12:5
    Václav VAVRUŠKA
    (Semerád)

Florbal Ústí - BLACK ANGELS 12:5
branky: 3. Josef Novák, 17. Martin Fuchsig, 17. Lukáš Täuber, 32. Lukáš Täuber, 32. Lukáš Täuber, 36. Josef Novák, 42. Vojtěch Semerád, 50. Adam Stibor, 52. Mikuláš Krbec, 56. Adam Stibor, 57. Vojtěch Semerád, 60. Václav Vavruška - 11. Jakub Hromada, 24. Filip Rulíšek, 34. Jakub Boček, 44. Tomáš Straka, 51. Filip Rulíšek; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 0:0; využití: 3:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Karel Kvapil 11 - Martin Nouza 20; po třetinách: 3:1, 3:2, 6:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích p. Stummera: Jsme rádi, že jsme alespoň ve třetí třetině ukázali svou sílu po vlažném výkonu v prvních dvou třetinách. Na tomhle musíme zapracovat. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
59:59 Vyjádření trenéra hostí p. Pavlíka: V první třetině jsme byli ještě v Praze. Ve druhé třetině jsme dostali soupeře pod tlak a v konečném zúčtování rozhodla branka na 5:3 pro domácí. Ve třetí třetině nám došly síly a nakonec si odvážíme do Prahy krutý výsledek. Čeká nás mnoho práce. Děkujeme za zápas.
59:38 GÓL Florbal Ústí! 12:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #19 Vojtěch Semerád (12:5)
59:38 Vavruška pojišťuje dnešní vítězství domácích.
58:00 Začínají poslední dvě minuty zápasu.
56:24 GÓL Florbal Ústí! 11:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #91 Miroslav Fořt (11:5)
55:42 GÓL Florbal Ústí! 10:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Adam Stibor, asistoval #53 Dominik Beneš (10:5)
55:42 Po rychlém přečíslení se prosazuje opět Adam Stibor.
54:53 Ústecká defenziva zatím odolává pražanům v šesti.
53:56 Hosté to zkoušejí v šesti.
53:51 Timeout BLACK ANGELS
53:35 Míček stále ve spárech Black Angels.
53:03 Hosté drží Ústecké v tlaku, zatím ovšem bez výsledku.
51:49 GÓL Florbal Ústí! 9:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #16 Josef Novák (9:5)
51:49 Koš se vstřelenými góly se zřejmě ještě nedosypal a Krbec zvyšuje na 9:5.
50:03 GÓL BLACK ANGELS! 8:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #31 Petr Krob (8:5)
50:03 Hořkou odpověď na Stiborův přesilovkový gól zorganizoval Krob a Zakončil Rulíšek.
49:18 GÓL Florbal Ústí! 8:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Adam Stibor, asistoval #89 Mikuláš Krbec (8:4)
49:18 V přesilovce se trefuje Stibor po další přihrávce Krbce. Hosté ale nehodlají složit zbraně a vrhli se opět do útoku.
48:17 Domácí nyní zkouší v přesilovce zvýšit a zároveň pojistit dnešní výsledek.
47:02 Domácí ale nechtějí pustit Blaky k ničemu, začíná boj o výsledek.
45:11 Hosté začínají přitvrzovat na hře a jejich couch prahne po snížení stavu.
44:41 Hosté se opět dostávají do šance ale z útoku těží pouze volný úder z rohu.
43:53 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #11 Tomáš Straka, asistoval #71 Jakub Boček (7:4)
43:53 Domácí zasahují do kombinace domácích a snižují na 7:4.
42:08 Ústí nepustilo pražský tým ke střele a stále si drží kontrolu na míčku.
41:36 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #89 Mikuláš Krbec (7:3)
41:36 Domácí proměňují přesilovku po další pěkné akci, tentokrát v podání Krbce a Semeráda.
40:50 Domácí zatím drží míček pod svými ústeckými křidly.
39:43 Po ukončení přesilovky hostů prakticky ihned následuje trest i na druhé straně.
37:50 Domácí zatím bezchybní při oslabení.
35:25 Miroslav Fořt leží na zemi po zásahu jednoho z hostů. Fořt se ale na hostujícího útočníka nakonec přátelsky pousmál a hráč hostů úsměv opětoval. Naštěstí se tedy hra nijak nehrotí.
35:01 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #89 Mikuláš Krbec (6:3)
35:01 Po krásné výměně Krbce a Novákem se stav zápasu mění na 6:3.
33:52 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #11 Tomáš Straka (5:3)
33:52 Při přečíslení se trefuje hostující Boček.
31:43 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Täuber, asistoval #89 Mikuláš Krbec (5:2)
31:43 Tauber během jedné minuty 2x provětral síť Nouzy, Zvyšuje na 5:2.
31:04 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Täuber, asistoval #19 Vojtěch Semerád (4:2)
31:04 Tauber proměňuje ústeckou první přesilovku.
29:20 Po prudkém souboji na mantinelu se bude vylučovat na straně hostů.
28:24 Po rozehrávce hostů se hra inhed přelila na stranu hostů a momentálně zápasí s velkým tlakem
26:48 Rulíšek trefuje v obrovské šanci pouze Kvapila.
26:06 Střela Boučka těsně nad Kvapilovu bránu. Rozehrávají tedy domácí.
25:22 Neuznaná branka na hostující polovině. Vavruška trefil vysokou holí a zároveň v brankovišti.
23:44 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (3:2)
23:44 Novák prohání obránce jako kočka myši.
22:33 Hosté již delší dobu drží balon.
22:04 Po dlouhé, křížné přihrávce Novák netrefuje.
20:10 Hned v úvodu promarňují svoje šance oba týmy z posobějdoucích brejků na obou stranách.
19:19 Krob se dostává k nádherné střele směřující do růžku. Kvapil ovšem s jistotou lape.
18:32 Fuchsig střílí a trefuje Kroba do slabin.
18:05 Hra se obrací a v útočném pásmu tentokrát rozehrávají hosté.
16:46 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Täuber, asistoval #30 Vojtěch Esterka (3:1)
16:46 Tauber se trefuje po dlouhém výběhu téměř z poloviny hřiště.
16:12 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Martin Fuchsig, asistoval #10 Václav Vavruška (2:1)
16:12 Martin Fuchsig se trefuje z dorážky po střele Vavrušky.
14:12 Domácí rozehrávají v útočném pásmu a po nacvičeném signále trefuje Semerád tyčku.
13:30 Po sporném okamžiku se v hale rozléhá křik fanoušků vůči rozhodčím
12:17 Ngo z vytočení střílí ale míček trefil pouye hůl obránce.
10:40 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:1)
10:40 Hosté proměňují přesilovku po několika přihrávkách prudkou střelou do vinglu.
10:00 Vojta Esterka zabránil střele, bohužel pro domácí nepovoleným způsobem.
09:02 Hra se uklidnila a domácí zakládají útok.
08:56 Timeout Florbal Ústí
07:44 Semerád po kombinaci s Krbcem trefuje pouze Nouzu.
06:48 Beneš čistě zachránil rodící se přečíslení vůči brance domácích.
05:37 Hosté ve velké šanci, střelu ovšem zblokoval Stibor.
04:31 Blaci v přesilové hře zatím nedokázali vyzrát na Kvapila.
02:16 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák bez asistence (1:0)
02:16 Novák po dlouhém výběhu a následné střele boduje.
01:59 Útok domácích zastaven, rozehrávají hosté.
01:17 Čejka v šanci Vavruška zablokoval.
00:01 Úvodní bule se zmocnili domácí.
00:00 Vítejte při čtvrtečním večeru u sledování zápasu mezi domácími Florbal Ústí a hostujícím týmem Black Angels. Oba týmy prokazují již při rozcvičce tempo hodné nejvyšší juniorské soutěži. Dnes večer se tedy rozhodně máme na co těšit.