• 61 60:55
    4:5
    (Pecha)

Florbalová akademie MB 'A' - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:5p
branky: 2. Aleš Tůma, 19. Jan Hála, 31. Jan Hála, 40. Martin Hampl - 9. Matěj Špaček, 20. Michal Vlk, 56. Jan Řeřicha, 57. Jakub Pecha, 61. Matěj Špaček; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Šmíd 32 - Boleslav Kytka 20; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostů p.Sigla: 'Co mohl, to náš žolík v bráně chytil. Co nemohl, to jsme nechali spadnout do brány. Hodně štěstí soupeři do sezony.'
65:00 Ukončení prodloužení
60:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #14 Jakub Pecha (4:5)
60:55 Vítězný gól dnešního utkání střílí Špaček.
60:27 První velkou šanci prodlouení měl Hradecký, ale trefil pouze nad.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině (celkově). Domácí- 9 (23) Hosté- 14 (36)
59:57 Hampl trefuje pouze ruku Kytky.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny a stále je to velký boj.
58:21 Šmíd momentálně nic neviděl, ale k jeho štěstí Vlk netrefil branku.
57:55 Hála teď výborně podržel míček a dává domácím stále šanci.
57:00 Poslední tři minuty třetí třetiny a ještě to bude boj o tři body z dnešního utkání.
56:26 Timeout Florbalová akademie MB 'A'
56:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Jakub Pecha, asistoval #64 Matěj Špaček (4:4)
56:26 Hosté srovnávají skóre zápasu.
56:17 Hosté se tlačí před Šmída, ale domácí obrana stále odolává.
55:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #78 Jan Řeřicha, asistoval #2 Dalibor Nigrin (4:3)
55:26 Hosté střílí gól a domácí vedou pouze o gól.
54:31 Sigl střílí pouze nad Šmídovu branku.
53:53 Zbytečné vyloučení pro domácí za špatné střídání.
53:03 Hosté už cítí, že jim dochází čas a tlačí domácí, ti se však zatím úspěšně brání.
51:20 Kytka se nebál a vrhl se proti Hamplovi, který tak trefuje pouze do gólmana.
50:20 Další výtečný zákrok Šmída.
49:50 Hála se zlobí poté, co ho velmi nevybíravě atakoval Nigrin v rohu hřiště.
48:50 Hosté přečkali toto oslabení v pořádku i přes obrovský tlak domácích.
47:02 Hradecký neproměnil téměř 1000% šanci, když z půl metru netrefil branku.
46:44 Blažej tak dlouho osekával Hálu, až to rozhodčí přestalo bavit a vyloučili ho.
46:00 Další výborný průnik Popka, ale jeho nabídku nedokázal využít Čepelka.
44:40 Haškovu chybu v rozehře využil Vlk, který mohl jít sám, ale zablokoval ho Hála.
43:52 Popek míří od pravého mantinelu pouze několik metrů mimo.
41:57 Pecha opět neproměňuje velkou šanci. Šmíd by si dnes za svůj výkon zasloužil čokoládovou medaili.
41:05 Hampl netrefil nabídku od Hály.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve druhé třetině (celkově). Domácí- 8 (14) Hosté- 10 (22)
39:09 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #37 David Novák (4:2)
39:09 Domácí odskakují do dvougólového vedení zásluhou Hampla.
38:06 Novák se výborně dostal k zakončení, ale v poslední chvíli mu míček ujel.
36:39 Šmíd je dnes opravdu excelentní a opět podržel svůj tým.
36:02 Hosté se zatím tlačí za vyrovnáním, ale domácí obrana stále odolává.
35:34 Další výborný zákrok Šmída!
34:10 Novák svým došvihem téměř urval Nigrinovu hlavu, ale rozhodčí to nechávají být.
33:50 Hosté zamkli domácí a Vlk míří z dobré pozice pouze mimo bránu.
33:02 Ondrejčík ani Pecha teď nedokázali zakončit bezprostředně před Šmídem a nechávají ho opět vyniknout.
32:05 Domácí se opět dostávají do zápasu a už dvě střídání v řadě tlačí hosty.
30:57 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #22 Jan Hála, asistoval #10 Martin Cieslar (3:2)
30:57 Domácí se opět ujímají vedení po dobrém napadání Cieslara střílí durhý gól v zápase Hála.
30:25 Veselý pouze do Kytky, který chytá i jeho dorážku.
29:22 Přesilovou hru si zahrají i domácí po faulu Špačka.
28:47 Domácí přečkali první oslabení a mohou si oddechnout od tlaku hostů.
28:17 Hostům se zatím nedaří dostat se ke střele a všechny jejich pokusy zatím domácí blokují.
27:15 Hosté kombinují, zatím se jim ale nedaří najít místo v obraně domácích.
26:34 Vidíme první přeislovou hru utkání při vyloučení Hradeckého.
25:49 Nepřesnou rozehru Nigrina vystil Hála, ale jeho zakončení míří pouze do Kytky.
25:13 Opět čáast utkání, ve které zatím nevidíme žádné velké šance.
23:35 Hampl pěkně prošel kolem tří hráčů, ale míří pouze vedle branky.
23:08 Pecha mohl mít velkou šanci, kdyby ovšem zpracoval balónek.
22:54 Špaček míří pouze do Veselého.
22:13 Druhá třetina zatím bez žádných velkých šancí.
20:45 Hosté začínají druhou třetinu aktivněji než tu první a zatím tlačí domácí.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely po první třetině. Domácí- 6 Hosté- 12
19:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #15 Michal Vlk, asistoval #13 Marek Šach (2:2)
19:34 Hosté bleskově srovnali poté, co si roztočili domácí pětku jako na kolotoči a Vlk už pouze trefoval prázdnou branku.
18:54 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #22 Jan Hála bez asistence (2:1)
18:54 Domácí střílí další gól. Hála vybojoval balónek na středu a zakončil přesně do šibenice Kytkovy branky.
17:46 Tůma proběhl středem, ale jeho střela končí mimo.
17:07 Dalekonosnou střelu Řeřichy Šmíd vyráží a následnou dorážku také.
16:15 Zápas se nám začíná pomalu, ale jistě vyrovnávat.
15:10 Pecha si pěkně obhodil Nováka, a poté akrobaticky trefuje pouze nad.
14:35 Nyní pro změnu tlak hostů, ale ani těm se nedaří překonat dnes výborného Šmída.
13:55 Domácí tlačí, ale zatím se jim nedaří vstřelit vedoucí branku.
12:52 Pěkná kombinace hostů končí střelou Šsacha mimo.
12:14 Popek projel po lajně jako buldozer, zakončil a dokonce dorazil svoji střelu.
11:45 Haškův průnik končí pouze přihrávkou na Hálu, ten vrací a nechává domácí vystřídat.
10:00 Nigrin z úhlu trefuje břevno! Téměř jako Salin ve včerejším semifinále.
08:46 Haškovo nahození sklepnul Hampl přímo na Hálu, ten však netrefuje branku.
08:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
08:09 Tentokrát už ale Šmíd kapituluje po střele Špačka.
07:47 Pecha špatně využil šanci 2 na 1 a nechal opět vyniknout Šmída.
07:10 Další faul a napomenutí pro Veselého.
06:55 Tůma byl zablokován, ale rozhodčí tento faul neposoudil a Sigl nechal vyniknout Šmída.
06:13 Zápas se zatím hraje ve vysokém tempu, které se musí líbit všem deseti divákům, co dnes přišli.
05:05 Kombinaci po ose Novák-Veselý zakončuje první jmenovaný střelou pouze do Kytky.
04:20 Hosté se poprvé dostali do tlaku a hned zaměstnali Šmída.
03:34 Veselý zápasnickým chvatem položil Ondrejčíka a vysloužil si napomenutí od rozhodčího.
02:52 Domácí zatím drží zápas pevně ve svých rukou, když hosty nepouštějí vůbec k ničemu.
01:55 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #17 Lukáš Novák (1:0)