0:6
    Ondřej VALÍČEK
    (Trnka)

USK Akademik Cheb - Florbalová škola Plzeň A 0:6
branky: 9. Vlastimil Buchta, 20. Marek Firla, 38. Petr Procházka, 55. Václav Lauda, 57. Matěj Zicho, 58. Ondřej Valíček; rozhodčí: Karel Kotyza - Michal Žáček; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 24 - Daniel Mayer 18; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:3
59:59 Komentář trenéra týmu Florbalová škola Plzeň A: Zápas, kde jsme museli brát tři body, což se nám podařilo. Výkon nebyl z nejlepších, ale soupeř nám to ulehčil. K závěru zápasu, kde se zbytečně nechal vyloučit jeden protihráč do konce utkání a dával nám tak pětiminutovou přesilovku. Našemu brankáři gratuluji za první nulu v sezóně.
59:59 Komentář trenéra USK Akademik: Padesát minut jsme hráli dobrý zápas, pak se deset minut chováme jak zvěř. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Střely na branku USK Akademik: 12, střely na branku týmu Florbalová škola Plzeň A: 3
57:01 Timeout USK Akademik Cheb
57:01 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #16 Ondřej Valíček, asistoval #10 Jiří Trnka (0:6)
56:52 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #15 Marek Firla (0:5)
54:15 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #4 Václav Lauda, asistoval #10 Jiří Trnka (0:4)
52:56 Hra je stále v pohybu, běhá se z jedné poloviny hřiště na druhé, aktivita hráčů nepolevuje.
48:52 Chebští hráči se snaží prolomit ledy za zády plzeňského brankáře, bohužel dnes jim štěstí a ani muška úplně nepřeje.
44:50 Ovšem tímto vyloučením se rozlouskávání jen těžko podaří.
41:36 Poslední třetina dnešního utkání je rozjetá, stejně jako hráči na hřišti. Obrana Plzně je pro domácí tým menším oříškem, stačí ho jen rozlousknout.
37:40 Plzenští přisazují další míček za Heczkova záda. Prostřelí-li dnes domácí Akademici branku hostí můžeme jen doufat.
37:29 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #9 Petr Procházka, asistoval #8 Filip Schmidt (0:3)
27:36 Domácí tým ustál své oslabení a je opět v plné sestavě.
23:12 Párádně brankář Heczko vyrazil dvě silné střely za sebou.
21:27 Škoda, Hajn nyní trefil pouze kontrukci plzeňské branky.
19:42 V posledních vteřinách první třetiny se podařilo plzeňskému týmu prolomit obranu Akademiků.
19:41 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #15 Marek Firla, asistoval #91 Josef Svoboda (0:2)
08:36 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #79 Vlastimil Buchta, asistoval #8 Filip Schmidt (0:1)
05:23 I přes nepovedený nájezd se domácí tým Akademiků nevzdává a tlačí na Plzeň co jen to jde.
00:58 Nájezd na branku hostí nebyl proměněn.
00:56 Ani nedoběhla první minuta utkání a nastala skvělá situace pro Akademik, hrou protihráče v malém brankovišti dostali domácí příležitost nájezdu na bránu hostí.
00:46 Trestné střílení družstva USK Akademik Cheb neproměnil #9 Jakub Václav.
00:00 V dnešním utkání se proti sobě postaví domácí tým USK Akademik Cheb a Florbalová škola Plzeň A. Oba týmy jsou v hojném počtu, tak to bude jistě živý zápas.