• 60 59:46
    15:6
    (Juha)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - itelligence Bulldogs Brno 15:6
branky: 2. Michal Kolář, 4. Matěj Petrović, 7. Tomáš Gärtner, 9. Patrik Šebek, 12. Matěj Petrović, 16. Tomáš Gärtner, 37. Lukáš Netrefa, 38. Josef Juha, 40. Lukáš Netrefa, 45. Martin Doležal, 49. Matěj Petrović, 54. Matěj Petrović, 54. Tomáš Gärtner, 59. Jan Dobisík, 60. Lukáš Netrefa - 23. Tomáš Kadavý, 24. Lukáš Kvapil, 25. Patrik Fabián, 29. Jan Novotný, 33. Jan Novotný, 49. Lukáš Kvapil; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 25 - Kryštof Bartek 3, Patrik Šottl 17; po třetinách: 6:0, 3:5, 6:1
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Krbce: Pochvala za první třetinu, kdy jsme byli jasně lepší a soupeře jsme k ničemu nepustili. Ovšem pak se projevila opět naše nedůslednost a prvních 10 min. první třetiny jsme prohráli 0:5. Musela přijít slovní pobídka a pak se naše hra zázračně zlepšila a dovedli jsme zápas k vítězství. Nicméně chválím soupeře zato že zápas za stavu 6:0 neodevzdal. Děkuji všem za zápas.
60:00 Komentáře trenérů : Hosté Kyzlink David: Prospaná první třetina, poté jsme se snažili důstojně dohrát utkání . Kdyby jsme hráli celý zápas jako druhou třetinu mohl být výsledek vyrovnanější .
60:00 Střely v poslední třetině 14:9 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí 8 Dobisík Jan a za hosty 28 Šottl Patrik
59:58 Závěr ze Strany hostů nebyl úplně ideální
59:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 15:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #10 Josef Juha (15:6)
58:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 14:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #8 Jan Dobisík z trestného střílení (14:6)
57:21 Kvapil Lukáš - brankaře nepřekvapil , v samostatném úniku , nikdo z domácích mu cestu nekřížil, ale Ondra Kratěk ukázal pevné nervy
56:23 Hezká myšlenka Brna , ale opět míček končí mimo nebezpečí domácí branky
55:46 Moc pěkná akce Netrefa Juha
54:46 Sláma Dominik v ukázkovém výběhu , ale míček míjí branku domácích
53:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 13:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #6 Tomáš Gärtner, asistoval #7 Patrik Šebek (13:6)
53:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #85 Matěj Petrović, asistoval #15 Lukáš Netrefa (12:6)
53:09 Nedáš - dostaneš
52:49 Ani Oliver Gold nezužitkoval svou šanci
51:44 Jan Novotný promarnil svou šanci na vstřelení branky
51:00 Bohemians předvedla několik pěkných kombinací , však koncovka se nezadařila
50:13 Brno teď naprosto zbytečně fauluje a dohrává souboje
49:08 hra se nám přelévá z jedné strany na druhou
48:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 11:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Lukáš Kvapil, asistoval #64 Jan Novotný (11:6)
48:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #85 Matěj Petrović, asistoval #10 Josef Juha (11:5)
47:00 super postřech na středu Dana Gärtnera , zabránil tak úniku na naší bránu
45:56 Brno teď zaujalo pozici před brankou domácích a zahájilo palbu
44:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #44 Martin Doležal, asistoval #7 Patrik Šebek (10:5)
44:17 Nádherná akce celé pětky domácích ale gólman skvěle zakročil
43:18 Na druhé straně promarnil šanci Matěj Petrovič
41:48 Michal Pešák promarnil šanci a netrefil odkrytou bránu domácích , pouze orazil tyčku
40:46 Ondra Kratěk a první zákrok v této třetině
40:12 Třetí třetina zahájena, co nás asi čeká ??
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině : domácí 8 a hosté 14
39:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #12 Daniel Cabejšek (9:5)
39:29 Lukáš Netrefa potrestal Brno za nedovolený zákrok
37:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #85 Matěj Petrović (8:5)
37:30 další branka jako přes kopírák
36:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #7 Patrik Šebek (7:5)
36:20 snaha a urputnost slaví úspěch
34:50 Skvělá střela Brna a ještě lepší zákrok gólmana domácích
34:24 Domácím se pro tuto třetinu zatím nedaří vůbec nic
32:25 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #64 Jan Novotný, asistoval #84 Dominik Sláma (6:5)
32:25 Ano a brněnská eufórie pokračuje a Brno již se přiblížilo na rozdíl jediné branky
31:48 Sledujeme úplně jiný zápas než v první třetině
30:29 Hezký zákrok Lukáše Netrefy
30:00 Domácí zatím nedokáží najít recept na rozjeté Brno
28:38 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #64 Jan Novotný, asistoval #62 Matěj Hronek (6:4)
27:39 Brno opravdu od základu změnilo přístup a tentokrát to budou domácí, kteří by se měli pomalu začít probouzet
26:26 domácí usazeni v pásmu hostí, hosté čekají na jejich chybu a vyplatilo se .
24:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #88 Patrik Fabián bez asistence (6:3)
24:53 obrana domácích nefunguje úplně jak by měla a svému gólmanovi ve druhé třetině moc nepomáhá
24:49 tempo se nám zvyšuje a Ondra Kratěk předvedl dva super zákroky
23:40 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:2
22:22 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Tomáš Kadavý, asistoval #51 Oliver Gold (6:1)
22:22 A Brno poprvé skóruje
20:32 Druhá třetina nám běží , ale zatím beze změn
20:00 Střely na bránu v první třetině domácí 13 a hosté 8
15:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:0
15:00 Ještě pět minut do konce první půle , snad se trenérům Brna podaří nějak zvednout své svěřence
12:53 Domácí neúnavně ohrožují branku hostí, pálí jednu střelu za druhou, Brno působí odevzdaně a zakřiknutě
11:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
11:08 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Patrik Šottl družstva itelligence Bulldogs Brno
11:08 Další branku přidávají domácí
09:53 Daniel Škoula netrefuje odkrytou bránu
08:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #15 Lukáš Netrefa (4:0)
07:42 Perfektní obraný zákrok předvedl brněnský Oliver Gold
06:07 Krásný průnik teď předvedl Tomáš Gärtner a zaslouženě přidal další branku na konto domácích
06:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #6 Tomáš Gärtner bez asistence (3:0)
05:24 Brněnský Lukáš Michálek vyslal kousavou střelu , bohužel pro Brno byla zblokována
03:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
03:13 Domácí usazeni v pásmu hostí
02:29 Brno zahrozilo i v oslabení gólman domácích musel na dvakrát zasahovat
01:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Michal Kolář, asistoval #21 Jakub Buršík (1:0)
00:56 Domácí již několikrát prověřili gólmana hostů
00:01 úvodní bule vhozena a jdeme nato
00:00 Dobré odpoledne vítáme Vás u sledování 21 kola G2 ligy , v dnešním zápase svedou boj o tři body junioři domácího týmu FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a junioři z týmu Itelligence Bulldogs Brno.