6:4
    Jan DUS
    (Štifter)

FBC Kutná Hora - Florbalová akademie MB 'A' 6:4
branky: 5. Štěpán Bochníček, 10. Marek Reithar, 13. Ondřej Štifter, 39. Jan Dus, 47. Jan Dus, 58. Jan Dus - 14. Jiří Chlistovský, 15. Tomáš Voborník, 31. Miloslav Čepelka, 57. Tomáš Voborník; rozhodčí: Petr Herman - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 3:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 31 - Jan Řehořek 19; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:1
60:00 Kutná Hora dnes dotlačila zápas marnosti do vítězného konce. Poráží FA Mladou Boleslav 6:4 a připisují si další 3 body do tabulky.
59:40 Domácí mají standartku ve svém rohu. Dnes je zřejmě dobojováno.
59:12 Hosté v poslední minutě dvakrát vystřelili. Ani jeden pokus však nešel na bránu.
57:36 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #17 Ondřej Štifter (6:4)
57:36 A máme tu hattrick! Domácí proměňují svůj brejk. Štifter krásně našel Duse a ten backhandem uklidil pod víko.
57:15 Další brejk hostí. Domácí Bochníček ho dobrým zákrokem zlikvidoval.
56:35 Konec utkání bude ještě velmi zajímavý.
56:13 Timeout Florbalová akademie MB 'A'
56:13 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:4
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #14 Tomáš Voborník, asistoval #91 Ivo Veselý (5:4)
56:13 Hosté využívají rychlý protiútok a snižují na 5:4.
55:23 Štifter teď krásně poslal beka na 'párek', ale jeho zakončení dobře vystihl hostující brankář.
54:32 Kutnohorští hráči jsou teď i velmi obětaví. Parádně blokují střely.
53:34 Bochníček si teď připisuje zákrok za zákrokem.
52:34 Hosté zakombinovali v útočném pásmu a dobře zakončili. Bochníček drží domácí.
51:31 Hosté by se měli nadechnout k nějakému závěrečnému náporu. Zatím to tak ale nevypadá.
51:02 Bochníček znovu dobře zasáhl. Míček schoval pod svým tělem.
49:33 Hosté kombinují kolem domácího bloku, ale ke střele se nedostanou.
49:16 Kuchař už zase sedí. Je to kluk tvrdá, to se musí nechat.
48:38 Hostující obránce teď vystřelil zpoza půlky a málem překvapil domácího brankáře.
47:59 Domácí se snaží držet míček. Hlavně bacha na zbytečné ztráty.
46:57 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #75 Marek Reithar (5:3)
46:57 Reithar naservíroval krásnou nahrávku Dusovi. Ten se střelou z první znovu prosazuje a Kutná Hora tak odskakuje do dvoubrankového vedení.
46:33 Rozhodčí si teď svolal kapitány k sobě a domlouvá jim. Nejspíš se mu nelíbí přibývající fauly a komentáře jeho rozhodnutí.
46:22 Vokřál střílí od mantinelu. Hostující brankář dobře zasahuje.
45:39 Domácí mají další přesilovou hru. Dočkáme se další trefy ?
44:10 Hosté měli slibnou příležitost ze středu hřiště, ale domácí Bochníček rukou vyráží.
42:55 Listík se krásně uvolnil po mantinelu, ale svou akci zazdil kličkou do hráče.
42:09 Domácí jsou na začátku třetí třetiny aktivní. Tlačí se do zakončení.
40:18 Domácí Štifter pěkně prověřil hostujícího brankáře.
40:00 Druhá třetina byla vesměs stejná jako ta první. Velmi neurovnaná hra na obou stranách.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Kutná Hora - 4, FA Mladá Boleslav - 8.
39:32 Chalupa je dnes za otloukánka. Každé střídání inkasuje nějakou ránu.
38:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #98 Jiří Vokřál (4:3)
38:44 Domácí bleskově využívají přesilovku. Vokřál našel krásným crossem Duse, ten se nemýlí.
38:22 Štěpán Bochníček se dostal do dobré střelecké pozice. Bohužel pro domácí přestřelil.
38:01 Dobrá standartka pro hosty ze středu hřiště. Rozehrávka jim však nevyšla podle jejich plánu.
37:31 Dus šel sám na bránu. Brankář hostí dobře zasáhl.
36:30 Domácí Vokřál teď zakopl o lajnu. Nepříjemný zákrok od palubovky.
36:00 Domácí Kuchař znovu pálí, znovu vedle.
35:55 Reithar to zkusil z půlky. Střela končí na prvním blokujícím obránci.
34:45 Listík se na chvilku ocitl sám před brankou hostí, hostující bek ho však včas zakřižoval a míček mu vypíchl.
34:16 Domácí obránce Kuchař pěkně vystřelil.
34:05 Domácí brousek Chalupa teď poznal vlastní medicínu. Hostující obránce mu uštědřil pěkného koňárka.
33:29 Domácí teď přebrali iniciativu. Hostující Popek odpovídá dvěma dobrými střelami za sebou.
31:49 Domácí Dus se snažil zakončit ze vzduchu. Balónek trefil, branku nikoliv.
31:08 Domácí jsou také v plném počtu.
30:39 Hosté jsou v pěti a zahrají si zkrácenou přesilovou hru.
30:27 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #8 Miloslav Čepelka, asistoval #9 Filip Hašek (3:3)
30:27 Při hře ve čtyřech se prosadili hosté a máme vyrovnáno.
29:08 Dva fauly v rychlém sledu po sobě a uvidíme hru 4 na 4.
28:02 Po dlouhé době se k postupné rozehrávce dostali i domácí. Jejich střela však končí mimo tři tyče.
26:18 Obrázek hry se nám moc nemění. Mladá Boleslav postupně rozehrává, ale nedostávají se do střeleckých pozic. Domácí občas zahrozí z protiútoku.
25:41 Chvilkama je to hrozná 'holomajzna'.
24:30 Hosté jsou teď mnohem aktivnější.
24:02 Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.
22:48 Mladá Boleslav kombinuje při přesilovce, ale néé a néé z toho vytěžit nějakou střelu.
22:02 Domácí Kuchař přibrousil muziku a pádí za katr.
21:04 Mladá Boleslav drží balónek na své polovině a snaží se najít okénko v domácí obraně.
20:12 Domácí teď poněkud komicky naložili se slibnou standartní situací.
20:10 Rozhrávka domácích byla úspěšná, Vokřál se dostál do střelecké pozice.
20:00 První třetina byla velmi neurovnaná. Spousta nepřesností na obou stranách.
20:00 Omlouváme se za technické problémy v první třetině. Jsme zpět online.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Kutná Hora - 10, FA Mladá Boleslav - 12.
14:43 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #14 Tomáš Voborník, asistoval #23 Martin Hampl (3:2)
13:09 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #4 Jiří Chlistovský, asistoval #9 Filip Hašek (3:1)
12:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Ondřej Štifter, asistoval #98 Jiří Vokřál (3:0)
09:02 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #98 Jiří Vokřál (2:0)
04:27 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Štěpán Bochníček, asistoval #27 Martin Zelený (1:0)
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás ze zručské sportovní haly. Domácí FBC Kutná Hora se dnes utká s Florbalovou akademií Mladá Boleslav. První měření sil bylo úspěšnější pro kutnohorské hráče. Ti si odvezli z Mladé Boleslavi výhru 6:5. Uvidíme, jak si oba týmy dnes povedou.