59
  • 59 58:22
    Trutnov

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Trutnov (DTJ) 6:4
branky: 10. Jan Skalický, 16. Ondřej Nosek, 31. Adam Petera, 33. Petr Kašpar, 48. Jan Skalický, 48. Jan Cvejn - 7. Pavel Chudomský, 17. Pavel Chudomský, 37. Jonáš Mikšovský, 44. Pavel Chudomský; rozhodčí: Aleš Jansa - David Kytler; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 14 - David Stibor 23; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1
58:22 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
57:53 Nervozita stále stoupá.
50:40 Trutnov se nevzdává a stále bojuje. Má super průniky, ale zatím bez gólové branky. Do konce poslední třetiny zbývá necelých 10 minut a skóre se kllidně může ještě změnit.
49:40 Je to velmi dobrá hra. Hráči jsou komunikativní, jak na jedné straně tak i na druhé.
47:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #54 Jan Cvejn, asistoval #26 Vojtěch Bureš (6:4)
47:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #21 Ondřej Nosek (5:4)
46:25 Hráči začínají napadat z obou stran.
45:20 Hráčí začínají být čím dál více nervózní. Jak hráčí ze Rtyně tak i hráči z Trutnova.
44:10 Tak 3.třetina je ve velkým tlakem. Hráči začinají dělat chyby z obou stran.
43:20 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Pavel Chudomský, asistoval #5 Dalibor Vlášek (4:4)
42:55 Hráč s číslem 8 z týmu Orel Rtyně běžel přes celý hřístě. Krásný průnik.
41:34 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil #13 Pavel Chudomský.
38:55 Trutnov své oslabení dobře brání, nenechává Rtyní vystřelit.
36:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #11 Jonáš Mikšovský, asistoval #6 Matěj Mikšovský (4:3)
35:00 Krásná akcička hráčů ze Rtyně.
33:30 Fbc Trutnov je pod velkým tlakem. Je to velmi zajimavý zápas. Dost dobře napínavý.
32:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #9 Petr Kašpar, asistoval #8 Jan Skalický (4:2)
30:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #10 Miroslav Kábrt (3:2)
30:22 Dva hráči z týmu Orel Rtyně šli sami na bránu, ale nepovedlo se jim skórovat
28:25 Rtyni se moc nedaří v přesilovce pořádně vystřelit.
26:25 Hráč s číslem 16 z týmu Fbc Trutnov se snažil vystřelit, ale hráč s číslem 9 z týmu Orel Rtyně mu střelu ubránil tak, že se mu zlomila čepel.
25:20 Hráč s číslem 13 z týmu Fbc Trutnov běžel sám skoro přes celý hřiště, ale nakonec si to rozmyslel a přihrál.
23:00 Hra je v plném nasazení.
22:14 Je tu druhá třetina a hráči jsou v plné energii.
17:35 Hra je zatím v klidu, bez faulu.
16:38 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Pavel Chudomský bez asistence (2:2)
15:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Ondřej Nosek, asistoval #8 Jan Skalický (2:1)
13:40 Krásný zákrok brankaže z týmu Orel Rtyně,
12:10 Hra je velmi vyrovnaná. Běhá se z jedné strany na druhou.
09:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (1:1)
08:30 Krásný průnik hráče 26 z týmu Orel Rtyně, ale bez gólové branky.
06:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Pavel Chudomský, asistoval #10 David Šimáně (0:1)
04:40 Hráč s číslem 93 z týmu Orel Rtyně si krásně obehrál s kličkou hráče z Trutnova.
04:18 Fbc Trutnov brání skvěle, Orel Rtyně je nemohou prostřelit.
02:11 Orel Rtyně stále drží míšek na hokejce.