8:7
    Jan FENCÍK
    (Prokšan)

Athletics Praha - FBC Pitbulls Kolín 8:7p
branky: 12. Martin Kulle, 20. Lukáš Chramosil, 22. Martin Kulle, 24. Lukáš Kraina, 25. Michal Doležal, 54. Adam Čížek, 60. Roman Janeba, 63. Jan Fencík - 5. Pavel Kubka, 14. Jindřich Smejkal, 32. Jan Skoták, 33. Tomáš Kukal, 36. Pavel Kubka, 46. Lukáš Hlavatý, 56. Martin Chyba; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: David Balla 12 - Jakub Šamánek 21; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2, 1:0
65:00 'Přesilovkou, kdy jsme si nechali dát dvě branky, jsme urazili florbalové bohy. Dnes to byl cinkací ochestr. Jsem nesmírně rád, že můj tým ukázal neuvěřitelnou morální sílu a v posledních vteřinách poslal zápas do prodloužení. Smekám před nimi. Athletics je kus života. Athletics v srdci.' Vladimír Jambor (trenér Athletics Praha)
65:00 Počet střel celkem: 29:19
65:00 Počet střel: 3:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:22 GÓL Athletics Praha! 8:7
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #16 Jan Fencík, asistoval #7 Zbyněk Prokšan (8:7)
61:00 Utkání už se nám na konci třetiny vyhrotilo a v rodloužení emoce jen gradují.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely na branku: 6:9
59:53 GÓL Athletics Praha! 7:7
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #21 Tadeáš Brož (7:7)
59:09 Athletics mají balon v rohu, Kolín se rozčiluje
58:41 Athletics v šesti
58:19 Timeout Athletics Praha
57:00 Honza Bauman poděkoval divačkám, když vyslyšely jeho hop, hop, hop, hop.
55:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #88 Tomáš Kukal (6:7)
55:45 To jsou takový zbytečný góly. Kolínští rychle rozehrávají a už z toho domácím dali v dnešním utkání třetí gól.
53:44 GÓL Athletics Praha! 6:6
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #11 Adam Čížek bez asistence (6:6)
53:00 Třetí břevno Šamánka v dnešním zápase.
49:21 Trestné střílení družstva Athletics Praha neproměnil #52 Jan Bauman.
49:21 Brankář už seděl na zadku, ale Honza mu trefil jen ruku.
49:21 Pýťa vybojoval nájezd.
47:49 Teď je to spíš šermovaná před bránou domácích.
45:32 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #99 Lukáš Hlavatý, asistoval #16 Martin Chyba (5:6)
45:32 Nad rameno Davida. Člověk by řekl, že tam není místo, když má tolik výškových centimetrů....
44:35 Pýťa vysoko nad. Škoda, tohle byla krásné krosovka před bránu.
42:00 Roman tyč.
40:00 Střely na branku: 11:4
36:00 Tak a hrajeme zase pěkně od nuly. Takhle část hry se Athletům fakt nepovedla.
35:09 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #9 Pavel Kubka, asistoval #16 Martin Chyba (5:5)
34:40 Mikro tyč.
32:18 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #16 Martin Chyba (5:4)
31:47 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #72 Jan Skoták, asistoval #9 Pavel Kubka (5:3)
28:30 v přesilovce jsme gól neviděli, jen spoustu nastřelených prvních hráčů.
26:12 Dodo proskočil mezi dvěma protihráči a až třetí ho zastavil až o mantinely a jde si sednout.
24:14 GÓL Athletics Praha! 5:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #14 Michal Doležal, asistoval #16 Jan Fencík (5:2)
24:00 Domácí to po dvou vstřelených gólech vyloženě baví.
23:01 GÓL Athletics Praha! 4:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #54 Lukáš Kraina, asistoval #45 Vilém Bodlák (4:2)
22:50 Teď je to takové nervoznější z obou stran.
22:24 Od Romana boční síťka.
21:08 GÓL Athletics Praha! 3:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #37 Martin Kulle, asistoval #45 Vilém Bodlák (3:2)
21:08 První střela na bránu a přerušení a hned vidíme krásnou střelu Martina pěkně ke vzdálenější tyčce. Končící gólem!
20:00 Střely na branku: 9:5
19:59 A to je z první třetiny všechno.
19:17 GÓL Athletics Praha! 2:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #49 Lukáš Chramosil, asistoval #14 Michal Doležal (2:2)
19:17 Z následného protiútoku po dorážce ve velkém brankovišti Lukáš Chramosil srovnává skóre.
19:00 Teď měli domácí štěstí, že Psota před prázdnou bránou trefil pouze boční síťku.
13:39 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #70 Lukáš Psota (1:2)
11:35 GÓL Athletics Praha! 1:1
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #37 Martin Kulle, asistoval #54 Lukáš Kraina (1:1)
11:35 Po krásné přihrávce Krainy Martin Kulle už zakončoval do prázdné brány.
04:13 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #9 Pavel Kubka bez asistence (0:1)
02:00 Zatím se hraje především ve středu hřišště, ale je plné osobních soubojů.
00:40 Hlediště v čakovické hale je plné a těší se na poslední domácí utkání Athletics.