7:6
    Jan BITMAN
    ()

FBC Liberec B - ASK Lovosice - LFP A 7:6
branky: 7. Jan Bitman, 20. Martin Sypták, 22. Jakub Pecháček, 29. Martin Sypták, 30. Ladislav Láska, 34. Jan Příhoda, 60. Jan Bitman - 5. Vladimír Cikner, 20. Jan Pospíšil, 36. Pavel Kadlec, 48. Pavel Kadlec, 52. Jakub Reiser, 58. Vojtěch Legner; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 6; zásahy brankářů: Lukáš Strýček 32 - Jan Beránek 19; po třetinách: 2:2, 4:1, 1:3
59:59 Komentář k utkání hostí: 'Děkujeme soupeří za pěkný zápas'.
59:59 'Jsme velmi rádi za šťastné vítězství, dvě třetiny jsme byli lepší ale bohužel nám bránění výsledků moc nešlo. Ve třetí třetině byl soupeř lepší, ale chybělo mu štěstíčko i když do toho dal srdíčko. Body posíláme naší legendě Honzovi Havrdovi a doufáme, že mu pomohou k zacelení jeho ran. Všichni ho zdravíme.'
59:58 GÓL FBC Liberec B! 7:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Jan Bitman bez asistence (7:6)
57:00 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 6:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #8 Pavel Kadlec (6:6)
54:58 Timeout FBC Liberec B
51:55 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 6:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #17 Jakub Reiser, asistoval #11 Jan Pospíšil (6:5)
47:15 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 6:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #8 Pavel Kadlec, asistoval #97 Pavel Pek (6:4)
35:48 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 6:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #8 Pavel Kadlec, asistoval #77 Vladimír Cikner (6:3)
33:06 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #42 Jan Příhoda z trestného střílení (6:2)
29:58 GÓL FBC Liberec B! 5:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #22 Ladislav Láska, asistoval #77 Martin Sypták (5:2)
28:19 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Martin Sypták, asistoval #22 Ladislav Láska (4:2)
21:20 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #21 Jakub Pecháček, asistoval #2 Otakar Šír (3:2)
19:59 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #11 Jan Pospíšil, asistoval #26 Ladislav Urban (2:2)
19:41 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Martin Sypták, asistoval #7 Jan Bitman (2:1)
06:02 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Jan Bitman, asistoval #91 Martin Pažout (1:1)
04:23 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 0:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #77 Vladimír Cikner, asistoval #17 Jakub Reiser (0:1)