé straně Bartek také předvedl solidní zákrok.
30:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Filip Pletka, asistoval #97 Šimon Doubek (3:1)
30:10 Doubek vybídl Pletku, aby míček zametl do klece. Ten nabídku přijal a prostřelil Bartka mezi betony.
29:49 Doubek rovněž nad.
28:48 Daněk se pokusil rychle odpovědět, ale minul. Poté si prohrábl svou kštici a odešel střídat.
27:48 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #88 Patrik Fabián, asistoval #5 Michal Pešák (2:1)
27:48 Fabián nyní napřáhl téměř z poloviny a podrobné teči před brankou byl Muck bezmocný. Brno tak snižuje a zápas jede dál.
26:50 Koláčnému se nyní nepodařilo obtočit kolem Daňka, ale Brno zůstává u míčku.
25:30 Brno nyní mělo dvě standartky po sobě a získalo pár yardů.
24:46 Diviš nyní vypíchl příhru Brna a získal tak míček pro svůj mančaft.
24:11 Skvělá akce buldoků, ale Novotný byl proti.
23:11 Druhá chodovská lajna nyní byla na ploše velmi dlouho a kouč domácích již dává pokyn k vystřídání.
21:11 Fantastický zákrok Bartka, druhá třetina začala s velkým stylem.
20:00 Už byl slyšet hvizd a hráči se řadí u středového kruhu.
20:00 První třetina nám nabídla dvě branky a nespočet šancí. Nyní máme pauzu, tak si dejte párek či něco k pití a za šest minut opět zde.
20:00 Střely za první třetinu: Chodov - 18 / Brno - 17
19:16 Dagmar Strnadová již hlásí poslední minutu první třetiny a přišel čas na poslední ťukec.
17:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #99 Michal Strnad (2:0)
17:52 To byla lambáda! Strnad nejdříve vyplaval ze své poloviny na poslal přesnou skákavou přihrávku Řezáčovi, který zakončil přesně.
15:55 Novotný uklidnil situaci a zametl míček mimo palubovku.
14:38 Utkání je zatím nahoru dolu a hra je vyrovnaná.
13:33 Chodov tlačí a výsledek byla Eremiášova střela, která lízla konstrukci.
12:18 A nyní učebnicový zákrok Mucka, který tak drží svůj tým nad vodou.
10:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #43 Jan Vacenovský (1:0)
10:11 Diváci jsou jako u vytržení když Vacenovský našel Maxu a ten do prázdné branky doťuknul míček.
08:29 Novotného dělovka vyhořela na Bartkovi.
07:46 Muck má svůj den a předvádí další zákrok, Bartek na druhé straně taktéž má co dělat.
06:20 Slibný pokus Plačka skončil mimo svatyň Bartka.
06:10 Hráči Brna ještě lamentují a Chodov může rozehrát.
05:25 Muck opět neomylný.
04:45 Pokus Bělocha z voleje mimo...
04:15 Fantastický Muck a jeho první zákrok!
03:01 Pletka nyní poprvé prověřil Bartka, ten bez chybičky.
02:12 Větrovský neomylně na středu vypíchl soupeři šanci.
00:00 Buly vyhrálo Brno a nyní šolíchá na útočné třetině.
00:00 Hráči se již řadí v tunelu, všech 17 diváků ani nedutá.
00:00 Většina chodovských již zmizela do kabiny a za necelých deset minut utkání započne.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u klání mezi chodovskými a brněnskými borci. Hráči se pomalu začínají připravovat a hala se pomalu začíná plnit. Zatím jsem napočítal celých devět diváků!